Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2006 o 10:42, kill69 napisał:

- czym wyleczyć "Wyssanie Energii"

samo przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:11, TYHE napisał:

> - czym wyleczyć "Wyssanie Energii"
samo przejdzie

Wyssanie energii przez wampira przechodzi? Chyba jednak nie. Przechodzi wyssanie cechy np. przez cienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyssanie poziomu nie przechodzi...

wyssanie energii to chyba to samo co wyssanie cechy (np. Siła 3 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 12:05, TYHE napisał:

wyssanie poziomu nie przechodzi...

wyssanie energii to chyba to samo co wyssanie cechy (np. Siła 3 )

Właśnie odwrotnie wyssanie energii to to samo co wyssanie poziomu, sprawdziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozliwe, jednak.... poproszę screena, tego z charakterystyką postaci - żeby było widać cechy i znaczek wyssania energii :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portal do Więzienia Sfer otwiera się w karczmie w Dzielnicy Mostów tam gdzie jest teatr Haer''dalisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 12:11, Tanaathos napisał:

Gdzie jest to więzienie sfer Heardalisa?? Zabiłem tamtego maga obszedłem jego mieszkanko i
nic! Szukam butów szybkości

Musisz znaleźdź taki dziwaczny kamień jest na ołtarzu w domu tego maga, komnata jest zabezpieczona pułapkami. Potem musisz zanieść ten kamień do szefowej Haer''Dalisa w Dzielnicy Mostów w takiej jednej karczmie, tylko nie pamiętam jak sie nazywała. W każdym razie w piwnicy tej karczmy jest teatr, musisz tam pójść i oddać kamień kamień szefowej. Potem jeszcze zdecydować się im pomóc gdy cie poproszą i sprawa załatwiona :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 12:09, TYHE napisał:

mozliwe, jednak.... poproszę screena, tego z charakterystyką postaci - żeby było widać cechy
i znaczek wyssania energii :]

Zgodnie z życzeniem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 12:41, boogie85 napisał:

> mozliwe, jednak.... poproszę screena, tego z charakterystyką postaci - żeby było widać
cechy
> i znaczek wyssania energii :]
Zgodnie z życzeniem.....


Widać, ewidętnie, że jest wyssany poziom - nawet pisze - jak byykk!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 12:47, Harmegidon napisał:

> > mozliwe, jednak.... poproszę screena, tego z charakterystyką postaci - żeby było
widać
> cechy
> > i znaczek wyssania energii :]
> Zgodnie z życzeniem.....

Widać, ewidętnie, że jest wyssany poziom - nawet pisze - jak byykk!!

I o to chodziło, chciałem udowodnic TYHE, że wyssanie energii i wyssanie poziomu to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem w Podmroku szef svinerfebli wysalal mnie zeby zabic potwora ktorego odkopali na nizszych pozimoach ;no wiec ide gdzie wskazal w polnocno-wszchodni czesc mapy i owszem jes ttam straznik przepuszcza mnie dalej...no i walsnie,dalej jest... sciana nie ma zadnego przejscia nizej normalny dead end to blad gry czy moze jest ona gdzies indziej?? z gory dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nono;-)) juz sam znalazlem ; niezauwazylem ze wchodzi sie z boku przez drzwi a nie do konca korytarza;-) a swoja droga Balor jest nawet niezlya dostaje sie tylko 26000 zadna z moich broni go nietykala ...oprocz katany Furia Niebios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dawanie więcej niż 100% w zdolności złodziejske (np. otwieranie zamków) coś daje? Próbowałem Janem zdjąć pułapkę (pułapki mam na 100 nim) w domku na zachodzie dzielnicy mostów i za nic nie mogłem.
Dzięki z góry za każdą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam sobie, że mój Jan też nie dawał sobie rady. Albo bardzo trudna pułapka, albo z założenia nie do rozbrojenia. Wyślij postać, która ma duzo punktów życia - może przetrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 23:03, tolman19 napisał:

Czy dawanie więcej niż 100% w zdolności złodziejske (np. otwieranie zamków) coś daje?


Oczywiście, że daje. I to przy wszystkich umiejętnościach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 23:03, tolman19 napisał:

Czy dawanie więcej niż 100% w zdolności złodziejske (np. otwieranie zamków) coś daje? Próbowałem
Janem zdjąć pułapkę (pułapki mam na 100 nim) w domku na zachodzie dzielnicy mostów i za nic
nie mogłem.

Wyglądać to może dość kuriozalnie, ale wygląda na to że niektóre zamki mają poziom trudności powyżej 100, ewentualnie po prostu nie wychodzą ci rzuty przy próbie otworzenia zamka, musisz próbować kilka razy. Co do podnoszenia zdolności złodziejskich powyżej 100% hmm, tak sobie myśle że najpierw najlepiej podnieś wszystkie zdolności do tej setki (przede wszystkim Otwieranie Zamków, Szukanie Pułapek, Kradzież Kieszonkowa) te są jak dla mnie najważniejsze, oczywiście ludziki mogą się nie zgodzić :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 23:14, Hubi Koshi napisał:

oczywiście
ludziki mogą się nie zgodzić :-]


Jak ktoś wykorzystuje złodzieja do walki, to niezbędne będą dwie umiejętności związane z ukrywaniem się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować