Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2006 o 10:42, keanu napisał:

Skąd wziąść "wyzwalacz zaklęć"? - czar VIII poziomu


... możesz go kupić dopiero w ToB, bo SA nie znaidziesz, w SA są podobne czary do tego tylko że są mniej funkconalne nazywają się mniejszy sekwencer zaklęć i sekwencer zaklęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 11:24, Harmegidon napisał:

> Skąd wziąść "wyzwalacz zaklęć"? - czar VIII poziomu

... możesz go kupić dopiero w ToB, bo SA nie znaidziesz, w SA są podobne czary do tego tylko
że są mniej funkconalne nazywają się mniejszy sekwencer zaklęć i sekwencer zaklęć.

Właśnie te czary już mam. Dzięki za podpowiedź z ToB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 11:03, ninjaska napisał:

mowisz o tym posagu, co to do niego dostac sie trzeba po ''literkach''? jesli to ten, to tam
trzeba cos zostawic, a nie zabierac. a jesli mowisz o takim blisko wiezienia mazzy, to on sam
ci to odda, jesli z nim pogadsz: odprawisz rytual.

Chodzi mi o ten blisko więzienia - ten od rytuału.
Hmmm - przeszedłem to już dość dawno. Ale dziwi mnie,że gra ukazuje coś do zabrania,czego nie można wziąść.Cóż, i zmyłki się zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 08:24, Harmegidon napisał:

> i chyba quest z demiliczem...
no no ta misja chciałem zauważyć że kończy się najtrudniejszą walką w Shadow Amn.


teoretycznie najtrudniejsza powinna być walka finałowa ;-) demilicz po wzięciu sposobem jest mięciutki ;-) oczywiście na ten sposób można wpaść samemu lub skorzystac z porad które podają nam kilka różnych opcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 18:25, Goblin13 napisał:

jest ktoś chętny do gry wieloosobowej w Cienie Amn??jakby był ktoś chętny to podajcie gg .moje
8114834


ja z checia bym zagral ale nie teraz bo mi sie sesja szykuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 12:21, jacko napisał:

teoretycznie najtrudniejsza powinna być walka finałowa ;-) demilicz po wzięciu sposobem jest
mięciutki ;-) oczywiście na ten sposób można wpaść samemu lub skorzystac z porad które podają
nam kilka różnych opcji ;-)

Jedynie w SoA nie mogę przejść Demogorgona. Nie chciało mi się któryś raz z kolei wracać do save''a, no i sobie odpuściłem dokończenie Twierdzy Strażnika do ToB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2006 o 13:25, keanu napisał:

Jedynie w SoA nie mogę przejść Demogorgona. Nie chciało mi się któryś raz z kolei wracać do
save''a, no i sobie odpuściłem dokończenie Twierdzy Strażnika do ToB.


Tego nie mogłeś przejść, to tylko zwykli wojopwnicy - nieumarli , zwoje przeciwko nieumarłym załatwią sprawę jeżeli je masz, a tak wogóle to ja przechodzę to z marszu bez zwojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, kiedy mam w ekwpunku obie czesci wyrownywacza Cromwell zauwaza tylko jedna z nich...kiedy upuscilem rekojesc zauwazyl klejnot, kiedy upuscilem klejnot zauwazyl rekojesc..ale razem nie..dodal ze Luk Gasena zlozylem bez problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 16:51, Carmon napisał:

Mam problem, kiedy mam w ekwpunku obie czesci wyrownywacza Cromwell zauwaza tylko jedna z nich...kiedy
upuscilem rekojesc zauwazyl klejnot, kiedy upuscilem klejnot zauwazyl rekojesc..ale razem nie..dodal
ze Luk Gasena zlozylem bez problemow.


Do Wyrównywacza potrzebne są trzy części. :) Wygląda na to, że brakuje Ci ostrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 16:54, Sarafan_Knight napisał:

> Mam problem, kiedy mam w ekwpunku obie czesci wyrownywacza Cromwell zauwaza tylko jedna
z nich...kiedy
> upuscilem rekojesc zauwazyl klejnot, kiedy upuscilem klejnot zauwazyl rekojesc..ale razem
nie..dodal
> ze Luk Gasena zlozylem bez problemow.

Do Wyrównywacza potrzebne są trzy części. :) Wygląda na to, że brakuje Ci ostrza.

aha, no to by wiele wyjasnialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 18:18, Sarafan_Knight napisał:

A tak przy okazji, jeśli chodzi o ciekawostki, to czy wiedzieliście o tym, że w slumsach można
znaleźć jedną strałę (kwasową lub ognistą) ukrytą w murku. :) Wielkość obszaru, na który można
kliknąć w tej skrytce, to około 3-4 piksele. :)

heh :D
o ile się nie myle w podmroku, w korytarzach obserwatorów są w ścianach skrytki. Ja ich nie znalazłem, ale mój brat tak, bo przez przypadek się kursorem zamachnął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 12:39, Flagun napisał:

> jest ktoś chętny do gry wieloosobowej w Cienie Amn??jakby był ktoś chętny to podajcie
gg .moje
> 8114834


ja też bym zagrał, ale Neostrada = zmienne IP co skutecznie mnie blokuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam grać w Baldur''s gate, uwalniam na początku gry wszystkie postacie jakie można i tu nagle wysyp stworków? Co trzeba zrobić zniszczyć tą wielką świetlistą kulę czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 18:49, Adham napisał:

> > jest ktoś chętny do gry wieloosobowej w Cienie Amn??jakby był ktoś chętny to podajcie

> gg .moje
> > 8114834

ja też bym zagrał, ale Neostrada = zmienne IP co skutecznie mnie blokuje :(


To znaczy w jaki sposób blokuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:03, Adham napisał:

mam pytanie:
moja eqipa:
ja - bard fechtmistrz
keldorn
korgan
jan jansen
viconia
???????
no właśnie - kogo wziąść na ostatnie miejsce?


radze wziąc Minsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hamachi

to jest program, który tworzy wirtualną sieć LAN i można grać w sieci z każdym, kto ma internet.
Ja grałem w AoE2 mając Neo a moi qmple kablówke i cos jeszcze:)
wszystko da sie obejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 18:49, Adham napisał:

ja też bym zagrał, ale Neostrada = zmienne IP co skutecznie mnie blokuje :(

hamachi

to jest program, który tworzy wirtualną sieć LAN i można grać w sieci z każdym, kto ma internet.
Ja grałem w AoE2 mając Neo a moi qmple kablówke i cos jeszcze:)
wszystko da sie obejść:)

sorry za podwojnego posta ale zapomniałem nacisnac odpowiedź:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:06, Budyn napisał:

Zaczynam grać w Baldur''s gate, uwalniam na początku gry wszystkie postacie jakie można i tu
nagle wysyp stworków? Co trzeba zrobić zniszczyć tą wielką świetlistą kulę czy co?


Nie trzeba jej niszczyć. Trzeba tylko wyłączyć tą całą machinę przełącznikiem, który znajduje się w pobliżu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przełączasz na grę pojedynczą postacią. Wybierasz Imoen. Włączasz krycie w cieniu. Wchodzisz do pomieszczenia z tą maszyną i trzymając się ściany idziesz w prawo. Na jednej z ścian będzie przełącznik wyłączający to ustrojstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować