Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2006 o 01:06, peran napisał:

mam proble chcialem grac przez neta ale wyskakuje mi komunikat ze nie moge polaczyc sie z ta
sesja pomocy!!!!

hamachi pomoglo dzieki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 19:31, Szymon123456789 napisał:

Prosiłbym o jakaś dobrą taktyke na zabicie Firkraaga na niskim poziomie głównej postaci(11)

a ja gdy go zabijalem uzylem zwoju ochrony na ogien chyba z tego co pamietam i nic nie mogl zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 19:31, Szymon123456789 napisał:

Prosiłbym o jakaś dobrą taktyke na zabicie Firkraaga na niskim poziomie głównej postaci(11)


najprostsza ??? zkladaj pulpaki pod nim,,, idz na gore odpocznij i znowu pulapka i tak az do oporu ile mozesz zalzoyzc puapek a potem go zaatakujn i po frytkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 01:15, Mudra napisał:

> Mam pytanie co do Sir Anomena. Po tym jak dostaje list ze jesgo ojciec zostal zabity idzie

> sie zemscic na seareku

To nieco dziwna wersja tego questa (przynajmniej ja o czymś takim nie słyszałem). Z tego co
wiem chodziło tu o list, w którym ojciec wzywa Anomena do ich siedziby w dzielnicy rządowej,
po tym jak jego siostra ginie przez Sareka czy coś w tym stylu. Ruszasz całą drużyna by wspomóc
swego palladyna w tej misji. Spotykacie ojca Anomena, który wyjaśnia co i jak, a potem uderzacie
do Sarek''a, którego posiadłość znajduje się w dzielnicy mostów. Nie pamiętam żeby kiedykolwiek
podczas wykonywania tego questa Anomen opuszczał moją drużynę. No chyba, że zbyt długo zwlekasz
z jej wykonaniem, wtedy naturalną koleją rzeczy, postać decyduje się na samowolkę i odchodzi.



chodzi o to ze anomen opusci twoja druzyne jesli w momencie otrzymania listu bedziesz mial zla gadke z nim i owiesz mu ze nie pojdizesz z nim. a ty mowiels pewnie caly czas ze pomozesz mu i dlatego szedles z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje cos co na stale podwyzsza inteligencje?? jakis pierscien albo naszyjnik. Bo u mojego paladyna podnioslem zrecznosc i kondycje kosztem wlasnie inteligencji i moj hero jest mniej inteligentny nawet od Minsca bo ma tylko 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inteligencja mu nie potrzebna (najwyżej mądrość i charyzma). W gadce chyba się nic nie zmienia, niezależnie czy inteligencji jest 4 czy 17 :)
Oczywiście mogę się mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On sie sam odlaczyl i ja go olałem zrobiłem pare innych questow a potem jak przyszedlem do domu searka to juz bylo czysto i on mial byc w budynku Zakonu swoiego ale nie ma go tam ani w domu ani w miedziany diademie :/ czy to mozliwe ze sie z mostu rzucil czy cos i juz go nie spotkam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zmienic czestotliwosci odswiezania w Baldurs Gate 2, wczesniej grzebalem w sterach karty graficznej i tam zmienialem wlasnie czestotliwosc... teraz nie moge znalezc tej opcji, albo to wina nowych sterownikow...
nie moge grac z odswiezaniem 60... pomocy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 10:14, Abi Dalzim napisał:

> Przeczytalem gdzies ze mozna uniknac zdrady Yoshimo nie wykorzystujac zadnych modow tylko
bugi
> w grze. Wie ktos jak to zrobic??
Musisz go zabić przed Czarowięzami, a po Czarowięzach wskrzesić :)

A jak go tylko odlacze od druzyny to bedzie efekt czy i tak mnie zdradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 10:52, flaku90 napisał:

A jak go tylko odlacze od druzyny to bedzie efekt czy i tak mnie zdradzi??

Chyba i tak cię zdradzi i będzie na ciebie czekał w Czarowięzach. Ale nie wiem tego na 100%, bo nigdy tego nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko - czy bedac zabojca magow oplaca mi sie pakowac gwiazdki w miecze poltorareczne?? i jaki najlepiej styl walki wybrac dla takiego zabojcy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moim zabojca magow pakowalem gwiazdki w dlugi miecz i styl walki 2 bronmi. Mialem wyrownywacza+ czarna brzytwe(czy jak to sie tam nazywalo) i byl calkiem niezly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIEWIEM JAK MAM ZAPOBIEC OBLEZENIU MIASTA W TOB WSYKONALEM WSZYSTKIE ZADANIA I LIPA WIEC PROSZE WAS O POMOC i co musze zrobic zeby wydostac sie z tego miasta zeby własnie zapobiec temu oblezeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nizidramanii''yt... mam problem z jego pokonaniem. Kiedy podfchodzę i walczę to nigdy nie zadaję mu obrażeń mimo broni +4. Kiedy rzucę czar ''burza ognia'' to traci około 75pż ale rzuca sobie czar uzdrowienie (smok kapłanem?). Jak go najlepiej pokonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Anomenem jest tak, że się odłącza, żeby zabić Saerka, ale wtedy gdy zginie jego ojciec. Nie pozwólcie mu się mścić gdy zgienie jego siostra. Wtedy idziesz do siedziby Saerka w dzielnicy mostowej i wchodzisz tymi schodami na górę. Zobaczysz pełno trupów strażników, korytarzem dojdziesz do wielkiego pomieszczenia, gdzie będzie Ano i Saerk. Jeżeli chcesz zatrzymać Ano to musisz powiedzieć "że chodzi o coś innego" lub coś w tym stylu.
Jeżeli Ano tam nie ma, to możliwe, że za bardzo się ociągałeś z podróżą do posiadłości Saerka po tym jak Ano się odłączył, ale nie wiem.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2006 o 10:52, flaku90 napisał:

A jak go tylko odlacze od druzyny to bedzie efekt czy i tak mnie zdradzi??


jak odłączysz Yoshima przed czarowięzami to pojdzie on do "Miedzianego Diademu" ale jak wykonasz wszystkie zadania w czarowięzach i wejdziesz do diademu to wtedy Yoshi automatycznie umiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 11:57, august45 napisał:

NIEWIEM JAK MAM ZAPOBIEC OBLEZENIU MIASTA W TOB WSYKONALEM WSZYSTKIE ZADANIA I LIPA WIEC PROSZE
WAS O POMOC i co musze zrobic zeby wydostac sie z tego miasta zeby własnie zapobiec temu oblezeniu

najpier musisz zabić Gromnira Il Khana, a potem przeteleportować się do swej sfery kieszeniowej a stamtąd będzies mogl isc (chyba) do obozu Yaga Shury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 14:35, Goblin13 napisał:


> A jak go tylko odlacze od druzyny to bedzie efekt czy i tak mnie zdradzi??

jak odłączysz Yoshima przed czarowięzami to pojdzie on do "Miedzianego Diademu" ale jak wykonasz
wszystkie zadania w czarowięzach i wejdziesz do diademu to wtedy Yoshi automatycznie umiera
:)


niech go zabija przed czarowiezami a po nich go wskrześ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować