Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

>

Dnia 22.05.2007 o 14:54, Karharot napisał:


Pytanie tylko jaką postacią idzie NuGGet, jeśli inną niż wojownik, barbarzyńca lub mnich to
twierdza D''Arnise faktycznie należy do tego nadętego szlachetki i nc się z tym nie da zrobić.


Oj ja gram Paladynem;/ Czyli ze nici z tej twierdzy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 15:21, NuGGet napisał:

Oj ja gram Paladynem;/ Czyli ze nici z tej twierdzy?:P

Hmmm niby tak... ale przed ukończeniem tej misji mogłeś zainstalować Easy of Use, jest tam komponent dający wiele twierdz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 14:26, reaven1 napisał:

Po Czarowięzach od razu trafia się do Podmroku lub przez podwodne miasto i potem Podmrok, więc
bardziej po Powrocie z Podmroku;)


Tak, ale ja wolę nie zdradzać ludziom fabuły:) Niech ten Podmrok będzie dla nich niespodzianką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie dotyczy BG no ale jak wysyłam na dożywotnią gwarancje i oni mi to jak odsyłają ?? Prorytetem, kurierem a może normalnie ?? Bo nie wiem bo nigdzxie nie pisało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 19:53, Petro89 napisał:

Wiem że to nie dotyczy BG no ale jak wysyłam na dożywotnią gwarancje i oni mi to jak odsyłają
?? Prorytetem, kurierem a może normalnie ?? Bo nie wiem bo nigdzxie nie pisało...


Nie wiem czy zrozumiałem dobrze pytanie, ale jeśli chcesz zarejestrować sobie grę to na stronie odpowiedniej wpisujesz kod, który znajduje się na książeczce dołączonej do gry...i to jest rejestracja gry i gwarancji tej gry, a jeśli chodzi o to w jaki sposób oni ci przysyłają płytę to chyba priorytetem, bo tą zepsutą trzeba im odesłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że... wysłałem moje zarejestrowane Baldur''s Gate 2 + Tron Bhaala na dożywotnią gwarancje priorytetem wczoraj o 9 rano i chciałbym się dowiedzieć jak oni mi to odeślą czy priorytetem czy normalną wysłką czy może kurierem?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status zgłoszenia: oczekiwanie na przesylke - ciekawe 2 dzień a priorytetem poszło może gdzieś to mają a jeszcze nie rozpakowali ?? Ale smutnee : - (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zginal mi klejnot z ekwipunku(przytulek 1 lub 2 poziom) potrzebny do przejscia prze portal, pierwsze pytanie jak to sie stalo (na wywalal bym go) ? drugie czy sa jakiekolwiek szanse znaleziania go ? czy wczytywac sevy i od nowa dwa poziomy przytulku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 20:41, Pan Death napisał:

zginal mi klejnot z ekwipunku(przytulek 1 lub 2 poziom) potrzebny do przejscia prze portal,
pierwsze pytanie jak to sie stalo (na wywalal bym go) ? drugie czy sa jakiekolwiek szanse znaleziania
go ? czy wczytywac sevy i od nowa dwa poziomy przytulku?


Czasem się zdarzają takie przypadki, głównie z dwóch powodów:
1. kiedy postać ma pełny ekwipunek i inna postać z gry daje ci przedmiot, to silnik gry opuszcza przedmiot w zamian za ten, który otrzymaliśmy... ( w tym przypadku mógł być to ten klejnot)
2. Zdarzają się Bugi w grze, że przedmioty często ważne znikają z ekwipunku... (to się czasem zdarza)

Rozwiązania:
1. Wczytać savy i iść od nowa...
2. Przywołać ów przedmiot z konsoli, bądź przy użyciu Shadow Keepera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 20:41, Pan Death napisał:

zginal mi klejnot z ekwipunku(przytulek 1 lub 2 poziom) potrzebny do przejscia prze portal,
pierwsze pytanie jak to sie stalo (na wywalal bym go) ? drugie czy sa jakiekolwiek szanse znaleziania
go ? czy wczytywac sevy i od nowa dwa poziomy przytulku?


To jest nieprzyjemny bug gry, raz też tak miałem. Niestety wczytanie gry to jedyny sposób. Chyba, że Ice i jego dream team znają sposób i na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 22:00, Battlesuit napisał:

To jest nieprzyjemny bug gry, raz też tak miałem. Niestety wczytanie gry to jedyny sposób.
Chyba, że Ice i jego dream team znają sposób i na to ;)

Nom post wyżej ma możliwości, które mogą mu pomóc rozwiązać problem bez zbędnego przechodzenia tych lokacji raz jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 22:00, reaven1 napisał:

2. Zdarzają się Bugi w grze, że przedmioty często ważne znikają z ekwipunku... (to się czasem
zdarza)


Grałem we wszystkie gry na silniku Infinity i ani razu mi sie nie zdarzyło, żeby jakiś item wyparował sam z plecaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 22:20, hito_kun napisał:

Grałem we wszystkie gry na silniku Infinity i ani razu mi sie nie zdarzyło, żeby jakiś item
wyparował sam z plecaka...

To chyba mało grałeś... nawet Battlesuit napisał, że miał taki problem, to zwyczajny bug... a Tobie się najwyraźniej lapsło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 22:22, reaven1 napisał:

To chyba mało grałeś...


Właśnie, że grałem kilkukrotnie w każdą. Nałogowo:) NIGDY nic takiego nie miałem, jak mrożoną kawę kocham:P Czyżbym miał farta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 22:29, hito_kun napisał:

Właśnie, że grałem kilkukrotnie w każdą. Nałogowo:) NIGDY nic takiego nie miałem, jak mrożoną
kawę kocham:P Czyżbym miał farta?


Najwyraźniej... bo ja nie pierwszy raz się z tym spotykam... nie raz przez coś takiego mi grę kaszaniło:/ z resztą paru ludzików mi się na to skarżyło, że ni stąd ni zowąd przedmioty nóżek dostawały... Kiedyś nawet chowańca mi wcięło O_o co go nawet zdjąć się nie da z ekwipunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 22:31, reaven1 napisał:

Kiedyś nawet chowańca mi wcięło O_o co go nawet zdjąć się nie da z ekwipunku...


Ale niestety może z niego wypaść kiedy dostaje się w ramach questu więcej przedmiotów niż jest miejsca w plecaku, gra wtedy losowo wybiera to co ma zostać wyrzucone z plecaka (dosyć głupie rozwiązanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 22:35, Karharot napisał:

Ale niestety może z niego wypaść kiedy dostaje się w ramach questu więcej przedmiotów niż jest
miejsca w plecaku, gra wtedy losowo wybiera to co ma zostać wyrzucone z plecaka (dosyć głupie
rozwiązanie)


Wiem że tak się dzieje, napisałem o tym parę postów wyżej, ale ja w ekwipunku miałem tylko chowańca... i tu jest właśnie problem:P po walce z jakimś bolkiem porostu wyfrunął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Mi coś takiego się nigdy nie stało. Mam pewność przynajmniej jeśli chodzi o ważne przedmioty, przyznaję się bez bicia że jeśli zniknął mi jakiś naszyjnik czy kamień szlachetny albo jakiś inny nie-unikatowy stuff na sprzedaż to mogłem tego nie zauważyć. Ten błąd jest najwidoczniej losowy i nie u każdego się uaktywnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 22:51, Karharot napisał:

Ten błąd jest najwidoczniej losowy i nie u każdego się uaktywnia.

Też tak mi sie wydaje... ale nadal nie rozumiem w jaki sposób one wyparowują:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować