Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dzięki wielkie, problem rozwiązałam...pomogło wyłączenie opcji 3D.
Problem ze sterami?
Ostatecznie ważne że gra działa, ale z ciekawości pytam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 21:30, misioo napisał:

Choć w zasadzie to nie wiem co spowodowało tą nagłą poprawę, ale obwiniam jakąś zmianę
w najnowszych sterach ;)


Ja po zrobieniu instalacji BiG World przestalem miec problem z grafika, wiec prawdopodobnie ktorys z modow do baldura jest w stanie to skutecznie rozwiazac, ewentualnie poprawki autora BiGW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 13:43, Rokuto napisał:

Poszukuję w miarę dobrego zbrojnego, ale o charakterze neutralnym lub złym. Kogo polecacie
(Korgana mam)?


Korgan zadowala wszystkie twoje potrzeby jeśli chodzi o zbrojnych ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 13:43, Rokuto napisał:

Poszukuję w miarę dobrego zbrojnego, ale o charakterze neutralnym lub złym. Kogo polecacie
(Korgana mam)?

Tylko Korgan.
ewentualnie Valygar łowca fajna jest z nim misja i ogolnie ciekawa postac.
Jesli chodzi o TB Sarevok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam problem :) Chciałem sobie przejść tym razem "złą drużyną". Minsc cały czas ma jakieś ale, a jeden zbrojny to mało trochę (jestem czarownikiem). Myślałem, że są jacyś inni źli wojownicy, ale skoro nie ma to wezmę n-ty raz pana Waliwgary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 14:16, PanSpam napisał:

Może pomogą jakieś mody z NPC?

Hmmm... Już jestem w mieście, a zaczynać mi się nie chce ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 14:26, Rokuto napisał:

> Może pomogą jakieś mody z NPC?
Hmmm... Już jestem w mieście, a zaczynać mi się nie chce ponownie.

A Dungeon Be Gone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 14:30, PanSpam napisał:

A Dungeon Be Gone?

Muszę przyznać, że zainteresowałeś mnie tym modem, ale dokończę tą postacią przynajmniej Cienie Amn, a potem wgram jakieś mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mody to polecam lekturę opisów na Wieży Ramazitha, lub (jeśli znasz dobrze angielski) na stronie Gibberlings 3 i innych twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 20:31, PanSpam napisał:

Jeśli chodzi o mody to polecam lekturę opisów na Wieży Ramazitha, lub (jeśli znasz dobrze
angielski) na stronie Gibberlings 3 i innych twórców.

Sprawdzę :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam następujące pytanie, mam Yoshimo w teamie i chciałbym trochę pokraść, żeby się wzbogacić, dlatego wypija on 5 eliksirów zwiększających zdolności złodziejskie i jeszcze jeden inny który też na to działa, i niestety za każdym razem zostaje złapany, mimo tego że w statystykach Yoshimo ma 280 w kradzieży kieszonkowej, może mi to ktoś wyjaśnić ? próbowałem u różnych paserów i sprzedawców i zawsze ten sam efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 21:12, ewident napisał:

Witam, mam następujące pytanie, mam Yoshimo w teamie i chciałbym trochę pokraść, żeby
się wzbogacić, dlatego wypija on 5 eliksirów zwiększających zdolności złodziejskie i
jeszcze jeden inny który też na to działa, i niestety za każdym razem zostaje złapany,
mimo tego że w statystykach Yoshimo ma 280 w kradzieży kieszonkowej, może mi to ktoś
wyjaśnić ? próbowałem u różnych paserów i sprzedawców i zawsze ten sam efekt.

Masz jakieś mody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam żadnych modów, mam zainstalowaną podstawkę i ToB, jestem raczej początkującym graczem Baldura, ale jak kiedyś grałem to tego problemu nie miałem hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 21:12, ewident napisał:

Witam, mam następujące pytanie, mam Yoshimo w teamie i chciałbym trochę pokraść, żeby
się wzbogacić, dlatego wypija on 5 eliksirów zwiększających zdolności złodziejskie i
jeszcze jeden inny który też na to działa, i niestety za każdym razem zostaje złapany,
mimo tego że w statystykach Yoshimo ma 280 w kradzieży kieszonkowej, może mi to ktoś
wyjaśnić ? próbowałem u różnych paserów i sprzedawców i zawsze ten sam efekt.

Stosowałeś krycie się w cieniu? (oczywiście musisz odejść resztą drużyny)
dodatkowa podpowiedź: najlepiej okradać sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tzn źle mnie chyba zrozumiałeś, ja próbowałem kraść u paserów i później im to odsprzedać, tylko problem jest taki, że cokolwiek bym nie spróbował ukraść zawsze zostaje złapany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 21:27, ewident napisał:

Nie, nie mam żadnych modów, mam zainstalowaną podstawkę i ToB, jestem raczej początkującym
graczem Baldura, ale jak kiedyś grałem to tego problemu nie miałem hmm

Polecam handlarza pod dzielnicą światynną (w kanałach), jest dość mało czujny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 21:38, ewident napisał:

tzn źle mnie chyba zrozumiałeś, ja próbowałem kraść u paserów i później im to odsprzedać,
tylko problem jest taki, że cokolwiek bym nie spróbował ukraść zawsze zostaje złapany.

Być może to efekt jakiegoś buga, ale nie opłaca się okradać sprzedawców żeby się wzbogacić - najlepsze są do tego misje, jak np.: odbijanie Twierdzy D''Arnise itp. i sprzedawanie magicznego chłamu +1;+2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 21:38, ewident napisał:

tzn źle mnie chyba zrozumiałeś, ja próbowałem kraść u paserów i później im to odsprzedać,
tylko problem jest taki, że cokolwiek bym nie spróbował ukraść zawsze zostaje złapany.


Nie pij tyle eliksirow. Kradziesz wystarczy podciagnac do 150 - 180 zeby komfortowo okradac. Powodem jest bug, ktory powoduje, ze przy maksymalnej wartosci kradzierzy kieszonkowej, zawsze zostaniesz zlapany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować