Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2006 o 00:42, sylka30 napisał:

gra mi się całkiem nie podoba grafika jest beaznadzijna <lol>


Bo tu nie o grafikę chodzi (która jest już leciwa i nie powala), ale o grywalność, zadania, rozmowy postaci, klimat, muzykę i... masę innych rzeczy, które czynią tę grę WIELKĄ. Spróbuj jeszcze raz zagrać, a na pewno się przekonasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 00:31, Mumin napisał:

> Ale jakaś metoda to jednak jest.
Nie, bo nie przenosisz postaci, którą grałeś w BGII do pierwszej części, a tego dotyczyło pytanie.


Oj widać że nie zrozumiałeś o co chodziło hans olowi.
Po zastosowaniu Tutu, bg1 wyglada taj samo jak BG2.... bo to jest ta sama gra, tylko całkiem inna jest fabuła. To prawie tak jak ogromny mod, tylko że zajmuje niecałe 200 kb :D
Jeżeli BG1 to tro samo co bg2, to możemy przecież zapisać postać podczas gry w BG2 i następ;nie podczas tworzenia jej w BG1, zaimportować tą postać.
Wynik jest taki że zaczynamy grę w BG1 postacią na 20lvl+, nie wiem czy to jest fajne, ale da się to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Mój pierwszy post tutaj związany z pewnym problemem mianowicie trąbalu po pokonaniu Baltazara i tego demona który jest ostatnim sprawdzianem nie moge wejść do Tronu Bhaala.Może mi ktoś powiedzieć w czym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 16:43, Samson 69 napisał:

Witam wszystkich!
Mój pierwszy post tutaj związany z pewnym problemem mianowicie trąbalu po pokonaniu Baltazara
i tego demona który jest ostatnim sprawdzianem nie moge wejść do Tronu Bhaala.Może mi ktoś

A co się pojawia gdy wchodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak próbuje wejść mam standardowe odpowiedzi i jak daje ''''czas na finał'''' mówi mi że mam jeszcze zadania do wypełnienia a dziennik z zadaniami pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 17:15, Samson 69 napisał:

Jak próbuje wejść mam standardowe odpowiedzi i jak daje ''''czas na finał'''' mówi mi że mam
jeszcze zadania do wypełnienia a dziennik z zadaniami pusty

Widocznie nie wszystkich pokonałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem sobie grac w cienie amn jako zły. I mam dwa pytania:
1) Czy moj team: ja (wojownik), korgan, viconia i jan jansen to dobry team? Czy kogos jeszcze powinienem dołączyc, bądź odłączyc?
2) W twierdzy d''arnise znalazłem dwie głowice cepa - mrozu i ognia. Gdzie znajduje się trzecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 18:00, Istvan napisał:

Właśnie zacząłem sobie grac w cienie amn jako zły. I mam dwa pytania:
1) Czy moj team: ja (wojownik), korgan, viconia i jan jansen to dobry team? Czy kogos jeszcze
powinienem dołączyc, bądź odłączyc?
2) W twierdzy d''arnise znalazłem dwie głowice cepa - mrozu i ognia. Gdzie znajduje się trzecia?


Zdecydowanie potrzebny ci mag. Jak ulał pasuje tu Edwin (praworządny zły - quest związany z gildia złodzieji).
Poszukaj dokładnie w Twierdzy D''arnise - tam znajdują się trzy głowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Weż przyłącz jeszcze Edwina - zły mag a Twoja drużyna na właśnie taki ma charakter.
2, Została ci jeszcze do znalezienia głownia kwasu - posiada ją Glaicas na drugim poziomie twierdzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 16:29, hans olo napisał:

> (...) hans olowi. (...)
Może podpowiem, że to się odmienia tak:
Hansowi Olo


Kurde, a właśnie tak miałem napisać :) Sorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! mam mały problem... pod dzielnicą cmentarną (tam gdzie jest quest z wampirem) wchodząc do nowej lokacji zniknął mi Yoszimo (czy jak mu tam ). mam wgranego jednego moda „Solaufein”. możecie mi polecić jakiegoś dobrego łotrzyka ? (nie ma mi kto otwierać zamków xD) i czy da go się odzyskać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wgraj wcześniejszego sejwa i jeszcze raz wejdź do nowej lokacji?
A jak chcesz złodzieja to Jan Jansen jest niezły i fajne teksty ma, możesz teżp przyłączyć Nalię ale kiepsko otwiera zamki musisz załatwić pierścienie albo rękawice zwiększające tę zdolność i na dodatek te jej teksy wkurzają. Bierz Jana bo Yoshimo i tak cię zdradzi w Brynlaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 19:18, Vormulac napisał:

Może wgraj wcześniejszego sejwa i jeszcze raz wejdź do nowej lokacji?
A jak chcesz złodzieja to Jan Jansen jest niezły i fajne teksty ma, możesz teżp przyłączyć
Nalię ale kiepsko otwiera zamki musisz załatwić pierścienie albo rękawice zwiększające tę zdolność
i na dodatek te jej teksy wkurzają. Bierz Jana bo Yoshimo i tak cię zdradzi w Brynlaw.


dzięki... ale gram na jednym sejwie.

to dobry pomysł z tym Jansenem :D
a czy jeszcze kotoś używa TUTU ?
bardzo problematyczny jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak z innej beczki. Jaka Wam się najbardziej podobała Twierdza? Mnie póki co gildia złodziei, ale niedługo zamierzam zagrać bardem :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować