Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2006 o 00:08, Widek napisał:

rzucasz ich 10 /.../


Czego? Ognistych kul czy zabójczych chmur, bo tak czy siak nie jest możliwym mieć 10 zabójczych chmur, ani 10 ognistych kul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 22:59, walgierz napisał:

> a nie Coran?? lepsza zrecznosc i zawsze trafia. kivan nie zawsze i jets łowca
Coran? Nie kojarzę. Gdzie go mogę znaleźć? Przyznaję, że bardziej mi się kojarzy z jedyneczką.

Hmm... Coran? W BG2? Można go przyłączyć? Czy ja o czymś nie wiem? :) No, chyba, że chodzi o jakiegoś moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 10:41, Albatross napisał:

Hmm... Coran? W BG2? Można go przyłączyć? Czy ja o czymś nie wiem? :) No, chyba, że chodzi
o jakiegoś moda.

Nie, nie można. Tzn. oficjalne. Kivana też nie, ale są mody, które na to pozwalają. Nic mi natomiast nie wiadomo o modzie pozwalającym dołączyć Corana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 21:38, Hubi Koshi napisał:

Hmm moglibyście podać spis postaci dołączalnych, które można dodać dzięki różnym modom. Powiedzcie,
które według was są najlepsze/najfajniejsze/najciekawsze.

Spis? Hmmm... Sporo wymagasz ;-) Prawdę mówiąc to chyba nikt nie wie ile NPC stworzono, bo nie wydaje mi się, żeby gdziekolwiek istniała lista zawierająca wszystkie takie postacie. Niemniej jednak na http://modlist.pocketplane.net/ znajdziesz dość obszerną bazę modów (samych NPC do BG2 jest 45).
Ja ze swojej strony poleciłbym Tashię. Elfka, czarownica (hehe - żeńska odmiana czarownika ;-) ), ciekawy romans (ale chyba tylko w Cieniach Amn - nie ciągnie się w Tronie Bhaala) i ogólnie bardzo sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 08:43, DEViANCE napisał:

> rzucasz ich 10 /.../

Czego? Ognistych kul czy zabójczych chmur, bo tak czy siak nie jest możliwym mieć 10 zabójczych
chmur, ani 10 ognistych kul.


matko boska Edwin ma z 7 + 10 z magicznej rozdzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakim poziomie konczyliscie SoA?moj barb jest na 15, reszta od 10 do 14 ostatnia walka z bohdi i jakos nie moge sie pochwalic sukcesami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh ... nie wgrałem patchy a wgrywalem mody i patchy juz nie moge ... wie ktoś może jak naprawić ręcznie błąd z zaliczeniem misji po zabiciu demigorgona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 14:30, gmx napisał:

Na jakim poziomie konczyliscie SoA?moj barb jest na 15, reszta od 10 do 14 ostatnia walka z
bohdi i jakos nie moge sie pochwalic sukcesami...


Ja skończyłem barbarzyńcą na 19lv, reszta ekipy nie pamiętam.
Mój brat kończył pierwszy raz na 18, a drugi raz po Podmroku był już na 20lvl i nie chciało mu się skończyć gry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 14:18, Widek napisał:


matko boska Edwin ma z 7 + 10 z magicznej rozdzki


Czy Ty czytać nie umiesz? Chyba podałem mój skład drużyny i nie ma w niej Edwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 14:30, gmx napisał:

Na jakim poziomie konczyliscie SoA?moj barb jest na 15, reszta od 10 do 14 ostatnia walka z
bohdi i jakos nie moge sie pochwalic sukcesami...

Widać nie przemęczałeś się z zadaniami pobocznymi...
Ja nie pamiętam. Za pierwzym razem mój pladyn mógł już przed walką z Irenicusem wybierać dodatkowe cechy. Za drugim razem miałem wieloklasowca czarodzieja/wojownika i miał jakieś 14/13 lvl (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 14:51, Adham napisał:

Ja skończyłem barbarzyńcą na 19lv, reszta ekipy nie pamiętam.
Mój brat kończył pierwszy raz na 18, a drugi raz po Podmroku był już na 20lvl i nie chciało
mu się skończyć gry :-)


hmm, graliscie pełnymi drużynami? bo ja mam full, doswiadczenie jest dzielone i jest nisko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2006 o 15:00, gmx napisał:


hmm, graliscie pełnymi drużynami? bo ja mam full, doswiadczenie jest dzielone i jest nisko :(


Pełnymi - mój brat nawet kilka razy zmienił postacie gdy grał pierwszy raz. Ja ciągle się trzymałem tej samej ekipy (znaczy się, po wyjściu z lochów Irenicusa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) eh, no to wracam do gry - tez od samego poczatku gram ta sama druzyna (no moze poza jednym ktory zgina przez scenariusz:) ) i ta sama druzyna chce potem grac w dodatku... gra sie fajnie gdyby nie wampiry i ilithidzi bylo by za latwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 16:38, Sidal napisał:

Jak wejść to kuli sfer w slamsach???

Musisz mieć w drużynie Valygara Cothale. Znajdziesz go w domu na północnej części Wzgórz Umar. Jak już masz go w drużynie to Kula Sfer stoi przed tobą otworem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a... i czy quest z uratowaniem warowni d''Arnise, ten który zleca nam Nalia w miedzianym diademie nie jest na czas? Wciąż nie mogę wyjść z miasta do tej lokacji bomi się nie podświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 16:40, Sidal napisał:

...a... i czy quest z uratowaniem warowni d''Arnise, ten który zleca nam Nalia w miedzianym
diademie nie jest na czas? Wciąż nie mogę wyjść z miasta do tej lokacji bomi się nie podświetla.

Musisz iść do Bramy Miasta i dopiero stamtąd przez brame możesz dotrzeć do twierdzy Da''Arnise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha.. to teraz zastanawiam się, kogo się pozbyć z drużyny... by przyjąć Valygara... może Anomena lub Aerie... myślałem by tego pierwszego wymienić na Korgana, ale ten jest chaotycznie zły, a cła moja drużyna is good, więc były by kłopociki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować