Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2006 o 17:15, Sarafan_Knight napisał:

> poptrza mi rady kogos kto jest na bierzaco z seria BG oraz ID kilka pytan mam moj nr gg
9838330

A to nie można zadać ich tutaj? ;)

chyba wszystko chce dla siebie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 12:41, boogie85 napisał:

> ja nie chce kupować gry bo ja ją mam tylko potrzebne mi jest spolszczenie baldurs gate
2 i
> baldurs gate 2 ToB
Chyba nie zrozumiałeś delikatnej sugestii, spolszczenia nie można znikąd sciągnąć (legalnie
przynajmniej, choć nie wiem czy jest to wogóle możliwe). Chcesz grac w jezyk polskim, kup polską
wersję gry.

I tutaj pojawia sie problem,poniewaz rowniez szukalem czegos takiego jak spolszczenie...kupilem oryginalna wersje WB w j. angielskim (dziwne by bylo zeby w Wielkiej Brytani mieli po naszemu),i niestety musze stwierdzic,iz moja znajomosc tego jezyka nie jest wystarczajaca na tyle zeby sobie pograc...tak wiec potrafie zrozumiec czlowieka,ktory czegos takiego szuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 06:01, Dark Set napisał:

I tutaj pojawia sie problem,poniewaz rowniez szukalem czegos takiego jak spolszczenie...kupilem
oryginalna wersje WB w j. angielskim (dziwne by bylo zeby w Wielkiej Brytani mieli po naszemu),i
niestety musze stwierdzic,iz moja znajomosc tego jezyka nie jest wystarczajaca na tyle zeby
sobie pograc...tak wiec potrafie zrozumiec czlowieka,ktory czegos takiego szuka...

Rozumiem, że można mieć angielską wersję gry, więc tez potrafie zrozumieć taką sytuację, jednak baldura można kupić za tak niewielkie pieniądzę, że chyba jednak warto kupić legala, niż szukać nielegalnego spolszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialem sobie zainstalowac patcha do bgII polska wersja jezykowa. po uruchomieniu otrzymuje komunikat:
program nie mogl zaktualizowac istniejacej wersji programu bgII z powodu:
nieznana wersja pliku c:/program files/black isle/bg/override/c6bmist.cre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 13:57, angelo2295 napisał:

chcialem sobie zainstalowac patcha do bgII polska wersja jezykowa. po uruchomieniu otrzymuje
komunikat:
program nie mogl zaktualizowac istniejacej wersji programu bgII z powodu:
nieznana wersja pliku c:/program files/black isle/bg/override/c6bmist.cre


Jeżeli posiadasz BG2 z serii Platynowa Kolekcja lub Nowa eXtra Klasyka, to są one już upatchowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem podczas gry wieloosobowej. A mianowicie nie mogę nic kupić ani sprzedać :/ Wyświetla mi się napis: nie można teraz wejść do sklepu. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 14:58, Sieciech2 napisał:

Mam pewien problem podczas gry wieloosobowej. A mianowicie nie mogę nic kupić ani sprzedać
:/ Wyświetla mi się napis: nie można teraz wejść do sklepu. Co mam robić?

Bo nie masz przydzielonego dowódcy. Jak grasz z kumplami przez neta to powiedz dowódcy twojej drużyna aby ci załączył przyzwolenie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 17:48, Doreczek napisał:

Dla mnie ta gierka to badziewie a sterowanie wogule diablo lepsze

Wiem że to bezsensowne ale i tak zapytam. Czemu uważasz że badziewie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 17:48, Doreczek napisał:

Dla mnie ta gierka to badziewie a sterowanie wogule diablo lepsze

Bo sie nie możesz połapać :P Co trzeba móżdżyk wytężyć :D :P ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam do was zapytanko bracia i siostry. Udałol mi sie swego czasu w "Tronie Bhaala" zdobyc wielką Metalową Różdżkę i wielką metalową machinę. Powiedziałbym ze to było wypasiste ale mi troche za bardzo ułatwiło sprawe z wykonywaniem zadan i wogole. A co wy myslicie o takich "wielkich" artefaktach? Bo jak dla mnie to nie za bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 20:58, liwuniek14 napisał:

A co wy myslicie o takich "wielkich"
artefaktach? Bo jak dla mnie to nie za bardzo fajne.

Jakby nie patrzeć jest to dość upierdliwe do zdobycia (trzeba zdobyć wszystkie trzy pary pantalonów. Więc jednak jakość artefaktu powinna być adekwatna do upierdliwości ich zdobywania. poza tym... kto ci każe ich używać :-P możesz je nosić w plecaku jako zajefajną pamiątke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak uratować Viconie z dzielnicy rządowej::) ?? Próbowałem słownie, ale nie wychodzi mi to... a silowo troche trudno bo magowie przylatuja. Czy moze ratowac ja bez uzycia sily? A moze jest inny sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu ci musze przyznac racje ale mimo to szkoda nie uzywac jak sie juz zdobylo. nawet jezeli to troche psuje zabawe. zreszta kazda gra ma jakies swoje dziwactwa i sekrety. niektore pomagaja w grze a niektore sa bezuzyteczne(np. jajko wielkanocne w gta vc).:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 21:02, Dar15 napisał:

Mam pytanko jak uratować Viconie z dzielnicy rządowej::) ?? Próbowałem słownie, ale nie wychodzi
mi to... a silowo troche trudno bo magowie przylatuja. Czy moze ratowac ja bez uzycia sily?
A moze jest inny sposob?

Klikasz dwukrotnie na palu, do którego Viki jest przywiązana. Tam powiny być takie dwie strzałki układające się w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 21:02, Dar15 napisał:

Mam pytanko jak uratować Viconie z dzielnicy rządowej::) ?? Próbowałem słownie, ale nie wychodzi
mi to... a silowo troche trudno bo magowie przylatuja. Czy moze ratowac ja bez uzycia sily?
A moze jest inny sposob?

Przepraszam, doczytałem po dodaniu posta :/
Musisz siłowo. Ale nie używaj czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 21:02, Dar15 napisał:

Mam pytanko jak uratować Viconie z dzielnicy rządowej::)

Prosto. Podchodzisz do niej i klikasz na niej czy tam na tym słupie do którego jest przywiązana, powinny ci sie pojawić takie dwie zakułkowane strzałki. Klikasz dwa razy Viconia sie uwalni a ty musisz skopać tyłki tym frajerom co ją chcieli spalić

---->liwuniek14
Ano żal nie używać, ale jak sam powiedziałeś to taki radosny sekrecik :-] Nie ważne że zakłóca równowage gry i tak jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować