Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2007 o 18:58, Marcinool napisał:

Do Teepiego


Ja tylko podpowiem - odpowiadając użyj klawisza ODPOWIEDŹ znajdującego się na poście. Pytającemu pojawi się ikonka symbolizująca, że ktoś coś do niego napisał;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 23:50, pizmak666 napisał:

> Zauważyliście, że coś zaczęło się dziać na bg2.gram.pl? Może jakoś wskrzeszą tę stonkę...
:)

o, rzeczywiści :D miło. ale treść news na 1. rzut oka rozbrajająca xD http://bg2.gram.pl/index.php?act=news_container&id=5


W temacie o kolektywie gram.pl coś wspominali, że planują w jakiś sposób stronkę odświeżyć, a na pewno jej nie usuwać. Może to początek??? :D Zawsze coś. Widać, że ktoś się tam jednak bawi i próbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 23:52, Dark Demon napisał:

W temacie o kolektywie gram.pl coś wspominali, że planują w jakiś sposób stronkę odświeżyć,
a na pewno jej nie usuwać. Może to początek??? :D Zawsze coś. Widać, że ktoś się tam jednak
bawi i próbuje.


zapewne albatros się bawi. i można dumać że będzie adminem serwisu albo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby miło gdyby ta strona ożyła. ta gra z pewnością na to zasługuje:)
Być może nawet strona zostanie uzupełniona o to czego poprzednio jakoś nie udało się jej opiekunom ukończyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, łezka się w oku kręci, jeszcze są moje porady :D
Szkoda, że przestaliśmy z Sarafanem i Drussem nad Przystanią pracować, ale stało się to z kilku powodów, nie tylko z naszej winy... warto dodać, że od Sarafan_Knight''a zaczęła się cała akcja z kolektywem, to były początki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 10:12, Budo napisał:


Hehe, łezka się w oku kręci, jeszcze są moje porady :D
Szkoda, że przestaliśmy z Sarafanem i Drussem nad Przystanią pracować, ale stało się to z kilku
powodów, nie tylko z naszej winy... warto dodać, że od Sarafan_Knight''a zaczęła się cała akcja
z kolektywem, to były początki ;]

gratulacje bo to był dobry serwis o BG, często tam zaglądałem po porady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale mam problem.Podczas instalacji każdego z modów (te ze Extra Klasyki Gold Saga Baldur''s Gate) wyskakuje mi takie coś:

ERROR:Unable to find DIALOG.TLK in dialog.tlk

Please run this program in your Infinity Engine game directory

FATAL ERROR:Failure<Unable to find DIALOG.TLK in dialog.tlk>

Nie wiem o co chodzi, i co to jest ten Infinity Engine game directory, na którym mam to uruchomić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mody trzeba rozpakowywać do katalogu głównego gry (np. X:\Program Files\Baldur''s Gate 2, gdzie X to litera dysku, na którym znajduje się instalacja) i dopiero potem odpalać ich setup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie!
Mam problem, a właściwie problemisko. Otóż ta @#$% Bodhi zabrała moją ukochaną Aerie i zrobiła z niej wampira. Mam serce Bodhi i ciało Aerie, ale nie mogę iść do świątyni Amaunatora, bo nie mam jej na mapie... w ogóle nic nie mam, tylko wzgórza Umar i to, co się pojawia po wyściu z Podmroku, te 3 lasy.
Help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 21:07, solmyr1804 napisał:

Proszę pomóżcie!
Mam problem, a właściwie problemisko. Otóż ta @#$% Bodhi zabrała moją ukochaną Aerie i zrobiła
z niej wampira. Mam serce Bodhi i ciało Aerie, ale nie mogę iść do świątyni Amaunatora, bo
nie mam jej na mapie... w ogóle nic nie mam, tylko wzgórza Umar i to, co się pojawia po wyściu
z Podmroku, te 3 lasy.
Help!!!


Spokojnie... Pójdź na wzgórza Umar. Gdzieś na zachodzie powinna znajdować się chatka łowczyni. Tam gdzieś znajdź notatkę (w środku chatki), uaktualni ona twoją mapę. Et Voila! Masz na mapie nową pozycję (nazywa się jakoś Zrujnowana Świątynia, Zrujnowane Ruiny (?) czy jakoś tak - ważne jest, że pojawi się blisko wzgórz Umar).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o notkę Mazzy Fentan, to ja mam ją w ekwipunku, bo ten quest w tej świątyni wykonałem przed pójściem do Podmroku. Przeczytałem ją, ale świątynia i tak nie pojawiła się na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 21:32, solmyr1804 napisał:

Jeśli chodzi Ci o notkę Mazzy Fentan, to ja mam ją w ekwipunku, bo ten quest w tej świątyni
wykonałem przed pójściem do Podmroku. Przeczytałem ją, ale świątynia i tak nie pojawiła się
na mapie.


Czekaj... to w końcu pojawiła Ci się ta lokacja Temple Ruins (pol. Ruiny Świątyni)?
http://www.kriona.net/games/bg/files/bg2_map.jpg - mapka BG II
Jeśli Ci się pojawiła, to pójdź tam, następnie do tej świątyni na wschodzie, potem musisz znaleźć gdzieś na południowym-wschodzie złoty posąg Amaunatora. Można tam będzie coś wsadzić... resztę, chyba wiesz co robić... chyba, że znowu czegoś nie zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo ja mam coś z pamięcią, albo do lokacji z nią wyśle cie na questa Fritzgag (czy jakoś tak) jeszcze w ludzkiej postaci. o ile mnie pamięć nie myli jest w lokacji "pod miedzianym diademem")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było tak:
1. Poszedłem na wzgórza Umar.
2. Przeczytałem natatkę Mazzy Fentan, a na mapie pojawiły się Ruiny światyni.
3. Wszystko tam zrobiłem.
4. Popłynąłem do Brynlaw.
5. Potem byłem u tych ludzi-ryb.
6. Później byłem w Podmroku.
7. Wyszedłem z Podmroku i na mojej mapie nic nie było (tych starych miejsc nie było, np.: Targowa, wzgórz Umar itp. tych ruin też nie było).
8. Zabiłem Bodhi, zabrałem jej serce, wziąłem ciało Aerie i nie moge jej zanieść do ruin, bo ich nie ma na mapie.

No i co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 22:08, sig. napisał:

albo ja mam coś z pamięcią, albo do lokacji z nią wyśle cie na questa Fritzgag (czy jakoś tak)
jeszcze w ludzkiej postaci. o ile mnie pamięć nie myli jest w lokacji "pod miedzianym diademem")

Nie, wtedy możemy pójść na Wzgórza Wichrowej Włóczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 22:10, solmyr1804 napisał:

No i co mam zrobić?


W tej chwili nie mogę znaleźć innego wytłumaczenia niż: paskudny błąd gry. :/
Mi się nigdy nic takiego nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować