Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2006 o 13:34, BORTEK napisał:

BG1 mi działa i chciałbym z kimś pograć. Szkoda ,że na bezpiecznej przystani niema modów i
plików do BG1.


W bliżej nieokreślonej przyszłości jest planowany dział o Baldur''s Gate 1, więc stay tunned. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam małe pytanie ...
no wiec chcemy z znajomym zagrac w bg2 po sieci tylko jest mały problem ... on ma versje angielską a ja polska i cos niebardzo mozemy sie połączyć czy da sie grac majac takie dwie versje gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:32, Tanaathos napisał:

Gdzie jest zwój nicości który chciał Edwin?? Miał go mieć pewien cherlawy lisz, zabiłem go
a on go nie miał

Tak, lisz w kryptach pod cmentarzem. Po jego pokonaniu (albo po przeszukaniu tego, co tam zostaje) Edwin powinien coś powiedzieć - o ile dobrze pamiętam. Może wczytaj jakiś wcześniejszy save i spróbuj jeszcze raz jeśli nic się nie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:51, Mumin napisał:

> Gdzie jest zwój nicości który chciał Edwin?? Miał go mieć pewien cherlawy lisz, zabiłem
go
> a on go nie miał
Tak, lisz w kryptach pod cmentarzem. Po jego pokonaniu (albo po przeszukaniu tego, co tam zostaje)
Edwin powinien coś powiedzieć - o ile dobrze pamiętam. Może wczytaj jakiś wcześniejszy save
i spróbuj jeszcze raz jeśli nic się nie stało?

Powiedział, ale nie mam żadnego zwoju, czy tak to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:55, Tanaathos napisał:

Powiedział, ale nie mam żadnego zwoju, czy tak to ma być?


Tak jest. :) Nie dostajesz żadnego zwoju w sensie przedmiotu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 16:38, Harmegidon napisał:

Ten zwój jest w domyśle fabuły, potem Edwin przez niego zamieni sie w babunie.

Tego nie trzeba było mu mówić... :-/

Wpisuj "SPOILER" zanim chlapniesz coś, czego przeczytanie może zepsuć frajdę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mozna miec wekiere zniszczen+2 i wykonac zadanie zwiazane z sir serlasem jednoczesnie? wiem ze jest opcja ze po wykonaniu zadania dla sir serlasa i otrzymaniu helmu chwaly mozna go po prostu zabic i przy zwlokach znajdziemy illit ale tracimy tez reputacje 5. czy zna ktos jakas inna opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 01:16, angelo2295 napisał:

czy mozna miec wekiere zniszczen+2 i wykonac zadanie zwiazane z sir serlasem jednoczesnie?


Można mu dać fałszywy illit. Mimo że pozna się na oszustwie, to wystarczy udać się po tym do Dzielnicy Świątynnej i okaże się, że jednak zrobi rzeźbę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 01:16, angelo2295 napisał:

czy mozna miec wekiere zniszczen+2 i wykonac zadanie zwiazane z sir serlasem jednoczesnie?
wiem ze jest opcja ze po wykonaniu zadania dla sir serlasa i otrzymaniu helmu chwaly mozna
go po prostu zabic i przy zwlokach znajdziemy illit ale tracimy tez reputacje 5. czy zna ktos
jakas inna opcje?


Tak, juz wczesniej napisalem jak to zrobic, wykorzystujac blad gry, ale nie znalazlem tego postu, wiec napisze jeszcze raz- Kiedy Cromwell wykuwa przedmiot, zabiera on skladniki zaraz po zakonczeniu animacji. Jesli wcisniesz PAUZE zaraz po tym jak filmik wykuwania sie skonczy, bedziesz mogl zrzucic Illit i Wekierke +1 na ziemie. A Cromwell da Ci Wekiere Zniszczen +2. Lepiej zasejwowac przed operacja, bo wcisniecie PAUZY w dobrym momencie wymaga treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:15, Seo90 napisał:

Witam mam małe pytanie ...
no wiec chcemy z znajomym zagrac w bg2 po sieci tylko jest mały problem ... on ma versje angielską
a ja polska i cos niebardzo mozemy sie połączyć czy da sie grac majac takie dwie versje gry?


Wydaje mi sie ze tak. Jedyna rzecza beda mieszane dialogi, Angielski - Polski, ale to chyba bardzo nie przeszkadza. No oczywiscie, jesli nie znasz Angielskiego, to moze byc problem. Ale wtedy kolega Ci moze tlumaczyc (chyba, ze nie zna Polskiego, to wtedy w jakims innym jezyku). Aha, jesli on ma wersje Angielska z powodu The Darkest Day a Ty nie masz, to sobie musisz zainstalowac ten mod: http://iegmc.mirror.intermedia.com.sg/tdd/ albo sobie odpusc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam . mam pytanie. jak mozna trafic do Cromwell''a (gdzie on jest)? W którym momencie gry mozna go odszukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 11:33, zynklu napisał:

witam . mam pytanie. jak mozna trafic do Cromwell''a (gdzie on jest)? W którym momencie gry
mozna go odszukac?

jest w dokach, na poludniowym wchodzie planszy, chyba ostatni dom(moge sie mylic, dawno nie gralem, ale chyba tak) a jak nie to blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 11:33, zynklu napisał:

witam . mam pytanie. jak mozna trafic do Cromwell''a (gdzie on jest)? W którym momencie gry
mozna go odszukac?

mozna isc do niego zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 11:44, helmi napisał:

wie ktoś jak pozabijac łupieżców umysł w Kanałach pod Athakalą??

bierz kazdego po kolei, na przynete idz tym, ktory ma najwieksze rzuty obronne, jesli cie nie zatrzyma to bierz wszystkich i zabij go, i tak do ostatniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 11:44, helmi napisał:

wie ktoś jak pozabijac łupieżców umysł w Kanałach pod Athakalą??

Możliwości jest kilka.
Wyciągasz ich pojedyńczo z pomieszczeń, trudne ale nie niemożliwe.
Otwierasz drzwi - zabójcza chmura zamykasz drzwi
Ewentualnie frontalny atak na wszystko co się rusza ze szczególnym zwróceniem uwagi na łupiezców.
Nie zapominaj o takich czarach ja przyśpieszczenie, ochrona przed złem/chaotyczne rozkazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować