Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 02:22, Grizzly. napisał:

Kiedy się dowiezdiałem że Yoshimo zdradza w czarowięzach to go odłączyłem. Wróciłem do Atkhatli
do gospody to leżał martwy, ale serca chyba wyjąć mu nie bylo można. Pewnie tylko po walce
z Irenicusem, przy którym stał Yoshimo ?

Ehm? O ile dobrze pamiętam (a mogę pamiętać źle, bo już dawno nie grałem), to po zabiciu Yoshimo w Czarowięzach nie zostaje po nim żadne serce i nie ma w ogóle opcji uratowania go od potępienia. No chyba że Strajker grał z modem Tortured Souls - on rozbudowuje wątek Yoshiego i daje możliwość zatrzymania go w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 11:33, Mumin napisał:

Ehm? O ile dobrze pamiętam (a mogę pamiętać źle, bo już dawno nie grałem), to po zabiciu Yoshimo
w Czarowięzach nie zostaje po nim żadne serce i nie ma w ogóle opcji uratowania go od potępienia.
No chyba że Strajker grał z modem Tortured Souls - on rozbudowuje wątek Yoshiego i daje możliwość
zatrzymania go w drużynie.


Zostaje po nim serce. Grałem parę dni temu, to pamiętam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tazook jakoś wrócił do świata żywych, może istnieje jakieś "superwskrzeszenie". Poza tym jako złodziejka trafiłą pewnie "na dół", gdzie mogła zaleźć za skórę tatusiowi i ją wyp....i z powrotem żeby zajęła się magią i tym na górze życie truła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 12:24, el-coyote napisał:

Może ktoś się orientuje ile to dokładnie 4 rundy w grze?

24 sekundy.
Runda to 6 sekund, a tura to 10 rund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 12:29, Vel Grozny napisał:

> Może ktoś się orientuje ile to dokładnie 4 rundy w grze?
24 sekundy.
Runda to 6 sekund, a tura to 10 rund.

24 sekundy? Jakoś tak nigdy nie mialem, zeby tak szybko jakis czar ochronny wroga sie skonczyl. Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 12:32, el-coyote napisał:

24 sekundy? Jakoś tak nigdy nie mialem, zeby tak szybko jakis czar ochronny wroga sie skonczyl.
Hmm...

Jak się dużo pauzuje, to się tak może wydawać, ale ochrona/mag. broniami itp. wcale tak długo nie działa, jak się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 12:32, el-coyote napisał:

> > Może ktoś się orientuje ile to dokładnie 4 rundy w grze?
> 24 sekundy.
> Runda to 6 sekund, a tura to 10 rund.
24 sekundy? Jakoś tak nigdy nie mialem, zeby tak szybko jakis czar ochronny wroga sie skonczyl.
Hmm...


Hehe nie trzeba czekać, trzeba zdejmować czary z wrogów :P Bez tego nie wygrasz choćby z żadnym smokiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 13:27, boogie85 napisał:

Hehe nie trzeba czekać, trzeba zdejmować czary z wrogów :P Bez tego nie wygrasz choćby
z żadnym smokiem. :D

Wiem, ale ostatnio wkopałem się na takiego bossa z moda. Drużyna na niskim poziomie, żadnych specjalnych czarów, więc liczę tylko na to, ze ochronki by zeszly :). A przy okazji moze wlasnie moglby ktos doradzic z tym bossem - jest on z modu Tower of Deceipton v2. Tam gdzie grafiki zaczerpneli z ID.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem Sagę BG i IWD w Empiku, po powrocie do domu najpierw sprawdziłem płytę z IWD - wszystko działało, natomiast DVD z drugą sagą mój napęd w ogóle nie chciał odczytać. Po minucie "chrupania" przestawał dalej próbować i informował o braku płyty... Dziś wymieniłem Sagę w Empiku, z nadzieją wróciłem do domu, aby zobaczyć to samo. Na dysku nie widać żadnych rys, a do sklepu pół godziny drogi autobusem, chociaż i tak nie mam gwarancji, czy z następną płytą nie będzie tak samo. Jakie mogą być inne przyczyny tego problemu? Konfiguracja mojego komputera to:
Windows XP Professional
Intel Celeron 1,7 GHz
Radeon 9000 64MB
256 MB SDRAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem coraz bardziej zaniepokojony tym nowym wydaniem Sagi BG, bo nie jesteś pierwszym który zgłasza problemy. Sprawdź tą płytę na jakimś innym napędzie, np. u kolegi i zobacz czy tam będzie to samo. Jeśli tak, to uderzaj do pomocy technicznej CDP, bo my raczej niewiele możemy zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 14:29, patryk1605 napisał:

Gdzie moge kupic Sage BG skoro w moim empiku w koszalinie nie ma ?? :(:(a na stronie tez jest
nie dostepny


Zarejestruj się na stronie empiku i zamów tam możesz wybrać nawet metodę dostawy do domu lub do sklepu empik w swojej miejscowości;)
Ps. To nie jest reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 14:31, wdowiakm napisał:


Zarejestruj się na stronie empiku i zamów tam możesz wybrać nawet metodę dostawy do domu lub
do sklepu empik w swojej miejscowości;)
Ps. To nie jest reklama.



Ale na stronie empiku ta saga jest niedostepna..nie mozna jej zamowic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 14:40, patryk1605 napisał:

Ale na stronie empiku ta saga jest niedostepna..nie mozna jej zamowic :(


No to nie wiem poczekaj może w sklepie gram.pl w Poniedziałek będą nowe egzemplarze;)
A nie masz rodziny w jakimś większym mieście gdzie jest empik i posiada sagę? Mógłbyś poprosić wtedy o zakup tejże sagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 14:43, wdowiakm napisał:

No to nie wiem poczekaj może w sklepie gram.pl w Poniedziałek będą nowe egzemplarze;)


Według tego co można zobaczyć w sklepie nowe egzemplarze już dotarły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem Sagę BG:)
I mam pytanko, do tych osób które kupiły tą sage, jest tam może poradnik do BG2 gdyby coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 14:46, NuGGet napisał:

Właśnie zamówiłem Sagę BG:)
I mam pytanko, do tych osób które kupiły tą sage, jest tam może poradnik do BG2 gdyby coś?


Jest do jedynki i do Dwójki więc się nie martw:) Zresztą wydanie Ciebie mile zaskoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować