Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2007 o 17:11, Icestalker napisał:

> no np. teraz jaheira zobaczyla khalida martwego to wszystko po angielsku pisalo i odpowiedzi

> tez mialem po angielsku:/ da sie to zmienic albo cos??

Jakie okno się otworzyło kiedy nacisnąłeś na plik.exe? Jak czarne to weidu, jak nie czarne
to nie weidu. Weidu nie powinno zmienić całej gry, a nie-weidu powinno. Jaki był rozmiar pliku?


nic nie instalowalem poprostu rozpakowalem i juz bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:12, Icestalker napisał:

> Sprawdziłem readme tej wersji i to nie jest wersja Weidu:) No to będziesz miał angielską
grę.
> Ale dźwięków wszystkich to to chyba nie podmienia...

No i po sprawie. Albo sobie pograsz w Angola, albo w ogóle. Wybieraj. :P


masakra ale sie zdenerwowalem teraz:/ a nie ma innych sposobow zeby Yoshimo nie zdradzil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a nie ma innych sposobow zeby Yoshimo nie zdradzil??

Są, ale żaden z nich nie pozwala mieć Yoshimo w TB. Czy ja ci już tego nie tłumaczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:22, hito_kun napisał:

>a nie ma innych sposobow zeby Yoshimo nie zdradzil??

Są, ale żaden z nich nie pozwala mieć Yoshimo w TB. Czy ja ci już tego nie tłumaczyłem?



moze nie pamietam hehe musze zorbic reinstal gry zalamalem sie normlanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:22, hito_kun napisał:

>a nie ma innych sposobow zeby Yoshimo nie zdradzil??

Są, ale żaden z nich nie pozwala mieć Yoshimo w TB. Czy ja ci już tego nie tłumaczyłem?


yoshimo moze i jest fajny, ale zdradza, dlatego jan jest fajniejszy i ogolnie podoba mi sie ta postac, a ze dodatkowo jest iluzjonista to moze jeszcze czarowac, polecam go serdecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:37, Pan Death napisał:

> >a nie ma innych sposobow zeby Yoshimo nie zdradzil??
>
> Są, ale żaden z nich nie pozwala mieć Yoshimo w TB. Czy ja ci już tego nie tłumaczyłem?


yoshimo moze i jest fajny, ale zdradza, dlatego jan jest fajniejszy i ogolnie podoba mi sie
ta postac, a ze dodatkowo jest iluzjonista to moze jeszcze czarowac, polecam go serdecznie
...


no jak yoshimo nie mgoe wziasc to wlasnie Jana chcialem wziasc sobie hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:09, hito_kun napisał:

Przecież to jest w instrukcji -_- Zerknij i sprawdź.


jak mi powiesz jak mam otworzyc pliki w formacie pdf z moim oprogramowaniem na kompie, nie mam offica etc,nie moge otworzyc pliku, co sie nazywa "instrukcja"
jak ktos mogl by mi ja skopiowac i wkleic na forum ..
jesli nie to prywatnie moge zapodac maila albo coscik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:33, hito_kun napisał:

Do otwierania pdf nie jest potrzebny Office. Acrobat Readera powinieneś mieć na płycie z grą.
Tu masz link do szybciej działającej przeglądarki pdfów http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=33&id=1332



Ofica podalem jako przyklad programu jaki kazdy m.in. chyba ma na swoim kompie, a ja np nie, ale nie ma sensu o tym gadac, dzieki sciagne sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dalo sie skopiowac tej tabelki....

,,Wystąpił problem z aplikacją Foxit Reader, Best Reader for Everyday Use! i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. ;P ,,

czemu ja zawsze mam pod gorke !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:47, Pan Death napisał:

nie dalo sie skopiowac tej tabelki....

,,Wystąpił problem z aplikacją Foxit Reader, Best Reader for Everyday Use! i zostanie ona zamknięta.
Przepraszamy za kłopoty. ;P ,,

czemu ja zawsze mam pod gorke !!!!!!


Zainstaluj Acrobat Readera z płytki z grą i po sprawie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu zalatwilem sobie BG2 xD Nigdzie nie moglem dostac a okazalo sie ze kumpel obok mial a nie gral:P I sprzedal mi za 7 zeta xP

BTW: Ludzie popatrzcie do Nocnych Markow! Nawet jedna strona niezapelniona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 07:06, NuGGet napisał:

BTW: Ludzie popatrzcie do Nocnych Markow! Nawet jedna strona niezapelniona!


A co nas obchodzą Nocne Marki? Wracając do BG2, to właśnie znajomi trzymający po szafach stare gry są najtańszą możliwością zdobycia BG. Tylko trzeba mieć farta porównywalnego z tym, jaki wymagany jest do znalezienie Baldura w markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 09:00, hito_kun napisał:

A co nas obchodzą Nocne Marki? Wracając do BG2, to właśnie znajomi trzymający po szafach stare
gry są najtańszą możliwością zdobycia BG. Tylko trzeba mieć farta porównywalnego z tym, jaki
wymagany jest do znalezienie Baldura w markecie.

Dlatego żałuje, że niegdyś nie kupiłem sobie drugiego Baldura. Teraz bym troszkę podreperował budżet i przy okazji zapoznał kogoś z tą serią :P. Tymczasem wracam do Zapomnianych Krain, muszę przyłączyć Kivana do mojego teamu :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2007 o 09:31, HiroshiTakubo napisał:

Dlatego żałuje, że niegdyś nie kupiłem sobie drugiego Baldura. Teraz bym troszkę podreperował
budżet i przy okazji zapoznał kogoś z tą serią :P. Tymczasem wracam do Zapomnianych Krain,
muszę przyłączyć Kivana do mojego teamu :D!


Żałuj synu, żałuj... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2007 o 09:31, HiroshiTakubo napisał:

Dlatego żałuje, że niegdyś nie kupiłem sobie drugiego Baldura. Teraz bym troszkę podreperował
budżet i przy okazji zapoznał kogoś z tą serią :P. Tymczasem wracam do Zapomnianych Krain,
muszę przyłączyć Kivana do mojego teamu :D!

No mógłbyś na tym sporo zarobić , bo z tego co wiem to jest bardzo dużo chętnych, którzy by dali za niego dość sporo kasiory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby KTOKOLWIEK wiedział, że tak będzie:) Jakbym wtedy przypuszczał, ze ludzie tak się na BG rzucą to bym spokojnie zainwestował 4 stówki w Baldury z NEK, żeby po tych kilku latach wyciągnąć z frajerów 2-3 razy tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować