Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2006 o 17:54, Łuk4s2 napisał:

czarodziej ma twierdze - to ta kupa ze slamsow - nie pamietam jak sie nazywala

aha, a jak to wygląda u wieloklasowców albo u mnicha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U wieloklasowców masz do wyboru kilka twierdz (np. domek na wzgórzach Umar i świątynię u łowcy/kapłana), ale możesz wybrać tylko jedną. Mam pytanie gra ktoś może jeszcze przez neta ? Zaczyam znowu grać w BG2 i chciałbym spróbować gry przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętasz, zapraszałem cię do gry przez neta ;]. Weź napisz jaką masz pocztę bądź gg bo ja już tutaj nie będę miał z tobą kontaktu. Już chyba mnie wywalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 07:10, Harmegidon napisał:

Jak pamiętasz, zapraszałem cię do gry przez neta ;]. Weź napisz jaką masz pocztę bądź gg bo
ja już tutaj nie będę miał z tobą kontaktu. Już chyba mnie wywalą.


Jeśli piszesz do mnie (a nie do Mumina ;P) to podaj jakies namiary na siebie, bo na tym forum nie bardzo mam jak sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szubkie pytanko baldurowicze. Mam mały problem, Ease of Use nawalił, i Edwin po osiągnięsiu przez moją drużynę reputacji powyżej 18 odchodzi. Jestem w Podmroku i szukam sposobu na jej obniżenie (gdy wychodzę na powierzchnię gadam z elfem Elanem, konsekewncją czego reputacja skacze). Wiem, że normalnie można eksterminować jakiegoś biednego wieśniaka i wszystko gra, ale w miejscu w którym się znalazłem o takich raczej trudno ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 13:23, Mudra napisał:

Szubkie pytanko baldurowicze. Mam mały problem, Ease of Use nawalił, i Edwin po osiągnięsiu
przez moją drużynę reputacji powyżej 18 odchodzi. Jestem w Podmroku i szukam sposobu na jej
obniżenie (gdy wychodzę na powierzchnię gadam z elfem Elanem, konsekewncją czego reputacja
skacze). Wiem, że normalnie można eksterminować jakiegoś biednego wieśniaka i wszystko gra,
ale w miejscu w którym się znalazłem o takich raczej trudno ;) pzdr


Eee a przemiana w zabójcę, spróbuj sobie - 2 do reputacji. Poza tym możesz okradać svirnablskich kupców i oczywiście zostać an tym złapanym.
No chyba, że easy of use ściąga zmniejszenie reputacji po przemianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 13:37, Padishah napisał:

Eee a przemiana w zabójcę, spróbuj sobie - 2 do reputacji. Poza tym możesz okradać svirnablskich
kupców i oczywiście zostać an tym złapanym.
No chyba, że easy of use ściąga zmniejszenie reputacji po przemianie.


Mam andzieję że nie, bo to raczej moja ostatnia deska ratunku. Ja jakoś zawsze szedłem po lini dobra, i jakoś nie przyszło mi to (czytaj - przemiana) do głowy. Dzieki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 13:38, Budo napisał:

/.../


próbowałem próbowałem (biedne male ludziki:) ... niestety nie dało to oczekiwanego rezultatu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś krok po kroku napisać jak stworzyć własną drużynę? Czytałme już kilka poradników, ale dalej nie kumam jak to zrobić... Uruchamiam tryb dla wielu graczy, tworze kilka postaci, potem uruchamiam tryb dla jednego gracza, ale mogę importować tlko jedną postac. Nie kumam co robię źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie gram w Baldurs Gate 2 i jestem teraz aktualnie w wierzy strazniak jestem na ostatnim poziomie moge dostac sie tylko do 4 i 5 poziomu a jak chcem opuscic wierze przez portal do wyskakuje mi informacja ze potrzebny mi jest jakis przedmiot i nie wiem gdzie on moze sie znajdywac niewiem co mam dalej robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie gram w Baldurs Gate 2 i jestem teraz aktualnie w wierzy strazniak jestem na ostatnim poziomie moge dostac sie tylko do 4 i 5 poziomu a jak chcem opuscic wierze przez portal do wyskakuje mi informacja ze potrzebny mi jest jakis przedmiot i nie wiem gdzie on moze sie znajdywac niewiem co mam dalej robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć na czym poloega to całe losowanie przy tworzeniu postaci ??
Przecież lepiej samemu punkty rozłożyć niż godzinami losować i losować, aż bedzie dobrze :P
Dzieki temu można coś wylosować wiecej punktów czy co ?? I don''t now :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 16:01, dorobo napisał:

Mógłby ktoś krok po kroku napisać jak stworzyć własną drużynę? Czytałme już kilka poradników,
ale dalej nie kumam jak to zrobić... Uruchamiam tryb dla wielu graczy, tworze kilka postaci,
potem uruchamiam tryb dla jednego gracza, ale mogę importować tlko jedną postac. Nie kumam
co robię źle :(

To nie o to chodzi. Trzeba w trybie dla wielu graczy zapisać grę. Wyłączyć Baldura, odnaleźć zapis i przenieść do odpowiedniego katalogu (ale nazw nie pamiętam, bo dawno to robiłem). Są osobne na savy z multi i na savy z singla. Później zwyczajnie wczytujesz grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 18:01, Kermit 13 napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć na czym poloega to całe losowanie przy tworzeniu postaci ??
Przecież lepiej samemu punkty rozłożyć niż godzinami losować i losować, aż bedzie dobrze :P
Dzieki temu można coś wylosować wiecej punktów czy co ?? I don''t now :/


Hehe, przy każdym współczynniku masz taki mały plusik i minusik. Jak wylosujesz dobry zestaw, to rozdziel sobie punkty do woli. Po czym poznać dobry zestaw? Że 3 cechy masz na 18, jedną na 13 a resztę na 10. To już bardzo sobry zestaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 18:04, Budo napisał:

Hehe, przy każdym współczynniku masz taki mały plusik i minusik. Jak wylosujesz dobry zestaw,
to rozdziel sobie punkty do woli. Po czym poznać dobry zestaw? Że 3 cechy masz na 18, jedną
na 13 a resztę na 10. To już bardzo sobry zestaw :)


Czyli jeżeli dobrze rozumiem to musze losować do momentu, aż bede miał 3 chechy na 18, jedną 13 itp ??:P
I dzieki losowaniu moge wylosować wiecej punktów niż na początku z mozliwoscia ustawiena recznie ??;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2006 o 18:25, Kermit 13 napisał:

Czyli jeżeli dobrze rozumiem to musze losować do momentu, aż bede miał 3 chechy na 18, jedną
13 itp ??:P
I dzieki losowaniu moge wylosować wiecej punktów niż na początku z mozliwoscia ustawiena recznie
??;]


Jakie na początku? Już pierwszy układ jest losowany, nie musisz tyle czekac jak Ci sie nie chce, ja podałem Ci tylko jaki układ już jest bardzo dobry. Powyżej tego cięzko coś ustukać, pamiętaj żeby zawsze podpakować na maxa zręczność, kondychę no i ta cechę która jest kluczowa dla Twojej klasy (no mądrość dla kapłana). Reszta to dowolność, ale minimum to 9, poniżej nie schodź bo sie nie opłaca. W końcu Twoja postać to dziecko Bhaala, musi był pałerne co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 19:54, dorobo napisał:

U wieloklasowców masz do wyboru kilka twierdz (np. domek na wzgórzach Umar i świątynię u łowcy/kapłana),
ale możesz wybrać tylko jedną. Mam pytanie gra ktoś może jeszcze przez neta ? Zaczyam znowu
grać w BG2 i chciałbym spróbować gry przez internet.

tez ostatnio mysle o grze przez neta ale nigdy nie gralem jak bys chcial to pisz na gg 8338573:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować