Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

nie wiem, i nie wiem pod jakimi paczami to dziala, mi sie udalo jak zainstalowalem bg2 + tob z tej edycji bg1 + bg2 + dodatki wszystkie i wszystko :]. czy awansuje to nie wiem :] ale fajna sprawa, odkryte przez przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 18:13, balduran2 napisał:

A widzieliście coś takiego?

Też coś takiego miałem. Podejrzewam, że to bug, ale nie wiem nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 18:19, walgierz napisał:

> A widzieliście coś takiego?
Też coś takiego miałem. Podejrzewam, że to bug, ale nie wiem nic więcej.


No ale przyznasz, że śmieszne troche te napisy. Tam gdzie jest napisane "Przyłącz się do mnie" wchodzisz do środka a tam wyskakuje Ci 20 widm(może chodzi o to żeby się przyłączyć do nich przez śmierć?:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 12:52, Monsstas napisał:

Kto nie nawidzi Imoen niech pisze. Ja jej nie nawidze. Jak nieraz zacznie nudzić to mnie głowa
boli ! :)

>Nic nie widzę. O co tu chodzi? Skąd wziąźć Nowe portrety? Podajcie stronke jeśli łaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:58, Tanaathos napisał:

> Jeżeli by się zamieniła naprawdę w paladyna, to zmieniłby się też charakter oraz oczywiście

> klasa. Przynajmniej mi się tak wydaje, bo z czymś takim jeszcze się nie spotkałem... :)

wiem ale patrz parę stron wcześniej zamieściłem screena

Niespotykane z tym paladynem. Jak to się dzieje niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 09:49, AvatarusPlon napisał:

> > Jeżeli by się zamieniła naprawdę w paladyna, to zmieniłby się też charakter oraz
oczywiście
>
> > klasa. Przynajmniej mi się tak wydaje, bo z czymś takim jeszcze się nie spotkałem...
:)
>
> wiem ale patrz parę stron wcześniej zamieściłem screena
Niespotykane z tym paladynem. Jak to się dzieje niewiem...


Z przemiana Viconii w paladyna to blad w polskim tlumaczeniu.Taki komunikat ma kazdy zly kaplan(lub powinnien miec)
Zobaczcie sami tutaj
http://ob.globtel.pl/donthon/oig/phpBB2/viewtopic.php?p=15294#15294

To chyba mniejszy blad niz BG1, gdzie Dynahier podobno w wersji bez dodatku ma inna klase, niz gdy ma sie zainstalowany dodatek(W dodatku ma wlasciwa klase).


Portrety mozesz znalesc tutaj
http://bg2.cdprojekt.com/default.asp?id=html\pliki\portrety
lub wpisujac w google albo w innej wyszukiwarce bg2 portraits

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 10:50, Sarinew napisał:

Z przemiana Viconii w paladyna to blad w polskim tlumaczeniu.Taki komunikat ma kazdy zly kaplan(lub
powinnien miec)
Zobaczcie sami tutaj
http://ob.globtel.pl/donthon/oig/phpBB2/viewtopic.php?p=15294#15294


Pfffff... LOL. No to tłumacze dali plamę :-D

A z tego co wiem to Viconii można w ToB-ie zmienić charakter na dobry jeśli się odpowiednio przeprowadzi romans z nią. Nie wiem na pewno bo nie próbowałem, ale gdzieś czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZABILEM KANGAXXA ALE UWIEZIL MI HEARDALISA I BYL JAKIS CZAR KTORY SIE KUPOWALO RZUCALO W TYM MIEJSCU I POSTAC WRACALA. PYTANIE JAKI TO CZAR I GDZIE GO MOZNA KUPIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zaklęcie jakie powinieneś rzucić nazywa się Wyłączenie CapsLocka.
A potem możesz się zaopatrzeć w czar Uwolnienie. Na pewno można go zdobyć w Podmroku u takich trzech handlarzy, a gdzie jeszcze to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 13:05, angelo2295 napisał:

wiem ze sie go gdzies kupowalo na promenadzie wauken ale nie moge go nigdzie znalesc. jak kiedys
przechodzilem gre to byl ten czar do kupienia

Poszukaj na Targu Przygód - za Ribaldem (jak wyjdziesz po schodach) stoi taka kobieta, która ma całą masę zwojów. Sam Ribald też ma kilka. A jak nie tam, to popatrz u gościa koło oberży Mithrest (północna część Promenady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 13:26, Łuk4s2 napisał:

a co sie dzieje jak probojesz zaczac rozmowe?

jest napisane ze robald nie moze zaczac rozmowy czy robi cos innego. ns poczatku z nim gadalem ale teraz nie chce. ten jego kumpel normalnie. mialem podobne sytuacje juz ale np z paluchem ale jak wyszedlem z lokalu i wszedlem spowrotem to normalnie gadal a ten sie uparl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 13:43, angelo2295 napisał:

jest napisane ze robald nie moze zaczac rozmowy czy robi cos innego. ns poczatku z nim gadalem
ale teraz nie chce. ten jego kumpel normalnie. mialem podobne sytuacje juz ale np z paluchem
ale jak wyszedlem z lokalu i wszedlem spowrotem to normalnie gadal a ten sie uparl

Ja to załatwiam tak: zapisuję grę i atakuję upartego delikwenta. Potem odczytuję i z reguły działa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 13:43, angelo2295 napisał:

> a co sie dzieje jak probojesz zaczac rozmowe?
>
jest napisane ze robald nie moze zaczac rozmowy czy robi cos innego. ns poczatku z nim gadalem
ale teraz nie chce. ten jego kumpel normalnie. mialem podobne sytuacje juz ale np z paluchem
ale jak wyszedlem z lokalu i wszedlem spowrotem to normalnie gadal a ten sie uparl

Raz jak zainstalowalem EoU to robiło mi się tak prawie wszędzię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować