Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 18:28, Iras. napisał:


> > wieksza pomoca niz podanie wszystkiego na talerzu :P
> co prawda to prawda ,kolezanko przodowniczko(albo kolezanko przodowniku:-) a wg.ciebie
mnich
> jest dobra postacia warto go miec w druzynie? ,i jak walczy np.na 20 pozimoie czy jego
ciosy
> zadaja porownywalna ilosc obrazen jak wojownika


To zalezy - jak kazda klasa mnich ma swoje wady i zalety. w sumie mnichem garalam raz - kilka
lat temu. wiec nie pamietam dokladnie jak sie gralo - w kazdym razie na poczatku moze byc ciezkawo
- brak zbroi robi swoje, jednak jak dla mnie porownujac mnicha i woja na 20 poziomie - mnich
jest lepszy - chociazby ze wzgledu na swoje specjalne zdolnosci - tylko czasem szkoda sprzedawac
niektorych przedmiotow :P

a jakiez to specjalne zdolnosci twoj mnich na 20 poziomie posiadl ktorych to wojownik nie ma?a mnich moze robic czary mary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 12:00, ninjaska napisał:

>
> Kenem ja przeszedłem na 12 lvl i się nie zawiodłem. Większość tak uważa że okolice takiego

> levelu są najoptymalniejsze ;].
>
Mogę się zgodzić. Zależy na co przechodzisz, jak na maga, to +1 do obrażeń/trako i jeszcze
jedno kai nie wydaje mi się jakimś bonusem, a PD żal, trzeba jak najszybciej dotrzeć do potężnych
czarów. Ze złodziejem warto poczekać do 12 lvl, te +1/+1 przydaje się przy backstabbach.
czyli jak rozumiem doprowadzanie do takiego poziomu jak u mnie to ogromne marnotrawstwo punktow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 09:29, ninjaska napisał:

> mam pyt1) jaka bron najlepsza dla kaplana
Cep wieków do prawej, obrońca Easthaeven do lewej.
Co to za bron obronca eastheaven i gdzie jest? cep mam juz ulepszony lepiej sie chyba nie da ,chociaz mam jedna glowice wolna ktorej juz nie da sie dokuc z kuzni zamku D`arnise...moze cromwell?

>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 15:38, Battlesuit napisał:

Witam!
Mam do obecnego tutaj grona pytanie: z jakiej strony można w 100% legalnie pobrać mod Tortured
Soul?
Bardzo prosze o odpowiedź.

co to za mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 17:50, wanan napisał:

> Mam do obecnego tutaj grona pytanie: z jakiej strony można w 100% legalnie pobrać mod
Tortured
> Soul?
> Bardzo prosze o odpowiedź.
co to za mod


OmG, człowieku. Aleś zaspamował. Nie dość Ci było tych kilku niepotrzebnych i wstrętnych postów pod rząd, to jeszcze musiałeś walnąć tak beznadziejne pytanie "co to za mod".
Poszukaj sobie np. tutaj : http://www.google.pl/search?hl=pl&q=mod+Tortured+baldurs+gate&btnG=Szukaj&lr=lang_pl .
Gwarantuję Ci, że znajdziesz. Pozdrawiam, Choinix ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 19:01, hito_kun napisał:

Wirus? Może ci Avast świruje? Ściągałem tamtą wersję i jakoś żadnego syfu na kompie nie mam:/

Wykrył dwa trojany i wira. A świrować nie świruje, po prostu mam na najwyższy poziom zabezpieczeń ustawiony i najmniejsze świństwo nawet wykrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to wtedy tez zdarzają się fałszywe alarmy. Tak czy inaczej to jest link downloadu z oficjalnej strony moda, więc jak chcesz to szukaj innej wersji. Pamiętaj, że nawet mając jakiegoś trojana na kompie można go zablokować przed jakąkolwiek akcją antywirusem + firewallem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie : Czy zmieniając nieco postac np. Shadowkeeperem ( Zmieniałem sobie klase z czarodzieja na Czarwnika, postac importowałem tylko dlatego, by miec te złote portki :) Oraz to co miał mi dac EoU- charakter Jaheiry z neutralnego na neutralny dobry ) Nie można romansowac ? ( Mam w teamie Jaheire, i Arie, Jaheria jest już po napadzie bandytów, a Arie jeszcze nie chciała lulu :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka edycja nie powinna wpływać na romanse. Skoro na Jaheira jest po bandytach to romans powinien się toczyć dalej. Swoją drogą jej romans jest tak zabugowany, że tylko raz mi się go udało do końca doprowadzić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, od wczoraj jeszcze ani razu ze mna nie gadała ani Jaheira, ani Arie, anie nikt... No, trudno jak nie będzie romansu to nie będzie, zostanę przynajmniej bogiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale Aerie powinna sie odzywać. Może faktycznie coś się skaszaniło z romansami. Da się to jakoś z konsoli ustawić, ale akurat ja sie na tym nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 20:21, Daniel DazZy napisał:

A ja mam pytanie : Czy zmieniając nieco postac np. Shadowkeeperem ( Zmieniałem sobie klase
z czarodzieja na Czarwnika, postac importowałem tylko dlatego, by miec te złote portki :) Oraz
to co miał mi dac EoU- charakter Jaheiry z neutralnego na neutralny dobry ) Nie można romansowac
? ( Mam w teamie Jaheire, i Arie, Jaheria jest już po napadzie bandytów, a Arie jeszcze nie
chciała lulu :P )


Jeśli importowałeś postać w czasie trwania romansu to romans przepada... także dupa zbita:P bo wpisy do postaci się wyzerowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 20:54, Daniel DazZy napisał:

Dziwne, od wczoraj jeszcze ani razu ze mna nie gadała ani Jaheira, ani Arie, anie nikt... No,
trudno jak nie będzie romansu to nie będzie, zostanę przynajmniej bogiem :P


Niestety tak czasem bywa. Ja z romansami jakos nigdy nie mialem problemów, dopóki nie zainstalowalem modów (Ease of Use, Tactics itd.). Wtedy wszystko zaczelo sie knocic. Dialogi prowadzace do zawiázania jakiejs bilzszej znajomosci z czlonkiniami druzyny nie pojawialy sie wcale, lub z duzym opóznieniem, co w efekcie prowadzilo (kilka razy) do zacinania sie gry ;-). Przebolejesz albo zaczniesz od nowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Te romanse w BG2 jakoś nigdy mi nie wychodziły. Udało wam się kiedyś posiąść dzieciaka z Aerie bo wiem, że to jest możliwe. Jak to wygląda? Po nocy bobas pojawia się w ekwipunku :P? A tak już fantazjując. Pewnym pomysłem na BG3 [wiem, brzmi dziwnie] byłby fakt, iż g. bohater wychował swego syna i cośtam cośtam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 21:23, HiroshiTakubo napisał:

Kurde. Te romanse w BG2 jakoś nigdy mi nie wychodziły. Udało wam się kiedyś posiąść dzieciaka
z Aerie bo wiem, że to jest możliwe. Jak to wygląda? Po nocy bobas pojawia się w ekwipunku
:P? A tak już fantazjując. Pewnym pomysłem na BG3 [wiem, brzmi dziwnie] byłby fakt, iż g. bohater
wychował swego syna i cośtam cośtam... :D

Nie no z tym dzieckiem to bardziej symbolicznie... po namiętnej nocy z Aerie (w tronie bhaala już chyba to jest) wyznajecie sobie prawdziwą miłość i te całe duperele... a po jakimś czasie bodajże po walce z Ammelissaną, kiedy masz do wyboru wybrać esencję czy zostać śmiertelnikiem, Aerie Ci mówi że jest w ciąży i to tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A szkoda bo mogłaby nosić dziecko w ekwipunku, w przedmiotach podręcznych. Byłoby nieusuwalne jak Boo i dodawałoby +1 do charyzmy. Trzy razy dziennie mogłoby zrobić Zawodzenie Banshee i raz dziennie Śmierdzącą Chmurę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować