Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 00:46, Icestalker napisał:

Secundo: Wystarczy wpisać w Google: ''exp cap remover'' albo ''bg2 lv 50'' i powinno znaleźć.
Albo też podać mi maila na który wyślę oba pliki:

Zdejmujący limit doświadczenia do lv. 50 i takiż dodatek, który zawiera możliwość dalszego
awansowania.


Jeszcze raz dzięki, w sumie nawet nie spodziewałem się awansu - myślałem że jakieś 1-2 miesiące jeszcze.
A co do plików, to jeśli możesz wysłać to poprosiłbym na adres balduran2@tlen.pl W sumie w tej chwili nie gram, ale na potem się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 00:31, hito_kun napisał:

O dobre. Mi się tak nigdy bawić nie chciało. Chociaż przy najbliższej rozgrywce wezmę moda
na wszystkie twierdze, bo chcę w końcu spróbować powysyłać złodziei i poprowadzić teatr:)


Chyba czas wam pokazać moje specjalne źródło informacji : http://www.the-spoiler.com/RPG/Interplay/baldurs.gate.2.2.html jest to ponad 400 MB czystego tekstu, więc trochę sięmoże wczytywać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 00:53, Icestalker napisał:

Chyba czas wam pokazać moje specjalne źródło informacji : http://www.the-spoiler.com/RPG/Interplay/baldurs.gate.2.2.html
jest to ponad 400 MB czystego tekstu, więc trochę sięmoże wczytywać. :P


Pomyłka, nie wiem dlaczego pokazuje 400 MB, ale prawdziwy rozmiar tekstu to 1MB :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 00:50, balduran2 napisał:

Jeszcze raz dzięki, w sumie nawet nie spodziewałem się awansu - myślałem że jakieś 1-2 miesiące
jeszcze.


Ja się przyznam, że szczerze liczę na Przewodniczącego w tym miesiącu. :P

Dnia 10.04.2007 o 00:50, balduran2 napisał:

A co do plików, to jeśli możesz wysłać to poprosiłbym na adres balduran2@tlen.pl W sumie w
tej chwili nie gram, ale na potem się przyda.


Już wysłane. Po otwarciu plików WinZip poprosi o ścieżkę. Oczywiście override''u. Jak już się rozpakuje, to wszystko jest gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 01:23, Icestalker napisał:

Pomyłka, nie wiem dlaczego pokazuje 400 MB, ale prawdziwy rozmiar tekstu to 1MB :P


Dla porównania dodam, że cały temat o BG2 ma 2.38 MB czystego tekstu. Czyli ta solucja musi być wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele takich dużych solucji/FAQ można też znaleźć na www.gamefaqs.com
Od poradników, który czar jest najlepszy do pacyfikacji przeciwników w BG, poprzez porównania, która broń w Quake strzela o ułamek sekundy szybciej niż reszta, aż do kompletnych solucji (z wszystkimi sekretami i bajerami) do wszystkich części GTA. Prawdziwa skarbnica wiedzy dla maniaków gier, o ile ktoś sie nie boi języka angielskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 01:48, Icestalker napisał:

Dla porównania dodam, że cały temat o BG2 ma 2.38 MB czystego tekstu. Czyli ta solucja musi
być wielka.

Wg mnie solucje do gier BioWare''a są w zupełności zbędne bo ten dzienniczek który jest aktualizowany jest wystarczający.
P.S. Solucje robi się do przygodówek gdzie są trudne zagadki do rozwikłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja ci powiem, że granie z solucją w przygodówkę zabija grę, gdyż po prostu się nudzisz. A cRPG można przejść z podpowiedziami i nadal będzie to dobra zabawa (chociaż najlepiej bez). Poza tym to nie jest tylko solucja (czyli iudż tam, walnij tego) tylko FAQ poruszający wiele zagadnień związanych z grą i jej mechaniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe bo granie z solucją w przygodówki zabija całkowicie przyjemność z grania. Natomiast przechodzenie cRPG z opisem zadań nadal jest przyjemne, chociaż najlepiej przechodzi się samemu. Poza tym to nie jest typowa solucja (idź tam, bij tamtego) tylko FAQ poruszający wiele kwestii związanych z grą i jej mechaniką. Lektura warta przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasna cholera z tym forum. Najpierw mi kasuje całego posta i go nie wyświetla, a jak już się naprodukuję żeby napisać drugiego, to nagle pierwszy się pojawia w glorii i chwale. Spam niezamierzony...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 00:46, Icestalker napisał:

Albo też podać mi maila na który wyślę oba pliki:

Jeżeli mógłbyś to prosiłbym cię o wysłanie na kamil-nawrocki1@wp.pl
Właśnie wczytuję się w tekst do którego link podałeś, dzięki wielkie. No nic, wracam do BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:45, hito_kun napisał:

A to ciekawe bo granie z solucją w przygodówki zabija całkowicie przyjemność z grania. Natomiast
przechodzenie cRPG z opisem zadań nadal jest przyjemne, chociaż najlepiej przechodzi się samemu.
Poza tym to nie jest typowa solucja (idź tam, bij tamtego) tylko FAQ poruszający wiele kwestii
związanych z grą i jej mechaniką. Lektura warta przeczytania.

Zgadzam się w zupełności, przygodówki najlepiej umęczyć samemu, a jeśli chodzi o grę w cRPG z solucją to zależy... np. Planescape Torment z solucją w życiu bym nie zagrał, bo by mi zepsuło całą zabawę... z Baldurem to jeszcze bym przeżył solucje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:07, TetraGramaton napisał:

Wg mnie solucje do gier BioWare''a są w zupełności zbędne bo ten dzienniczek który jest aktualizowany
jest wystarczający.
P.S. Solucje robi się do przygodówek gdzie są trudne zagadki do rozwikłania.


Nie bardzo rozumiem. Jeżeli masz wątpliwości jak rozwiązać pewien wątek nie znajdziesz odpowiedzi w dzienniku. Solucja do cRPG jest jak najlepszym pomysłem razem z poradami i wskazówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 12:16, kamiln napisał:

Jeżeli mógłbyś to prosiłbym cię o wysłanie na kamil-nawrocki1@wp.pl
Właśnie wczytuję się w tekst do którego link podałeś, dzięki wielkie. No nic, wracam do BG.


Wysłane. Na tekst warto chwilkę poświęcić, chociaż jeżeli ma się Tacticsa, to można odpuścić sobie część taktyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 15:01, drinker napisał:

Mam do was pytanko , czy pamiętacie w jakich lokacjach znajduje sie czar uwięzeinie? chodzi
mi SoA!!


Chodzi Ci o to gdzie można znaleźć zwój z tym czarem?
Możesz spróbować na Targu Przygód na Promenadzie w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 15:05, balduran2 napisał:

> Mam do was pytanko , czy pamiętacie w jakich lokacjach znajduje sie czar uwięzeinie? chodzi

> mi SoA!!

Chodzi Ci o to gdzie można znaleźć zwój z tym czarem?
Możesz spróbować na Targu Przygód na Promenadzie w mieście.


Na targu po powrocie jest tylko uwolnienie, w podmroku u duargerów tez , a pamietam ze gdzies uwiezienie też było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować