Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

heh no wg mnie on jest nawiedzony i ogolnie nie lubie paladynów a tym bardziej nie doszłych nawiedzonych paladynów ;) jego texty sa strasznie dla mnie drazniące ja tam wole
Ja-pół-ork barbarian
Korgan
Vicionia :* ( :P )
Edwin
i jak gram w TDD to Chloe
a tak to tyle :))
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 17:30, MoRRil napisał:

heh no wg mnie on jest nawiedzony i ogolnie nie lubie paladynów a tym bardziej nie doszłych
nawiedzonych paladynów ;) jego texty sa strasznie dla mnie drazniące ja tam wole


Anomen jest kapłanem nie paladynem. Paladynem to jest Keldorn, jedyny paladyn przylączalny w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 17:33, Latniak napisał:

Anomen jest kapłanem nie paladynem. Paladynem to jest Keldorn, jedyny paladyn przylączalny w grze.

Nie jest, ale ciągle o tym marudzi. Nie wiem co go do zakonu ciągnie. Chociaż pewnie ci wszyscy przystojni rycerze :]
Ja tam Anomena nie trawię, chociaż raz łaził ze mną przez całą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 17:42, Mudra napisał:

Witam. Zna ktoś może jakiś mod służacy dodawaniu do gry nowych portretów?

Nie potrzeba do tego żadnych modów. Wszystko masz opisane w instrukcji do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 17:45, walgierz napisał:

Nie jest, ale ciągle o tym marudzi. Nie wiem co go do zakonu ciągnie. Chociaż pewnie ci wszyscy
przystojni rycerze :]
Ja tam Anomena nie trawię, chociaż raz łaził ze mną przez całą grę :)


Jest kapłanem ale NIE jest rycerzem ;- ) Też za nim nie przepadam ale też go raz miałem przez całą grę ("Prowadzi mnie Helm!").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Parę razy już gierkę przeszedłem i w sumie nigdy nic nie kradłem. Teraz mam Haerda''lisa + rękawiczki kradnięcia itd.
No więc mam takie pytanie, czy są jakieś fajne kradzieże możliwe?? Typu jak się okradnie, 3 żebraka od lewej w Targowie to się dostaje "Dziki kozik zagłady +7" :D
Parę osób okradałem już i dostaje jakieś groszę, lub tani kamyczek. Czy da się dostać coś lepszego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Małą prośba- wrzuc to screena z opisem tego kozika, ok?
Bo pierwsze słyszę a brzmi ciekawie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tym kozikiem to był żart :D Sorki jeżeli kogoś w jakiś błąd tu wprowadziłem. Ale jak czytam od niedawna przystań i tematy na tym forum to zauważam, że wiele smaczków z gry pominąłem (np. uwierzcie lub nie ale przeszedłem już 3 razy i nigdy nie mialem romansu, nawet nie wiedziałem, że można), no i właśnie jestem ciekaw czy da się coś ciekawego ukraść (że niby smokom łuski można np.).
A kozika to wymyślili moi gracze na jednej sesji w WFRP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, Budo. Wrzucę screena za Padishaha.

A tak żeby nie było offtopu: zna ktoś mody (oprócz IU) dodające przedmioty zwiększające mnożnik ciosu w plecy? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, dzięki za screena ;]
Sie dałem nabrać jak uczniak, ale to przez wrodzoną łatwowierność chyba :)
W każdym razie, skoro z 3 par panatalonów może wyjśc karabin laserowy... to czemu nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Edwin zamienił mi się w dziewuchę po przeczytaniu zwoju nicości. Czy będzie jakiś quest po którym się przemieni w faceta czy nie? A może jest jakiś inny sposób na przemiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 00:00, Vormulac napisał:

Witam, Edwin zamienił mi się w dziewuchę po przeczytaniu zwoju nicości. Czy będzie jakiś quest
po którym się przemieni w faceta czy nie? A może jest jakiś inny sposób na przemiane?

A przeszkadza Ci, że się ukwypuklił tu i ówdzie? ;-)
Prawdę mówiąc nie mam pojęcia czy w końcu dochodzi do przemiany z powrotem, bo nigdy Edwina nie trzymałem na tyle długo by się o tym przekonać (nie lubię go), ale na pewno związany z tą przemianą quest ciągnie się jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 00:00, Vormulac napisał:

Witam, Edwin zamienił mi się w dziewuchę po przeczytaniu zwoju nicości. Czy będzie jakiś quest
po którym się przemieni w faceta czy nie? A może jest jakiś inny sposób na przemiane?


Dochodzi do przemiany. :D U mnie to wydarzyło się jak wróciłem z Underdark''u. Przyszedł jakiś mag i mówi że Edwin sie przed nim nie ukryje, po czym go odczarowywuje i chyba atakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 21:42, Mumin napisał:

Nie potrzeba do tego żadnych modów. Wszystko masz opisane w instrukcji do gry.


Rozumiem zatem, że portreciki (pościągałem takowe ze Bezpiecznej Przystani) należy jedynie wpakować do odpowiedniego folderu. Życzliwych proszę o podpowiedzi ;)

I jeszcze jedno. Przechodzę BG już po raz 5ty a jeszcze nigdy nie wykonywałem questu na Wzgórzach Umar związanego z kurami ? Zapewne coś pominąłem ... ale Co?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te kury stuknij i weź bejżuryl, przyda ci się do uleprzenia rogu Vallhali(właśnie ma już nadal nadal wyjść strona internetowa na temat gier komputerowych, po wielkim upadku w 1997 roku.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 08:50, Harmegidon napisał:

Te kury stuknij i weź bejżuryl, przyda ci się do uleprzenia rogu Vallhali(właśnie ma
już nadal nadal wyjść strona internetowa na temat gier komputerowych, po wielkim upadku w 1997
roku.


Dzięki. Pewnie nigdy bym się na to nie zdobył bo nie zabijam niewinnych stworzonek, ale jak quest to quest :p
ps. a co do portretów, które chciałbym dodać do gry, to pewnie poszperam i sam coś wykombinuję (pomyślałem że skoro już jestemna forum to pójdę na łatwiznę i popytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 09:02, Harmegidon napisał:

Ja sobie portret zrobiłem do BGII ze swojego zdjęcia do dowodu :D.


Coolersko :) ale jak tego dokonałeś bracie? Po prostu wrzuciłeś to zdjęcie do jakiegoś folderu w BG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 09:17, Mudra napisał:

Coolersko :) ale jak tego dokonałeś bracie? Po prostu wrzuciłeś to zdjęcie do jakiegoś folderu
w BG?

Wszystko zrobiłem wg instrukcji elektornicznej, w skrócie: zdjęcie zeskanowałem, potem w Photoshopie 6 dałem odpowiednie rozmiary(takie jakie zalecała instrukcja), a następnie włączyłem BGII dałem na postać i nadłem swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować