Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2007 o 14:32, Icestalker napisał:

Właśnie nie, a przynajmniej tak pisało w Bezpiecznej Przystani. Wystarczy tylko inteligencja.


No, być może, ale dlaczego grając czarownikiem - inteligencja 18 jakoś nie mogłem się z nim dogadać?
A znam ten dialog prawie na pamięć. Podobnie wcześniej - woj/mag z int18 też nie mógł się z nim dogadać, a Viconia - bez proble mu...
a Bezpieczna Przystań? hmmm... nie jest to strona twórców gry, kilka drobnych nieścisłości tam - o ile pamiętam - jest.

Acha, tak na marginesie, ściągnąłem mod Chloe, ale spolszczenie mi nie działa. Po prostu kiedy w czasie instalacji wybieram język polski to instalacja zostaje przerwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest Tormant. Tutaj na rozmowy wpływ ma tylko charyzma. I z tego co się orientuję czarownik powinien mieć ją wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:20, Amistan napisał:

Acha, tak na marginesie, ściągnąłem mod Chloe, ale spolszczenie mi nie działa. Po prostu kiedy
w czasie instalacji wybieram język polski to instalacja zostaje przerwana.

Na Wieży Ramazitha dostępny jest patch z zaimplementowaną poprawką.
http://www.wiezaramazitha.cba.pl/?go=chloe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:26, hans olo napisał:

Bo to nie jest Tormant. Tutaj na rozmowy wpływ ma tylko charyzma. I z tego co się orientuję
czarownik powinien mieć ją wysoko.



Jesli ciagle mowicie o widzu-obserwatorze z miasta Sahuagin, to w jego przypadku wazna jest Madrosc,
wg. angielskich solucji 13 lub 14 Madrosci osoba z nim rozmawiajaca musi miec(wiecie o co chodzi na jej portrecie z prawej strony ekranu musi byc ikona ust [jesli macie ten pasek z portretami w czasie dialogu] ). Wg. solucji tymi postacami moga byc Cernd, Haer''Dalis, lub Edwin, jesli glowny bohater nie ma odpowiednich wspolczynnikow.
Wtedy sie nie walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:14, reaven1 napisał:

CLUAConsole:CreateItem("misccb") brązowe pantalony

CLUAConsole:CreateItem("misc5o") srebrne pantalony

CLUAConsole:CreateItem("misc47") złote pantalony


THX za odpowiedź :) Ej i mam pytanie, z kąd wziąłeśten tzw. "kod" do tych pantalonów?? Jest jakaśstronka o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam małutką prośbę, czy mógłby mi ktos przesłać polski dalog.tlk do BG II + ToB na maila *** dzęki z góry

[M - w]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Suuuureee... Jak pokażesz zdjęcie oryginalnego pudełka wraz z paragonem, środkowym palcem prawej ręki i szklanką mleka zapełnioną do 73 % zawartości szklanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 08:03, misiorl napisał:

witam, mam małutką prośbę, czy mógłby mi ktos przesłać polski dalog.tlk do BG II + ToB na maila
*** dzęki z góry


Dialog.tlk jest dostępny razem z innymi plikami w oryginalnej polskiej wersji gry. A ogłoszeń i tak nie wolno zamieszczać.
Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 22:20, Amistan napisał:

Acha, tak na marginesie, ściągnąłem mod Chloe, ale spolszczenie mi nie działa. Po prostu kiedy
w czasie instalacji wybieram język polski to instalacja zostaje przerwana.


U mnie też tak jest, niestety. Nie mam pojęcia czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby grać w TDD muzsę zacząć grać od nowa??kiedyś pisało mi że tak a wczoraj grając na starym save''ie widziałem kolejnego rębajłę do drużyny którego wcześniej nie miałem..jakiś zabója trolli..więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 10:54, Tanaathos napisał:

Żeby grać w TDD muzsę zacząć grać od nowa??kiedyś pisało mi że tak a wczoraj grając na starym
save''ie widziałem kolejnego rębajłę do drużyny którego wcześniej nie miałem..jakiś zabója
trolli..więc jak to jest?



Dokładnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 23:50, sasa punisher napisał:

THX za odpowiedź :) Ej i mam pytanie, z kąd wziąłeśten tzw. "kod" do tych pantalonów?? Jest
jakaśstronka o tym??


Jeżeli dodajesz sobie itemy, to wygodniej jest używać Shado Keeper''a. Wygodniejszy (nie trzeba znać kodów) i skuteczniejszy (przynajmniej u mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 10:56, Icestalker napisał:

Jeżeli dodajesz sobie itemy, to wygodniej jest używać Shado Keeper''a. Wygodniejszy (nie trzeba
znać kodów) i skuteczniejszy (przynajmniej u mnie).


To możesz dać linka do ściągnięcia tego programiku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 10:55, Icestalker napisał:



Dokładnie tak jest.

No ale czemu mam tego rębajłę mimo że nie gram od nowa? Żal mi tyle czasu..

Jakie jest najlepsze wyposażenie dla zawadiaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 11:02, sasa punisher napisał:

> Jeżeli dodajesz sobie itemy, to wygodniej jest używać Shado Keeper''a. Wygodniejszy (nie
trzeba
> znać kodów) i skuteczniejszy (przynajmniej u mnie).

To możesz dać linka do ściągnięcia tego programiku? :)

http://bsi.gry-online.pl/pliki/shadowkeeper.exe chyba o to chodzi ;)

Zna ktoś link do moda ściągającego limt exp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 11:10, Tanaathos napisał:

Zna ktoś link do moda ściągającego limt exp?


THX za answera :)
Programik takowy ściongnąłem do zdejmowania limitu exp. ale po chwili okazało się, że kiedy o "włączyłem" poziom podniósł się tylko do 41, a powinien się podnieść do minimum 443 bo tyle miałęm exp. I wogóle jakoś tak dziwnie pisało poziom -1 ;| Ale jak go usunąłem to wszystko do normy wóciło...
Nie nie pamiętam linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 11:10, Tanaathos napisał:

Zna ktoś link do moda ściągającego limt exp?

Np. http://www.sorcerers.net/Games/BG2/BG2_lvl50.zip ale usuwanie limitu doświadczenia jest elementem składowych różnorakich modów, np. lubianego przeze mnie (i często polecanego) Ease-of-use, który zawiera jeszcze kilka innych ciekawych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 11:03, Tanaathos napisał:

No ale czemu mam tego rębajłę mimo że nie gram od nowa? Żal mi tyle czasu..

Jakie jest najlepsze wyposażenie dla zawadiaki?


Dokładnie jak dla innego złodzieja. Chociarz, nie. Najlepiej jakieś dwie katany, skórznia ćwierkowana, póżniej kolczuga elfów, a na końcu zbroja z łusek białego smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam furię i ostrze dakkona..teraz idę po zbroję z łusek smoka cieni, jaki to ten biały smok?? i gdzie go mogę spotkać?jakiś mulet się może przydać? ja teraz nie mam żadnego, mam pierścień charyzmy i +2 a płaszcz to ten z kanałów +1 do kp...co polecasz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować