Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2007 o 20:11, hito_kun napisał:

Przecież odpowiedział na mojego posta, tylko że zlało się z cytatem.

[Self-ciota] Przepraszam.......ale jednak mógłby zadbać o przejrzystość...[ale się wykpiłem][sorry]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czemu mi odpowiadasz?:) Ja jestem spokojny. Agresywność - 1:D

@HiroshiTakubo
Czasem się może zdarzyć, że tekst się zleje. Jeżeli post jest cały "szary" to z góry zakładam, że użytkownik nie oddzielił swojej wypowiedzi od mojej i szukam jego wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2007 o 20:20, hito_kun napisał:

@HiroshiTakubo
Czasem się może zdarzyć, że tekst się zleje. Jeżeli post jest cały "szary" to z góry zakładam,
że użytkownik nie oddzielił swojej wypowiedzi od mojej i szukam jego wypowiedzi:)

każdemu się zdarza, nie można się tak denerwować przez małe niedopatrzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie: Zabiłem Firkragga po lamersku czyli chmurkami, i wypadł jak zawsze Kasomir+5 pierścionek, świecidełka i kasa. Czy łuski powinny być w ciele razem z kasomirem czy jakoś się je zdejmuje? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:49, Battlesuit napisał:

Mam kolejne pytanie: Zabiłem Firkragga po lamersku czyli chmurkami, i wypadł jak zawsze Kasomir+5
pierścionek, świecidełka i kasa. Czy łuski powinny być w ciele razem z kasomirem czy jakoś
się je zdejmuje? Proszę o odpowiedź.

Łuski powinny być razem z krasomirem. MI sie nigdy nie zdarzyło, żeby ich tam nie było. Sprawdź w ekwipunku jeżeli nie ma na serio to musisz wczytać i jeszcze raz go ciupnąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:49, Battlesuit napisał:

Mam kolejne pytanie: Zabiłem Firkragga po lamersku czyli chmurkami, i wypadł jak zawsze Kasomir+5
pierścionek, świecidełka i kasa. Czy łuski powinny być w ciele razem z kasomirem czy jakoś
się je zdejmuje? Proszę o odpowiedź.


Łuseczki powinny być przy jego ścierwie... razem z Karsomirem i sporą kasą... możliwe że masz jakiegoś Buga... albo po prostu gra wykonała błędną operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 19:44, wanan napisał:

od zbieraniny przypadkowych postaci ,mozesz zrobic 5 wojownikow kensai plus maga albo 6 i masz
deadly viper assasignation squad:)nikt nie podskoczy nawet uwieziony;P nie wspominajac o miernych
dla takiej bandy przeciwnikach typu smoki czy bodhi a jeszce lepiej gdyby to byli wieloklasi
kensai/mag


No, wiesz. Uwięziony mało komu podskoczy. Załatwiłem go w 3-cim rozdziale, nie używając więcej niż 5-ciu czarów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:49, Battlesuit napisał:

Mam kolejne pytanie: Zabiłem Firkragga po lamersku czyli chmurkami, i wypadł jak zawsze Kasomir+5
pierścionek, świecidełka i kasa. Czy łuski powinny być w ciele razem z kasomirem czy jakoś
się je zdejmuje? Proszę o odpowiedź.


Musisz mieć nóż do masła Baldurana. Już nie pamiętam kodu w konsoli. W opisie pisze, że jest to nóż do masła, ale to wcale nie prawda. Tym nożem Balduran łuskał smoki, które zabił. Jakąś postacią podejdź do niego i wybierz opcję w dialog: " Łuskaj jaszczura, tak żeby nie zauważył " Teraz w Twoim ekwipunku pojawią się łuski. Firkragg się wścieknie i zaatakuje, ale bez łusek szybko padnie. A tak na serio, to te łuski powinny upaść jako przedmiot. Jeżeli tak się nie dzieje, to wczytaj grę, albo reinstalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 01:35, Icestalker napisał:

Musisz mieć nóż do masła Baldurana. Już nie pamiętam kodu w konsoli. W opisie pisze, że jest
to nóż do masła, ale to wcale nie prawda. Tym nożem Balduran łuskał smoki, które zabił. Jakąś
postacią podejdź do niego i wybierz opcję w dialog: " Łuskaj jaszczura, tak żeby nie zauważył
" Teraz w Twoim ekwipunku pojawią się łuski. Firkragg się wścieknie i zaatakuje, ale bez łusek
szybko padnie. A tak na serio, to te łuski powinny upaść jako przedmiot. Jeżeli tak się nie
dzieje, to wczytaj grę, albo reinstalka.


smoka nożem do masła?... hehehehe lekka przesada chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie ze wskazówką moderatora walgierza, dołączam in here mój problemik.

Króciutko...1.) po zainstalowaniu (co przebiegało tez nie bez kołopotów) BG 2 ToB, z extra klasyki, odświeżanie w czasie gry sopada do 60 Hz (noramalnie mam 100 HZ, na certyfikowanych sterach 93.71; karta grafiki - asus 6800 LE, a monitor philips 107 B4) - jak ustawić odświeżanie na 100 Hz, w trakcie gry?? (opcja zastąp w dxdiag nic tu nie pomaga, a sterowniki mają nowy bezsensowny panel kontrolny, w którym brak opcji wymuszania odświeżania dla konkretnych rozdzelczości; jednoczesnie do starych sterów nie mam zdrowia wracać, bo są mniej wydajen;-/ i basta) 2.) po uruchomieniu gry widoczny jest pasek zadań, który po chwili generuje liczne zakłócenia obrazu w postaci "mrygania" i "skakania" rozmaitych jego elementów; opcja wyłączenia "zawsze na wierzchu" nic nie pomaga (system - win xp home edit) - HELP!!!

Przepaszam za lenistwo, ale czy życzliwa dusza mogłaby podsunąć jakieś sprawdzoe mody do BG 2 (najlpeiej WEIDU), najlepiej spolszczone. Jest tego taka masa, a brak czasu mi nie pozwala zatopić sie w tym oceanie;-).

Z góry dziekuje za pomoc i wyrozumiałość; serdecznie pozdrawiam. Jake79.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 10:10, reaven1 napisał:

smoka nożem do masła?... hehehehe lekka przesada chyba:P


Nowy przedmiot... Smocze masło :D Idealnie nadaje się do pieczenia i smażenia żadna "Kasia" mu nie podskoczy.
Heh ciekawy pomysł... pełny recycling zabitych smoków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos recyclingu.... Brakuje mi w kategorii "odpowiedzi świra", kiedy rozmawia się ze smokiem, tekstu w stylu "Będzie z ciebie niezła zbroja":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:52, hito_kun napisał:

A propos recyclingu.... Brakuje mi w kategorii "odpowiedzi świra", kiedy rozmawia się ze smokiem,
tekstu w stylu "Będzie z ciebie niezła zbroja":D

lol xD Dobiłeś mnie...a zastanowiłeś się jakim cudem z Firkraga wypada Karsomir? Chyba nie chccę wiedzieć skąd on wypadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować