Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Jak jesteś niewidzialny to możesz spokojnie stanąć za przeciwnikiem i przyszykować broń. Ważne żeby ostry czubek miała. Chociaż kijem, chyba też da się sztyletować:) Ktoś pamięta w co może pakować złodziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 19:29, hito_kun napisał:

Jak jesteś niewidzialny to możesz spokojnie stanąć za przeciwnikiem i przyszykować broń. Ważne
żeby ostry czubek miała. Chociaż kijem, chyba też da się sztyletować:) Ktoś pamięta w co może
pakować złodziej?


w zasadzie to ciężko było by kogoś mieczem o dł. do 180 cm w plecy capnąć z zaskoczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem instrukcję:) Można backstabować: sztyletami, maczugami, kijami (XD), długimi i krótkimi mieczami. Ja rozumiem, że jak komuś wsadzisz kij między nerki to go boli, ale żeby przy krytyku wybuchł w malowniczej eksplozji?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 19:42, hito_kun napisał:

Znalazłem instrukcję:) Można backstabować: sztyletami, maczugami, kijami (XD), długimi i krótkimi
mieczami. Ja rozumiem, że jak komuś wsadzisz kij między nerki to go boli, ale żeby przy krytyku
wybuchł w malowniczej eksplozji?:D

nooo to wychodzi na to że ktoś tu ewidentnie przyciął wała... sztyletować maczugą hehe koń by sie uśmiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zagrać w bg przez sieć, ale nie mogę znaleźć patcha 2.5.26498 do trombala. Wie ktoś, skąd można go ściągnąć? Na stronie gram.pl nie ma go, natomiast na stronka bg2.cdprojekt etc. zdaje się być nieczynna.... Swoją drogą ktoś z cdprojekt mógłby się tym zainteresować i udostępnić ten patch na gram.pl. Jest tam tylko patch do Cieni Amn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 21:50, Puer napisał:

Chciałem zagrać w bg przez sieć, ale nie mogę znaleźć patcha 2.5.26498 do trombala. Wie ktoś,
skąd można go ściągnąć? Na stronie gram.pl nie ma go, natomiast na stronka bg2.cdprojekt etc.
zdaje się być nieczynna.... Swoją drogą ktoś z cdprojekt mógłby się tym zainteresować i udostępnić
ten patch na gram.pl. Jest tam tylko patch do Cieni Amn.


tego patcha znajdziesz tutaj: http://orfi.uwm.edu.pl/~jarek_z/oig/download.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:08, Puer napisał:

> tego patcha znajdziesz tutaj: http://orfi.uwm.edu.pl/~jarek_z/oig/download.htm
Dzięki. To się nazywa szybka pomoc :D. Ja mam wersję najnowszą, ale koleżanka ma starszą. Szukałem
po numerze i dlatego nie znalazłem tego patcha z Ostrza i Gwiazd


Ta wersja patcha będzie ci działać z każdą wersją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:12, hito_kun napisał:

Ja jestem ciekaw KOMU wysłałem tego patcha. Może się odezwie:D

heh no to niefart:P chciałbym zobaczyć zdziwienie tego kogoś gdy dostanie ten plik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:24, hito_kun napisał:

I pewnie mój mail zostanie dodany do filtra antyspamowego -_-''. Na przyszłość zaczekam z
pomocą na odzew innych....


jak to się mówi "gdy człowiek się spieszy... " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:24, hito_kun napisał:

I pewnie mój mail zostanie dodany do filtra antyspamowego -_-''. Na przyszłość zaczekam z
pomocą na odzew innych....

Ekhem, przepraszam. Naprawiłem pomyłkę niemal od ręki, ale i tak widać zbyt wolno ^^''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować