Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2007 o 22:55, sasa punisher napisał:

Mam kolejny głupiu problem... Wcześniej(przed zainst. modów) edwin czytał ten cały zwój i tylko
tyle... A teraz przeczytał go i zamienił się w babę ;| Jak temu zaradzić????!!!!!

Ps. Były 3 odp. do wybrania... wybierałem wszystkie po kolei i nic...

Edwin to bba..przyzwyczajaj się...dopiero za jakiś czas ię domieni ale nie opowiem jak bo nie będę CI pusł frajdy ;)

Kiedy zacznie działaś t stronka ze spolszczeniem? z fora jakoś nie mogę pobrać spolszczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 23:12, Tanaathos napisał:

Edwin to bba..przyzwyczajaj się...dopiero za jakiś czas ię domieni ale nie opowiem jak bo nie
będę CI pusł frajdy ;)

Kiedy zacznie działaś t stronka ze spolszczeniem? z fora jakoś nie mogę pobrać spolszczenia..


No właśnie. A "mój" Edwin od czasu jak zdobyliśmy ten zwój to nic. Ani raz nie wspomniał o nim ani nie zmienił się w nic. Szkoda, bardzo liczyłem na Edwinkę... :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie u mnie - choć miałem Edwina w drużynie tylko raz (bo dwa pozostałe razy przechodziłem grę w innym składzie), to jednak mimo wszystko jest żal, że u mnie to nie działało :/ Zwój zdobyłem, ale dalej nic się z tym już nie działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poprawienie chumoru Tanaathos! :) I tak na marginesie (do pozostałej dwójki). Zmienił się dopiero po zanst. modów... Ale wcześniej i tak czytał... lecz nie z takimi "fajnymi'' ;P skutkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko:
czy da sie nie zabić widza-obserwatora w mięście saughinów (polubiłem skubańca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 07:49, Ajko napisał:

Takie pytanko:
czy da sie nie zabić widza-obserwatora w mięście saughinów (polubiłem skubańca)


Oczywiście, że się da. A co? Nie masz opcji "nie zabicia"? Hm, może trzeba mieć charyzmę i/lub inteligencję na odpowiednim poziomie, by dać specjalną gadkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 23:12, Tanaathos napisał:

Kiedy zacznie działaś t stronka ze spolszczeniem? z fora jakoś nie mogę pobrać spolszczenia..


Hm, fakt. Daj maila, to Ci podeślę spolszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w TDD'' a Avaunisem( ver. Paladyna Cerebrial Knight), zapomniałem zadania jakie miał do wykonania
a w dzienniku mi się nie zaaktualizowało :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam prośbę czy mógłby mi ktos pomóc?? Podobno teraz wyszła cała saga BG i chciałem sie zapytac czy moglibyscie mi przesłac linka do tej strony skad mozna ta super gre zakupic PROSZE O POMOC MOJE GG 8680731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 09:44, Sareavok1 napisał:

Grał ktoś w TDD'' a Avaunisem( ver. Paladyna Cerebrial Knight), zapomniałem zadania
jakie miał do wykonania
a w dzienniku mi się nie zaaktualizowało :( ?



Dziennik nigdy nie będzie się aktualizował. Twórca TDD nigdy nie używał dziennika, a więc nie umieścił żadnych wpisów w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 07:49, Ajko napisał:

Takie pytanko:
czy da sie nie zabić widza-obserwatora w mięście saughinów (polubiłem skubańca)



Przy inteligencji 16 lub wyższej można zacząć zadawać pytania o mistrza i co dokładnie powiedział. W końcu Widz pozwoli na otwarcie skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 22:55, sasa punisher napisał:

Mam kolejny głupiu problem... Wcześniej(przed zainst. modów) edwin czytał ten cały zwój i tylko
tyle... A teraz przeczytał go i zamienił się w babę ;| Jak temu zaradzić????!!!!!

W podstawie też się zmienia, a mody mają ten fajny patent, że zamieniają jego zdjecia na "bardziej odpowiednie". A co do zaradzania to będzie pojawiał sie jakiś mag szukający Edwina, aż w końcu okaże sie, że ta słodka niewiasta to on, po czym mag go odczaruje by sie upewnić z kim ma do czynienia i zaatakuje naszą drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 12:01, Mroku21 napisał:

Saga dopiero jest w planach :|, a gry z serii BG to teraz tylko znajdziesz na allegro lub w
dziale z Używkami

Dnia 07.02.2007 o 12:01, Mroku21 napisał:

Tak naprawdę gry z serii BG 1 (wraz z Wyb. Mieczy) i 2 (wraz z TB) można bez problemu kupić w
sklepach "Empik" lub jeśli ów takiego nie posiadają zamówić u nich
w ciągu 6 dni będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem z wizytą do Spaczonego runa, wykosiłem wszystkich i nie wiem jak wyjść. Jakieś napisy są, ale nieco zbyt tajemnicze jak dla mnie :x
Jak stamtąd wybyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 17:25, Greeder napisał:

Jak stamtąd wybyć?

Biezresz oko ze ścierwa Obserwatora i wrzucasz od kotła. Wtedy będziesz mógł nacisnąć dźwignię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować