Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Żeby było dokładnie to widać, wystarczy powiększyć obraz. Jes tam napisane: Co... co to za miejsce? Umarłem, nie ma wątpliwości! Ale czy ty nas tutaj przywiodłeś Dawid? Czy sprawy z Irenicusem są wciąż... niezałatwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby było to dokładnie widać wystarczy obraz powiększyć. Jest tam napisane: Co... co to za miejsce? Umarłem, nie ma wątpliwości! Ale... czy ty nas tutaj przywiodłeś Dawid? Czy sprawy z Irenicusem są wciąż niezałatwione?
Wydaje mi się, że to nie jest żaden mod, w piekle można było przyzwać swoich towarzyszy i wydaje mi się, że Yoshimo też tam figurował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby było to dokładnie widać wystarczy obraz powiększyć. Jest tam napisane: Co... co to za miejsce? Umarłem, nie ma wątpliwości! Ale... czy ty nas tutaj przywiodłeś Dawid? Czy sprawy z Irenicusem są wciąż niezałatwione?
Wydaje mi się, że to nie jest żaden mod, w piekle można było przyzwać swoich towarzyszy i wydaje mi się, że Yoshimo też tam figurował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG przepraszam za ten spam, ale te forum w granicach północy chyba świruje. Nauczka na przyszłość dla wszystkich, nawet jeżeli po dodaniu postu wyskakuje błąd http 500 (wewnętrzny błąd serwera) to nie próbujcie dodać go ponownie. On dojdzie do forum tylko że jakieś 5 minut później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 23:33, shinian napisał:

Aby było to dokładnie widać wystarczy obraz powiększyć. Jest tam napisane: Co... co to za miejsce?
Umarłem, nie ma wątpliwości! Ale... czy ty nas tutaj przywiodłeś Dawid? Czy sprawy z Irenicusem
są wciąż niezałatwione?
Wydaje mi się, że to nie jest żaden mod, w piekle można było przyzwać swoich towarzyszy i wydaje
mi się, że Yoshimo też tam figurował.


to nie w piekle tylkow sferze kieszeniowej :P

dokladnie nie pamietam ale chyba przez jakis mod, tylko ze nie wiem jaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 15:55, siwymaster napisał:

na zatrzymanie Yoshimo jest kilka sposobów i można to zrobić na niezmodowanej grze:p;)


Ja znam tylko jeden. :) Ten z zabiciem go tuż przed zdradą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 15:55, siwymaster napisał:

na zatrzymanie Yoshimo jest kilka sposobów i można to zrobić na niezmodowanej grze:p;)


wow, ciagniemy ten temat przez caly topic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 23:33, shinian napisał:

Wydaje mi się, że to nie jest żaden mod, w piekle można było przyzwać swoich towarzyszy i wydaje
mi się, że Yoshimo też tam figurował.


Figuruje na liście w Sferze Kieszeniowej, ale mimo to nie można go przywołać. :) A ten screen to jeszcze z piekła w SoA, gdzie trafia się tuż przed końcem gry (po Suldanesselarze). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 20:21, Sarafan_Knight napisał:

> na zatrzymanie Yoshimo jest kilka sposobów i można to zrobić na niezmodowanej grze:p;)


Ja znam tylko jeden. :) Ten z zabiciem go tuż przed zdradą. :)


a jest jeszcze pare, ale podejrzewam że na pierwszych stronach tego tematu już było opisane jak mozna go zatrzymac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 20:40, siwymaster napisał:

> > na zatrzymanie Yoshimo jest kilka sposobów i można to zrobić na niezmodowanej grze:p;)

>
>
> Ja znam tylko jeden. :) Ten z zabiciem go tuż przed zdradą. :)

a jest jeszcze pare, ale podejrzewam że na pierwszych stronach tego tematu już było opisane
jak mozna go zatrzymac;p

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem.... Zainstalowałem BG2 cienie amn i dodatek Tron Balla... Gra się ciągle zawiesza... gram od początku... znaczy jestem jeszcze w więzieniu.... gra się wiesza i nic nie da się zrobić albo wyskakuje mój ulubiony komunikat o wysyłaniu raportu o błędach i wychodzi do Windowsa.

Do pomocy technicznej nie mogę nawet komunikatu wysłać bo żąda ode mnie kodu rejestracyjnego... a gra jest tak stara że wtedy nie istniała (jak ją kupowałem) możliwość rejestracji elektronicznej...

Pomóżcie... moze ktoś już miał taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 23:06, Lukullus napisał:

mam problem.... Zainstalowałem BG2 cienie amn i dodatek Tron Balla... Gra się ciągle zawiesza...
gram od początku... znaczy jestem jeszcze w więzieniu.... gra się wiesza i nic nie da się zrobić
albo wyskakuje mój ulubiony komunikat o wysyłaniu raportu o błędach i wychodzi do Windowsa.

Do pomocy technicznej nie mogę nawet komunikatu wysłać bo żąda ode mnie kodu rejestracyjnego...
a gra jest tak stara że wtedy nie istniała (jak ją kupowałem) możliwość rejestracji elektronicznej...

Pomóżcie... moze ktoś już miał taki problem?


w takich wypadkach standard to: reinstal bg lub usunięcie modów lub pobawienie się ze sterami oraz ustawieniami w pliku konfiguracyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 21:02, orku napisał:

> > > na zatrzymanie Yoshimo jest kilka sposobów i można to zrobić na niezmodowanej
grze:p;)
> > Ja znam tylko jeden. :) Ten z zabiciem go tuż przed zdradą. :)
>
> a jest jeszcze pare, ale podejrzewam że na pierwszych stronach tego tematu już było opisane
> jak mozna go zatrzymac;p
>
?


są są:P:D, np zostawienie yoshi w Miedzanym Diademie i nie można tam pójść do pokonaniu Irka(będzie dostepny w ToB), pójście do M.D. ale przed wejściem zatrzymanie czasu alo przyśpieszenie i zanim sie rozpadnie to pogadanie z nim, lub uwięzenie na niego a po walce z irkiem(chyba) uwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 23:27, siwymaster napisał:

w takich wypadkach standard to: reinstal bg lub usunięcie modów lub pobawienie się ze sterami
oraz ustawieniami w pliku konfiguracyjnym



Reinstalowałem 4 razy.... konfigurowałem na różne sposoby.... o jakich modach mówisz... niczego nie instalowałem.... tylko cienie amn i tron balla.... a sterowniki mam (chyba) ok... posiadam Rodeona 9550 i sterowniki dołączone do niego... oraz directx 9.0c. nie wiem w czym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 01:23, Lukullus napisał:

Reinstalowałem 4 razy.... konfigurowałem na różne sposoby.... o jakich modach mówisz... niczego
nie instalowałem.... tylko cienie amn i tron balla.... a sterowniki mam (chyba) ok... posiadam
Rodeona 9550 i sterowniki dołączone do niego... oraz directx 9.0c. nie wiem w czym problem...


spróbuj patche zainstalować, a o mody pisałem bo tak sie czasami robi na zmodowanym bg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 23:06, Lukullus napisał:

mam problem.... Zainstalowałem BG2 cienie amn i dodatek Tron Balla... Gra się ciągle zawiesza...
gram od początku... znaczy jestem jeszcze w więzieniu.... gra się wiesza i nic nie da się zrobić
albo wyskakuje mój ulubiony komunikat o wysyłaniu raportu o błędach i wychodzi do Windowsa.

Do pomocy technicznej nie mogę nawet komunikatu wysłać bo żąda ode mnie kodu rejestracyjnego...
a gra jest tak stara że wtedy nie istniała (jak ją kupowałem) możliwość rejestracji elektronicznej...

Pomóżcie... moze ktoś już miał taki problem?


Jest tylko jedno wyjście, które załatwi problem na 100% - Kup sobie reedeycję za 19zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 01:23, Lukullus napisał:

Reinstalowałem 4 razy.... konfigurowałem na różne sposoby.... o jakich modach mówisz... niczego
nie instalowałem.... tylko cienie amn i tron balla.... a sterowniki mam (chyba) ok... posiadam
Rodeona 9550 i sterowniki dołączone do niego... oraz directx 9.0c. nie wiem w czym problem...

Najpierw instalacja bg2, patch, do bg2, rozszerzenie, patch do ToB. Następnie jezeli sie wiesza lub wywala zmień w grze tryb graficzny na paletę 32-bit lub jezeli już taka była ustawiona na 16-bit. Wtedy test i spróbuj grać. Czasem ważne jest zainstalowanie lepiej działających sterowników. Z mojego doświadczenia wynika, że wiele róznych gier najlpiej pracuje na Catalystach 3.8 (sierpień 2003), 4.11 (listopad 2004), 5.2 (luty 2005) lub na najnowszych dostępnych. Możesz z tym poeksperymentować zawsze odinstalowując całkowicie poprzednie sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować