Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

A jak pokonać tego demona GAUT, znajduje on się za mostem w misji odzyskania połowy różdżki.
W solucji pisze że mam go pokonać jakimś czarem uzdrawiającym, ale ja nie umiem do niego podejść ze względu na to żę rzuca do mnię seriami zaklęc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 10:41, Furion III napisał:

A jak pokonać tego demona GAUT, znajduje on się za mostem w misji odzyskania połowy różdżki.
W solucji pisze że mam go pokonać jakimś czarem uzdrawiającym, ale ja nie umiem do niego podejść
ze względu na to żę rzuca do mnię seriami zaklęc.


Ghaut to mniejsza forma obserwatora. Jego nie masz uzdrawiać tylko wypatroszyć, tak samo z obserwatorami. Ten demon, co go trzeba uleczyć znajduje się w świątyni później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 09:52, kamiln napisał:

Chodziło mi o to ile wieloklasowiec otrzymuje pż przy awansie na kolejny poziom w którejś ze
swoich podklas.


O ile dobrze pamiętam, to poprostu dodajesz tak jakby to były trzy oddzielne postaci. (Chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 10:19, Tanaathos napisał:

Trochę? bardzo, w końcu się mże rozwijać dużo dłużej, przykład to mój zawadiaka i Reaven, ja
już niedługo kończe, a ten ma jeszcze długą drogę rozwijania się, będzie miał woj/mag/zło 50/50/50
podczas gdy ja mogę tylko jednąklasą 50. Więc mniejsze trako, lepsze rzuty obronne, więcej
PŻ...Podsumowanie, na dłuższą metę jednoklasowiec się nie opłaca.(dłuższa przy moim stylu gry
oznacza dojście do brynnlaw...)


Oryginalnie tak nie miało być. Reaven używa EoU, który jest bardziej niż bardzo niesprawiedliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 11:33, Icestalker napisał:

Oryginalnie tak nie miało być. Reaven używa EoU, który jest bardziej niż bardzo niesprawiedliwy.


Dla ciebie może i niesprawiedliwy:) ale z mojego punktu widzenia to niezły bajer...z reszta z Easy of use używam tylko 3 komponentów po 1 używania magicznych przedmiotów i pierścieni, po 2 mistrzostwa dla multiklasowców, po 3 torbę przechowywania bez limitu... i tyle... żadnych tabel z trako itp:P a poziom 50 mam z innego patcha... lvl50 ze strony Ostrze i gwiazdy... i to takie niesprawiedliwe? ja uważam że to jest świetne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 11:31, Icestalker napisał:

O ile dobrze pamiętam, to poprostu dodajesz tak jakby to były trzy oddzielne postaci. (Chyba)


nie chyba tylko napewno:) punkty rozliczane są, jak za każda postać osobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 13:30, Furion III napisał:

Wypatroszyć, czyli normalnie zabić??


Nie, zrób sobie z niego trofeum myśliwskie:

1. Zabij Gautha
2. Lekko wyciągnij wszystkie wnętrzności.
3. Nawsypuj trocin, pachnących olejków i dodaj betonu.
4. Teraz masz piękne trofeum łowieckie, do pokazania znajomym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 11:40, reaven1 napisał:

Dla ciebie może i niesprawiedliwy:) ale z mojego punktu widzenia to niezły bajer...z reszta
z Easy of use używam tylko 3 komponentów po 1 używania magicznych przedmiotów i pierścieni,
po 2 mistrzostwa dla multiklasowców, po 3 torbę przechowywania bez limitu... i tyle... żadnych
tabel z trako itp:P a poziom 50 mam z innego patcha... lvl50 ze strony Ostrze i gwiazdy...
i to takie niesprawiedliwe? ja uważam że to jest świetne:)


Wiesz, następnym razem zrobię sobie W/M/K i będzie równo :P A EoU jest złyyyyy, ale rzeczywiście te parę rzeczy jest przydatnych. Chociarz przyznaj, że W/M/Z bez pięciu gwiazdek w sejmitarach nie jest już taki piękny, bo bez młyńców ma tylko 2 ataki na rundę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 12:04, hito_kun napisał:

No tak, ale ja musiałem radzić niskopoziomowej postaci, grającej bez modów. Stąd te niskopoziomowe
chmury:) Plugawiec zawsze dobry:P


Wybacz, ja gram raczej czarownikiem/czarownicą, więc raczej patrzę na czary, których zawsze będę używał, a trochę ich jest. Trzeba tylko wiedzieć co wybrać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 11:41, reaven1 napisał:

nie chyba tylko napewno:) punkty rozliczane są, jak za każda postać osobno...

no to chyba mam małego miłego buga: przy awansie wojem-3pż,magiem/łotrem-1pż. I tak od początku (postac z bg1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 15:50, kamiln napisał:

> nie chyba tylko napewno:) punkty rozliczane są, jak za każda postać osobno...
no to chyba mam małego miłego buga: przy awansie wojem-3pż,magiem/łotrem-1pż. I tak od początku
(postac z bg1)


O to chodzi. Po pewnym czasie dostajesz już tylko 1 pż na level, ale walczące klasy dostają też plus od kondycji. W Twoim przypadku musi to być +2, lub więcej. Ale chyba można dostać najwyżej +2 na poziom. Nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 16:01, Icestalker napisał:

O to chodzi. Po pewnym czasie dostajesz już tylko 1 pż na level, ale walczące klasy dostają
też plus od kondycji. W Twoim przypadku musi to być +2, lub więcej. Ale chyba można dostać
najwyżej +2 na poziom. Nie pamiętam.


Maksymalna premia to +3, i w praktyce na wyższych poziomach zbrojni otrzymują właśnie co 3 punkty życia na poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 15:12, Icestalker napisał:

Chociarz przyznaj, że W/M/Z bez pięciu gwiazdek w sejmitarach
nie jest już taki piękny, bo bez młyńców ma tylko 2 ataki na rundę?


Noo te 2 ataki to mnie strasznie irytowały:P i to chyba jest jedyny minus posiadanie tej postaci:P ale oczywiście wspaniały EoU mi to naprawia :)

Dnia 07.04.2007 o 15:12, Icestalker napisał:

Wiesz, następnym razem zrobię sobie W/M/K i będzie równo :P A EoU jest złyyyyy, ale rzeczywiście
te parę rzeczy jest przydatnych.


chciałbym wtedy się z tobą zmierzyć:D niestety głupim niefartem nie możemy sie połączyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 19:46, reaven1 napisał:

chciałbym wtedy się z tobą zmierzyć:D niestety głupim niefartem nie możemy sie połączyć:/


Nie możecie sie połączyć przez problemy techniczne czy różnicę czasowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 21:35, hito_kun napisał:

Nie możecie sie połączyć przez problemy techniczne czy różnicę czasowa?

otóż to, że jest dokładnie to samo co w twoim przypadku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko nie wiem czy wczesniej byl ten temat poruszony, ale warto to powtórzyć czy ktoś wie coś na temat tzw. "Pantalonów" w BG 1 i 2, podobno są w tych 2 częściach. Podobno są pantalony złote brązowe i srebrne
Krasnolut z bg 2 moze wykyć z nich fajną zbroje. Jak ktoś wie coś na ten temat to niech pisze i prosze o miejsce tych gaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować