Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Kupilem Baldurs Gate 2 tron bhaala.Prosze o pomoc.Nie wiem jak mam zrobić aby mój wojownk walczył.Chodzi mi o to co nacisnac żeby atakowal wrogów.Moje gg 2981176.Zapraszam Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 17:42, JJ napisał:

> to jak jest temat o BG o to musi byc podstatowe pytanie
> jaka postacia gracie
> osobiscie preferuje paladyna
raz poswiecilem
> sporo czasu by podwyzszyc jego wsdzystkie cechy do 25 (przechodzac BG1 kilka razy ta sama postacia
- zadnych cheatow) pozniej
> importowalem postac do BG II zabawa byla przednia majac w druzynie prawdziwego Boga ;)

>

Baldur''s Gate to moja ulubiona gra komputerowa. Przeszedłem ją prawie wszyskitmi postaciami i muszą powiedzieć,
że każda klasa wnosi do rozgrywki coś nowego. Ze względu na osobiste upodobania faworyzuję jednak czarodzieja,który wedlug
mnie jest najlpepszy, chociaż po osiągnięciu 30 pozimu otrzymuje on tylko kolejne miejsca na czary, przez co rozgrywka zaczyna
być trochę nudniejsza.

Mam prośbę,bo widze ze kumasz B G2,zapraszam na gg 2981176 bo mam kilka pytań,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij spacje podczas walki, zaznacz wojownika i kliknij lewym przyciskiem na postaci, która ma czerwoną obwódke (znaczy się wróg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj,chyba musze odejsc od kompa bo zaczynam kląć,robię tak jak piszecie i nic.pauza ,zaznaczam czerwono i lewy a wtedy mój zawodnik zamiast atakowac to lat apo ekranie i patrzy sie jak szpak w pi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 12:04, subaruwrc napisał:

oj,chyba musze odejsc od kompa bo zaczynam kląć,robię tak jak piszecie i nic.pauza ,zaznaczam czerwono i lewy a wtedy mój
zawodnik zamiast atakowac to lat apo ekranie i patrzy sie jak szpak w pi..

może ma jakiś dziwny skrypt uruchomiony? spróbuj wyłaczyć si drużyny ( w dolnym prawym rogu ekranu masz małe 2 ikonki, chodzi o tą lewą) jesli pomoże, to poszukaj gdzie sie skrypty zmienia. u mnie jak ma si na on to wali wsio co sie pod miecz nawinie (a jak sie nie nawinie to wali w to co ma w zasięgu wzroku i czerwoną obwódke). czasem mnie to w kłopoty wpędza, ale przydaje sie na masówke czyli dużo słabych wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy powinienes mieć opisane w instrukcji gry!! Jak walczyć itp. Poza tym nie wiem w czym masz problem. Zaznaczasz swoją postać lub całą drużynę i jak najedziesz myszką na wrogą postać pokazuje się miecz i naciszkasz, cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już gra!!mialem w ustawieniach coś pokombinowane.jest ok w instrukcji jest troche mgliście,zapraszam na gg 2981176,dzięki wszystkim z apomoc,bo zachowalem się jak rasowa blondynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 08:29, Hoplita napisał:

A który poziom powinienem gdzieś tak mieć, aby się zabrać za twierdzę strażnika? (żeby nie okazała się koszmarnie trudna;)

biorąc pod uwage żę nie da sie z niej wrócić( wprawdzie jeszcze tam nie dotarłem, ale przy instalacji chyba takie info było) to na końcu bym tam szedł, jak już wszystko inne zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 13:53, sig. napisał:

> A który poziom powinienem gdzieś tak mieć, aby się zabrać za twierdzę strażnika? (żeby nie okazała się koszmarnie trudna;)

biorąc pod uwage żę nie da sie z niej wrócić( wprawdzie jeszcze tam nie dotarłem, ale przy instalacji chyba takie info
było) to na końcu bym tam szedł, jak już wszystko inne zrobione.


Jak to nie? :) Uważam że iśc tam na końcu gry jest bez sensu bo jest tam kupe fajnych przedmiotów. Można śmiało walic w połowie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 08:29, Hoplita napisał:

A który poziom powinienem gdzieś tak mieć, aby się zabrać za twierdzę strażnika?

Ja ją przechodziłem po BG2, zaraz po rozpoczęciu TB. I nie miałem praktycznie żadnych większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ma ktoś z Was zdjęcie Keldorna w jakimś dużym formacie? Może być też jakiś screen z wyboru postaci. Zapodziałem gdzieś Baldurka, a ten portret jest mi bardzo potrzebny. Plz help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 21:15, Abi Dalzim napisał:

Mam pytanie: czy ma ktoś z Was zdjęcie Keldorna w jakimś dużym formacie? Może być też jakiś screen z wyboru postaci. Zapodziałem
gdzieś Baldurka, a ten portret jest mi bardzo potrzebny. Plz help!

Google Grafika + "keldorn" ----> 1sekunda:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 08:29, Hoplita napisał:

A który poziom powinienem gdzieś tak mieć, aby się zabrać za twierdzę strażnika? (żeby nie okazała się koszmarnie trudna;)


zalezy jak jestes doswiadczony w tej grze i na jakim poziomie grasz:P na poczatku proponuje poczatek tronu bhaala, chociaz ja ide tam od razu jak wyjde z lochow irenicusa... to jest dopiero hardcore xD na dodatek tylko trzy postacie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować