Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2007 o 22:09, Ubiquit napisał:

Rodzina powinna trzymać się razem. :D


Z rodziną to się dobrze tylko na zdjęciu wychodzi, i gdyby nie przysięga Sarevoka, obudziłbyś się z nożem w plecach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 22:11, sig. napisał:

powiedz to melisie ;)


ona była tylko i wyłącznie zaufaną kapłanką boga Bhaala, która go i tak zdradziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to jeśli nie zażądało się od Saevoka przysięgi to można go było w końcu przekonać żeby stał się neutralny (albo nawet dobry - już nie pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 23:19, Karharot napisał:

Z tego co pamiętam to jeśli nie zażądało się od Saevoka przysięgi to można go było w końcu
przekonać żeby stał się neutralny (albo nawet dobry - już nie pamiętam).


Strasznie lubię instalować komponent jednego z modów, dodający wyrzuty sumienia Sarevoka:) i ileż zabawy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest związane z żadnym modem, jest to już w oryginalnym Tronie Bhaala, tyle że dotarcie do tego efektu poprzez wybór opcji dialogowych w kolejnych dyskusjach z naszym kochanym braciszkiem jest równie łatwe jak wytypowanie zwycieskich liczb w totku 2x pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 23:52, Karharot napisał:

To nie jest związane z żadnym modem, jest to już w oryginalnym Tronie Bhaala, tyle że dotarcie
do tego efektu poprzez wybór opcji dialogowych w kolejnych dyskusjach z naszym kochanym braciszkiem
jest równie łatwe jak wytypowanie zwycieskich liczb w totku 2x pod rząd.


No właśnie i tu jest problem, bo u mnie normalnie ich nie ma, dopiero po zainstalowaniu tego moda mogę się cieszyć tymi dialogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie przyjmie sie przysięgi od Sarevoka, będzie się biadoliło o dobrym postępowaniu i czyniło świat lepszym to nasz braciszek stanie się dobry:) Nie jest to aż takie trudne:P

@reaven
Poza tym, że (wg. readme) mod pozwala mu wspominać Tomoko i Yoshimo, to dodaje jeszcze jakiegoś questa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2007 o 00:53, hito_kun napisał:

@reaven
Poza tym, że (wg. readme) mod pozwala mu wspominać Tomoko i Yoshimo, to dodaje jeszcze jakiegoś
questa?


Raczej nie... powoduje tylko wyrzuty sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 10:25, hito_kun napisał:

Szkoda... Na serio można by zrobić moda z dodatkowymi questami dla Tronu Bhaala i Sarevoka,
bo pod tym względem jest bardzo biednie:/


Ja na przykład przywróciłbym mu jego zbroje i boskie umiejętności, a także zrobił coś z ego mieczem:) tak żeby było miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 12:03, Songohan1986 napisał:

A możecie dać linka do moda TS. Szukałem ale nie moge znaleźć. Ma jakieś dodatkowe wymagania
żeby mod działał??


proszę bardzo http://dragonshoard.blackwyrmlair.net/mods_download.php?mod=160 , nie ma żadnych wymagań dodatkowych co do tego moda, ale uprzedzam jest on w wersji anglojęzycznej i może z angielszczyć parę rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 17:43, przygrzmocona napisał:

Witam ponownie :D!
Czy wie ktoś może, gdzie można znaleźć Viconię, jeśli odrzuciło się jej przyłączenie pod więzieniem?
Z góry dziękuję ;)

Na ogół czeka gdzieś na cmentarzu, ale jeżeli tam jej nie będzie to wątpię by było można jeszcze ja gdzieś znaleźć. No chyba, że przywołać w Tronie Baala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viconia będzie na cmentarzu, CHYBA że po jej uwolnieniu stanowczo odmówiłaś i nie chciałaś jej w drużynie. W tym wypadku przepadnie na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co robić! kiedy Anomenowi zabili siostrę i poszedłem z nim do jego ojca, on kazał mi się wynościć. To mi się zdarzyło pierwszy raz, dotychczas Anomen mógł rozmawiać z Corem. Poczekałem nawet kilka dni żeby Anomen sie wkurzył i zaczął nalegać na powrót do domu, ale i tak nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak bym zainstalowal TS i bym przylaczyl ta Kachiko i bym se skopiowal save i odinstalowal baldura i zainstalowal ponownie i bym wgral te save z kachiko to czy by baldur mi je odczytal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować