Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2012 o 21:04, Fimbulvinter napisał:

Ban to jednak zbyt ostro, zwłaszcza, że sami daliście się sprowokować. Choć z drugiej
strony już nigdy nie będzie mógł trolować.


Mods = Gods. Byl bumelantem i jeszcze trollowal, wiec nalezalo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2012 o 21:04, Fimbulvinter napisał:

Ban to jednak zbyt ostro, zwłaszcza, że sami daliście się sprowokować. Choć z drugiej
strony już nigdy nie będzie mógł trolować.


Jak to nie? I pisać nie trollować to różnica. Moderatorze: Wielka moc niesie ze sobą wielką odpowiedzialność
Nie banuj ponieważ nie potrafisz zaprzeczyć moim argumentom. Nigdy nie twierdziłem, że sims to RPG tylko pisałem o jego podobieństwach do BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mods = Gods.

Niestety czasem nadużywają tej mocy. Ban był nie słuszny, człowiek ten wygłaszał tylko swoje zdanie, oczywiście nie każdy musiał się z nim zgadzać, ale pisał w miarę kulturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 21:50, Piotrbov napisał:

Warto przejść Baldura 1, by zagrać w Baldura 2?


Mimo, że gra jest dość ograniczona w rozwoju postaci a fabuła też nie świeci, choć jest o poziom wyżej od Dragon Ejczów (przynajmniej jedynki, dwóję dopiero zaczynam maltretować), to warto. Dla niezapomnianego klimatu, który aż się wylewa z monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 21:51, Fimbulvinter napisał:

Niestety czasem nadużywają tej mocy. Ban był nie słuszny, człowiek ten wygłaszał
tylko swoje zdanie, oczywiście nie każdy musiał się z nim zgadzać, ale pisał w miarę
kulturalnie.


A mogę prosić byś wrócił do tematu wątku? Bo ten wątek raczej nie jest od komentowania czy Moderator miał racje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 21:50, Piotrbov napisał:

Warto przejść Baldura 1, by zagrać w Baldura 2?

Pewnie, że warto. To będą jedne z największych przygód Twego Lifea !! :D Tu Ci gwarantuję.
BG2 pochłonęło mnie na tyle, że tekstami z tej gry zacząłem sypać w życiu codziennym...
Najczęściej leciał tekst JanJansena - kiedyś go poznasz :P sympatyczna osoba do której głos podkładał Jan Kobuszewski, a byle jak go nie podłożył.
Tekst "Wykonam to zmyślnie i dokładnie. Choć niekoniecznie szybko" padał często a najczęściej w czasach szkolnych gdy byłem wzywany do tablicy. [Chociażby matma] Nauczyciel się zawsze uśmiechał a i klasa też potrafiła dobrze zareagować :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka razy przechodziłem Baldura 2, więc wiem co nieco na temat Jansena. Świetny gościu ;)

Tylko za każdym razem coś się dziwnego z sejwami stało.

Więc po prostu się pytam, czy da się 1 przejść przed dwójką, bo opinie na temat jedynki słyszałem różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:23, Piotrbov napisał:

Tylko za każdym razem coś się dziwnego z sejwami stało.

To jak Ty ich pilnowałeś ? :D

Dnia 05.05.2012 o 22:23, Piotrbov napisał:

Więc po prostu się pytam, czy da się 1 przejść przed dwójką, bo opinie na temat jedynki
słyszałem różne.

Pewnie, że się da. Dlaczego miałoby się nie dać. No chyba, że nie interesuje Cię to co jest w 1 i zaczniesz przygodę od BG2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli klasa wiedziała skąd to są cytaty, to rzeczywiście szacun :D u mnie niestety tak się jakoś złożyło, że zawsze jako gracz byłem osamotniony. Ostatnio to w gimnazjum ktokolwiek w coś grał (choć akurat z Baldurem to zawsze byłem sam, nikt ze znajomych w to nie grał, a gra absolutnie genialna), a w liceum i na studiach masakra - jedynym zainteresowaniem jest alkohol :D
Choć BG2 przechodziłem tyle lat tem, to nadal pamiętam niektóre postacie i lokacje - niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK mam pytanie, Imoen nie ma u mnie jeszcze otwierania zamków, a wyczytałem że można urzyć siły do otwarcia....ale jak ma to zrobić ? bo w Neverwinter Nights to się wybierało z odpowiednią opcję w kołowym menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:29, Pablo1989 napisał:

OK mam pytanie, Imoen nie ma u mnie jeszcze otwierania zamków, a wyczytałem że można
urzyć siły do otwarcia....ale jak ma to zrobić ? bo w Neverwinter Nights to się wybierało
z odpowiednią opcję w kołowym menu.


Klik na ikonkę broni (na pasku) i klik na zamknięty obiekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:29, Pablo1989 napisał:

OK mam pytanie, Imoen nie ma u mnie jeszcze otwierania zamków,

Niemożliwe.

Dnia 12.05.2012 o 17:29, Pablo1989 napisał:

a wyczytałem że można

> urzsiły do otwarcia....ale jak ma to zrobić ? bo w Neverwinter Nights to się wybierało

Dnia 12.05.2012 o 17:29, Pablo1989 napisał:

z odpowiednią opcję w kołowym menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kolejnej reinstalacji BGT z kilkoma innymi modami zacząłem grać, niestety z jakiejś przyczyny mapa świata ogranicza się tylko do części BG2:Cienie Amn, nawet Twierdza strażnika z niej znikła :) Reinstalowałem 3 razy, zmieniałem kolejność instajacji i jej opcje ale nadal jest to samo - pamięta ktoś co się robiło by mieć jedną wspólną mapę od Candleceep do drzewa życia w Suldanessalar :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:29, Pablo1989 napisał:

OK mam pytanie, Imoen nie ma u mnie jeszcze otwierania zamków,

Może nie ma tylko na pasku szybkiego dostępu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:29, Pablo1989 napisał:

OK mam pytanie, Imoen nie ma u mnie jeszcze otwierania zamków, a wyczytałem że można
urzyć siły do otwarcia....ale jak ma to zrobić ? bo w Neverwinter Nights to się wybierało
z odpowiednią opcję w kołowym menu.


Ikonka ataku/broni i na zamek/drzwi. A Imoen posiada umiejętność, w końcu jest złodziejką, a w drugiej części złodziej/mag. Poszukaj dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam najnowszej wersji BGT oraz Sagi BG. Mam następujący problem: napisy w menu oraz na ekranie ładowania, a także głosy postaci są po polsku natomiast teksty dialogów są po angielsku. Jak to zmienić tzn. dopasowac albo w pełni po angielsku albo po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo drodzy gramowicze

potrzebuje Waszej pomocy. Posiadam platynową kolacje owej gry. Podczas instalacji dodatku tron Bhaala, przekierowałuje mnie na strone, skąd mogę pobrać dodatek tron Bhaala oraz dodatek kolekcjonerski. I w tym problem, ponieważ podczas uruchamiania ściągniętego pliku tron Bhaala, plik nie chce wogóle się uruchomić. Klikam dwukrotnie na niego i nic, żadnej reakcji.
Posidadm windows 7 (64 bity), jezeli to ważne.
Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować