Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2005 o 18:54, Abi Dalzim napisał:

> Tego questa zleca matrona Aldurace(?) z Ust Natha.

A jak mi nikt nie zleci, to da się wykonać?


Tak, tylko czasem ciężko trafić do tych korytarzy, bo nie są zaznaczone na mapie. Trzeba po prosty "poszukać" trochę kursorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 18:54, Abi Dalzim napisał:

> Tego questa zleca matrona Aldurace(?) z Ust Natha.

A jak mi nikt nie zleci, to da się wykonać?


Jej chodzi tylko o to żeby dać jej krew. Możesz pozwiedzać sobie wszystko zanim wogóle do Ust Natha wejdziesz. A że ta zabawa z demogorgonem (to jego posąg właśnie) to nie żadna misja możesz to zrobić kiedy chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem takze o dodatku do BG2: Tron Bhaala o tytule "Shadows Over Soubar" Jest jtego polska wersja ?? Skąd ją pobrać i jakie nowe elementy dodaje. I na koniec: Skąd najlepiej pobierać nowe postacie do przyłączenia dla BG2 ?? (chodzi mi aby miały dialogi w języku polskim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 00:40, Pharaun Mizzrym napisał:

Słyszałem takze o dodatku do BG2: Tron Bhaala o tytule "Shadows Over Soubar" Jest jtego polska wersja ?? Skąd ją pobrać i jakie nowe elementy dodaje. I na koniec: Skąd najlepiej pobierać nowe postacie do przyłączenia dla BG2 ?? (chodzi mi aby miały dialogi w języku polskim)

Oto lista modów:
http://www.cob.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t=559
Niestety mało które mają polską wersję.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 09:21, Abi Dalzim napisał:

Skąd można pobrać "cuś" do odblokowania limitu poziomów w BG2 i ToB?


Choćby stąd -> http://www.weidu.org/ease.html . Ten mod zawiera w sobie komponent XP Cap Remover i jeszcze kilka innych, którymi polecam się zainteresować :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 13:45, Mumin napisał:

> Skąd można pobrać "cuś" do odblokowania limitu poziomów w BG2 i ToB?

Choćby stąd -> http://www.weidu.org/ease.html
. Ten mod zawiera w sobie komponent XP Cap Remover i jeszcze kilka innych, którymi polecam się zainteresować :-P


Wohooooo, dzięki chłopie (?) ale będzie jatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 13:45, Mumin napisał:

Choćby stąd -> http://www.weidu.org/ease.html
. Ten mod zawiera w sobie komponent XP Cap Remover i jeszcze kilka innych, którymi polecam się >zainteresować :-P


Ale mi chodziło TYLKO o zdjęcie ograniczenia poziomów, o nic więcej...
A tak przy okazji... Czy ktoś z Was bawił się kiedyś z "wyciąganiem" dżwięków z BG2? Chodzi mi o to czym to się robi i czy w ogóle się da? Najbardziej zależy mi na powiedzonkach "myślącego miecza", czyli np "Teraz. Teraz! Zabij coś teraz! Taaak!!!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 15:18, Abi Dalzim napisał:

Ale mi chodziło TYLKO o zdjęcie ograniczenia poziomów, o nic więcej...


Nie musisz instalować wszystkich komponentów moda. Możesz tylko ten jeden. Wystarczy, że gdy instalator spyta: What should be done with the compontents which are NOT YET installed wciśniesz [A]sk about each one i później zainstalujesz tylko XP Cap Remover. A swoją drogą to ten komponent można znaleźć w kilku innych modach, o ile się nie mylę.

Dnia 19.11.2005 o 15:18, Abi Dalzim napisał:

Chodzi mi o to czym to się robi i czy w ogóle się da?


Na pewno się da, ale o to musisz zapytać kogoś, kto zajmuje się modowaniem.

---
Kirke -> tak, jestem facetem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 15:18, Abi Dalzim napisał:

> Choćby stąd -> http://www.weidu.org/ease.html
> . Ten mod zawiera w sobie komponent XP Cap Remover i
jeszcze kilka innych, którymi polecam się >zainteresować :-P

Ale mi chodziło TYLKO o zdjęcie ograniczenia poziomów,
o nic więcej...
A tak przy okazji... Czy ktoś z Was bawił się kiedyś z "wyciąganiem" dżwięków z BG2? Chodzi mi o to czym
to się robi i czy w ogóle się da? Najbardziej zależy mi na powiedzonkach "myślącego miecza", czyli np "Teraz. Teraz! Zabij
coś teraz! Taaak!!!".


ja sie bawilem :P wyciagalem sobie przerozna muze i nagrywalem na cd i sluchalem pozniej na diskmanie jak jechalem gdzies :P wpisz w www.google.pl ACM to WAV i poszukaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 19:27, Piger napisał:

ja sie bawilem :P wyciagalem sobie przerozna muze i nagrywalem
na cd i sluchalem pozniej na diskmanie jak jechalem gdzies :P wpisz w www.google.pl ACM to WAV i poszukaj :P


Jeśli chodzi o muzykę z SoA, to można ją zdobyć bez konwertowania ACM. Gorzej jeśli chodzi o TB... tutaj to niestety konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce żebyście mi na pisali co jest lepsze ! Chce sobie kupić Wrota Baldura, ale chce żeby mi ktoś powiedział o wszystkich lokacjach jakie są w grze. Jakie miejsca Fearunu są w Baldur''Gate i jakie są miejsca z Baldur'' Gate 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 19:39, Grizzly. napisał:

Nie chce żebyście mi na pisali co jest lepsze ! Chce sobie kupić Wrota Baldura, ale chce żeby mi ktoś powiedział o wszystkich
lokacjach jakie są w grze. Jakie miejsca Fearunu są w Baldur''Gate i jakie są miejsca z Baldur'' Gate 2.


A nie lepiej samemu zagrać i sprawdzić? :) Większa frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 19:39, Grizzly. napisał:

Nie chce żebyście mi na pisali co jest lepsze ! Chce sobie kupić Wrota Baldura, ale chce żeby mi ktoś powiedział o wszystkich
lokacjach jakie są w grze. Jakie miejsca Fearunu są w Baldur''Gate i jakie są miejsca z Baldur'' Gate 2.


w bg1 sa wrota baldura, w bg2 Amn i te, no lasy te takie :P zapomnialem, na poludnie od Amn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2005 o 19:40, Piger napisał:

> lokacjach jakie są w grze. Jakie miejsca Fearunu są w Baldur''Gate i jakie są miejsca z Baldur'' Gate 2.


w bg1 sa wrota baldura, w bg2 Amn i te, no lasy te takie :P zapomnialem, na poludnie od Amn :P


eee... przpraszam ale czy to wszystko ? Czy mógłby mi ktoś powiedzieć o wszystkich lokacjach w grze które są opisane w Forgotten Realms. Miasta, znane miejsca i ludzie którzy są w podręczniku do Zapomnianych Krain. Chce wybrać gre na podstawie miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 19:50, Grizzly. napisał:

eee... przpraszam
ale czy to wszystko ? Czy mógłby mi ktoś powiedzieć o wszystkich lokacjach w grze które są opisane w Forgotten Realms. Miasta,
znane miejsca i ludzie którzy są w podręczniku do Zapomnianych Krain. Chce wybrać gre na podstawie miejsc.


Obie są równie rewelacyjne. Sugeruję kupić obie, ale jak już musisz wybierać, to wybierz najpierw BG1, zgodnie z fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 19:50, Grizzly. napisał:


> > lokacjach jakie są w grze. Jakie miejsca Fearunu są w Baldur''Gate i jakie są miejsca z Baldur'' Gate 2.
>

>
> w bg1 sa wrota baldura, w bg2 Amn i te, no lasy te takie :P zapomnialem, na poludnie od Amn :P

eee... przpraszam
ale czy to wszystko ? Czy mógłby mi ktoś powiedzieć o wszystkich lokacjach w grze które są opisane w Forgotten Realms. Miasta,
znane miejsca i ludzie którzy są w podręczniku do Zapomnianych Krain. Chce wybrać gre na podstawie miejsc.


czyli nie jest dla ciebie fabula itd tylko miejsca? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem zagadkę morderstw w dzielnicy mostów i ruszyłem do Targowa, gdzie jest jej dalsza część. Doszedłem do tego, że musiałem rzucić na tę dziewczynę przywrócenie. Wróciełm do miata, kupiłem zwój, ruszyłem do Targowa... i tej dziewczyny już tam nie było. Gdzie mogę ją znaleść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 14:59, Hoplita napisał:

Rozwiązałem zagadkę morderstw w dzielnicy mostów i ruszyłem do Targowa, gdzie jest jej dalsza część. Doszedłem do tego,
że musiałem rzucić na tę dziewczynę przywrócenie. Wróciełm do miata, kupiłem zwój, ruszyłem do Targowa... i tej dziewczyny
już tam nie było. Gdzie mogę ją znaleść?


Jakby to powiedzieć... :) Raczej jej już nie znajdziesz. :/ Jak masz save''a sprzed wędrówki do miasta po zwój, to go załaduj, a zwój kup w świątyni w Targowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować