Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 17:48, Iras. napisał:

ehmmm....jest "maly" problem - lokacja maszerujace gory i podmrok nie wystepuja na jednej mapie.
Poza tym to ze nie grales od wakacji nie jest zadnym argumentem - gdy sie gra po raz pierwszy
nie ma sie zielonego pojecia co i jak... A wszelkie info na temat questo masz w dzienniku.

no dobra kolego przodowniku) ,doceniam tez to ze nie chcesz pomoc naprawde ,pomecze sie wiec troche i poczytam dziennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 17:49, wanan napisał:

no dobra kolego przodowniku) ,doceniam tez to ze nie chcesz pomoc naprawde ,pomecze sie wiec
troche i poczytam dziennik


jeslijuz - to kolezanko. I nie to ze nie chce pomoc, tylko zmuszenie do myslenia jest o wiele wieksza pomoca niz podanie wszystkiego na talerzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:53, Iras. napisał:


> no dobra kolego przodowniku) ,doceniam tez to ze nie chcesz pomoc naprawde ,pomecze sie
wiec
> troche i poczytam dziennik

jeslijuz - to kolezanko. I nie to ze nie chce pomoc, tylko zmuszenie do myslenia jest o wiele
wieksza pomoca niz podanie wszystkiego na talerzu :P

co prawda to prawda ,kolezanko przodowniczko(albo kolezanko przodowniku:-) a wg.ciebie mnich jest dobra postacia warto go miec w druzynie? ,i jak walczy np.na 20 pozimoie czy jego ciosy zadaja porownywalna ilosc obrazen jak wojownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy żeby grać w sieci z kimś to muszę kogoś zaprosić do gry jak to jest bo ja właśnie można powiedzieć że zacząłem grać na necie tylko ja chce z kimś!! jak to jest ja rozpoczynam nową grę i co jak sie nikt nie przyłączy to będę sam grał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 18:03, hito_kun napisał:

Jeżeli kogoś nie zaprosisz to będziesz grał sam. To nie jest jak battle.net. Tu trzeba sobie
znaleźć graczy i sie z nimi umówić.


ok. dzięki ale jak ja nie będę grał to nikt nie będzie mógł? prawda (jeżeli ja stworzyłem nową grę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 17:59, wanan napisał:

> wieksza pomoca niz podanie wszystkiego na talerzu :P
co prawda to prawda ,kolezanko przodowniczko(albo kolezanko przodowniku:-) a wg.ciebie mnich
jest dobra postacia warto go miec w druzynie? ,i jak walczy np.na 20 pozimoie czy jego ciosy
zadaja porownywalna ilosc obrazen jak wojownika



To zalezy - jak kazda klasa mnich ma swoje wady i zalety. w sumie mnichem garalam raz - kilka lat temu. wiec nie pamietam dokladnie jak sie gralo - w kazdym razie na poczatku moze byc ciezkawo - brak zbroi robi swoje, jednak jak dla mnie porownujac mnicha i woja na 20 poziomie - mnich jest lepszy - chociazby ze wzgledu na swoje specjalne zdolnosci - tylko czasem szkoda sprzedawac niektorych przedmiotow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 18:18, hito_kun napisał:

Jeżeli to ty hostujesz grę, to nikt inny bez ciebie w nią nie zagra.

a niema takiej rozgrywki że w całej grze jest dużo osób tylko nie w jednej drużynie tylko jako osobne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 18:40, hito_kun napisał:

Nie ma. Multiplayer w BG wygląda tak jak tryb single, z tą różnicą, że każdą postacią w drużynie
może sterować ktoś inny.

dzięki za garstkę info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:20, MAĆKO TB napisał:

czy ktoś może mnie przygarnąć do swojej gry. Bo bardzo chętnie bym pograł z innymi.

Jeżeli jesteś chętny to możesz spróbować grać ze mną i z Reavenem. Musisz mieć tylko hamachi, ale nie wszyscy mogą się tak łączyć, np. Hito i Icestalker się nie mogli do nas dołączyć. Jak jesteś chętny to moje gg to 7825182.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 20:29, Tanaathos napisał:

Jeżeli jesteś chętny to możesz spróbować grać ze mną i z Reavenem. Musisz mieć tylko hamachi,
ale nie wszyscy mogą się tak łączyć, np. Hito i Icestalker się nie mogli do nas dołączyć.

Kurde. Gram w BG od 1998 i jeszcze nie grałem w multi...to sie chyba nazywa totalną pomyłką! :P
Zagrałbym z chęcią, tylko że....mam Win98 [wiem, wiem...]...Ale już w wakacje wymiana PeCeta, wtedy może coś się ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:39, wanan napisał:

mam pyt1) jaka bron najlepsza dla kaplana

Cep wieków do prawej, obrońca Easthaeven do lewej.

2)czy paladyn kiedykolwiek osiaga 5 gwiazdek w jakiejs
Nie, tylko wojownik może osiągnąć mistrzostwo w walce.

3)o co chodzi z questem dla elfow o znalezienie jakiejs lampy
to główny wątek gry, szkoda przeczytać rozwiązanie na forum, ale jeśli chcesz wskazówek {spoiler} Bodhi ukradła tę latarnię, musisz odnaleźć wampirzyce, będzie tam gdzie zwykle.

4)na ktorym poziomie warto robic wieloklasowca np.moj wojwonik
wg mnie warto z Kenasaia przejść na maga/złodzieja gdzieś tak na 9 poziomie, masz +3 do obrażeń, -2 do opóźnienia, dwa uderzenia Kai i dużo doświadczenia do zdobycia! Pamiętaj, że przejście na poziomie 20, oznacza, że przez długi czas nie będziesz miał profitów z bycia Kensaiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 09:29, ninjaska napisał:

wg mnie warto z Kenasaia przejść na maga/złodzieja gdzieś tak na 9 poziomie, masz +3 do obrażeń,
-2 do opóźnienia, dwa uderzenia Kai i dużo doświadczenia do zdobycia! Pamiętaj, że przejście
na poziomie 20, oznacza, że przez długi czas nie będziesz miał profitów z bycia Kensaiem

Kenem ja przeszedłem na 12 lvl i się nie zawiodłem. Większość tak uważa że okolice takiego levelu są najoptymalniejsze ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 11:42, TetraGramaton napisał:


Kenem ja przeszedłem na 12 lvl i się nie zawiodłem. Większość tak uważa że okolice takiego
levelu są najoptymalniejsze ;].

Mogę się zgodzić. Zależy na co przechodzisz, jak na maga, to +1 do obrażeń/trako i jeszcze jedno kai nie wydaje mi się jakimś bonusem, a PD żal, trzeba jak najszybciej dotrzeć do potężnych czarów. Ze złodziejem warto poczekać do 12 lvl, te +1/+1 przydaje się przy backstabbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 11:42, TetraGramaton napisał:

Kenem ja przeszedłem na 12 lvl i się nie zawiodłem. Większość tak uważa że okolice takiego
levelu są najoptymalniejsze ;].


Ja się nie mogłem doczekać i zdwuklasowałem na 7-mym poziomie, i jak na razie jest jako-tako. Trzeba poczekać aż moja postać dotrze chociaż do 7-mego w magu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam do obecnego tutaj grona pytanie: z jakiej strony można w 100% legalnie pobrać mod Tortured Soul?
Bardzo prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować