Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 22:35, Gnilson napisał:

Fechtmistrz w Tronie Bhaala to bóg ;-)


Jeśli bóg, to co powiedzieć o Kensai/Złodziej z katanami w łapach i jeszcze do tego jakaś mocna zbroja z umiejętności wysokopoziomowego złodzieja "używanie wszystkich przedmiotów"? :) Nie dość, że krytyki (czy tam cios w plecy) zadaje ogromne, to jeszcze może robić za pancernego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 12:23, Adham napisał:

> Fechtmistrz w Tronie Bhaala to bóg ;-)

Jeśli bóg, to co powiedzieć o Kensai/Złodziej z katanami w łapach i jeszcze do tego jakaś mocna
zbroja z umiejętności wysokopoziomowego złodzieja "używanie wszystkich przedmiotów"? :) Nie
dość, że krytyki (czy tam cios w plecy) zadaje ogromne, to jeszcze może robić za pancernego.
;)

fakt, albo zawadiaka, albo w/m/z..oni też są nieźli, zawadiaka przez kp, ale brakuje ciosu w plecy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co przychodzi mi do głowy to żebyś sprawdził czy nie zablokował Ci się przypadkiem jakiś klawisz kursora (także na klawiaturze numerycznej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończę właśnie trzeci rozdział i mam takie pytanie - czy dobrym pomysłem jest zostawienie elementów magicznych artefaktów (tych "od Cromwella") w swojej siedzibie (w moim przypadku chatka łowcy), żeby wrócić po nie w późniejszym etapie gry (znaczy się chyba szósty rozdział)? Zajmują mi zbyt dużo ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:
1) Jaka jest maksymalna ilośc pż zdobywanych przez wielkoklasowca (W//M/Z) przy awansach na kolejne poziomy (+3premi do pż). Pytałem się juz o to kiedyś ale cholera z jakiegoś powodu szukajka tego mojego posta nie znajduje w żadnym z 2 topiców o BG :o :/
2) czy mając BGT i przechodząc do cieni amn po ubiciu rogacza można jeszcze wrócić na stare śmieci w celu dokończenia questów, oczyszczenia lokacji z mobków itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 18:42, HiroshiTakubo napisał:

Ja gram aktualnie w BG2 i wszelkie tego typu przedmioty trzymam w Torbie Przechowywania. Niezawodny
sposób...

A gdzie można taką znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz je zostawić w dowolnej skrzyni/pojemniku (byleś pamiętał gdzie). Ale pamiętaj że jedyna lokacja w podstawowej wersji dostępna też w dodatku to twierdza strażnika (musisz więc zabrać je przed zaczęciem dodatku, albo schować w twierdzy (nie mam pewności czy będą tam dalej w dodatku, nigdy nie próbowałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 20:11, e.t napisał:

Ogólnie stara sielanka.

ale lepsza od wszystkiego, co się teraz za crpg uważa. Dobra gra (a baldury zaliczają się do najlepszych) nie starzeje się nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 20:22, Skarmory napisał:

czy Twierdza Strażnika w TB jest obowiązkowa ???

Nie. Jest jak najbardziej opcjonalna. Jednak biorąc pod uwagę jaki sprzęt i ile PDków można tam zdobyć, LEPIEJ się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Twierdza Strażnika jest dostępna zarówno w SoA jak i w TB ale nie musisz tam iść (chociaż warto bo jest tam wiele bardzo użytecznych przedmiotów oraz zdobywa się tam masę expa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 20:24, Karharot napisał:

Nie. Twierdza Strażnika jest dostępna zarówno w SoA jak i w TB ale nie musisz tam iść (chociaż
warto bo jest tam wiele bardzo użytecznych przedmiotów oraz zdobywa się tam masę expa).

no ja teraz idę zabić Sendai ... może wrócę do TS ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie kolekcjonerskie już w moich łapach :D Na razie nie zainstaluje u siebie bo nie mam jeszcze napędu dvd w kompie ale co tam. Sama instrukcja na duży +, ale są literówki niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:39, Battlesuit napisał:

Radzę ci wracaj, bo dużo tracisz nie siedząc tam :)

Nie siedząc tam nic nie traci. Jeśli w ogóle tam nie wpadnie to wtedy straci to o czym już mówiono. Jednak faktem jest, iż Twierdza Strażnika jest trochę męczącą lokacją [szczególnie poziom 3]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować