Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2006 o 11:04, Olamagato napisał:

> Reinstalowałem 4 razy.... konfigurowałem na różne sposoby.... o jakich modach mówisz...
niczego
> nie instalowałem.... tylko cienie amn i tron balla.... a sterowniki mam (chyba) ok...
posiadam
> Rodeona 9550 i sterowniki dołączone do niego... oraz directx 9.0c. nie wiem w czym problem...

>

A czy instalowales ta gre juz kiedys i czy chodzila ci dobrze?
Czy od tamtego czasu zmieniales sprzet lub programy w kompie?
Jakis czas temu ktos mial problem z gra, nie wczytywala sie mu mapa z lochami, a zmienial tylko plyte glowna i jak
zainstalowal od nowa sterowniki to gra juz zaczela dobrze chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz takze sprobowac trybu zgodnosci z systemem win 95 albo 98, wbrew pozorom czasem dziala:)


a tak offtopic, mam takie cos jak proces bezczynnosci systemu i to mi zjada do 98 % procesora..jak to wylaczyc albo chociaz uspokoic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie może wykombinować jak wejść do klasztoru Baltazara w ToB (po Abazigalu i Sendai), to wystarczy stłuc wszystkich mnichów przed bramą a później przeszukać teren. Przy jednym z nich znajdziemy klucz do bramy. Stłuc mnichów można dla samego PD lub dzikiej przyjemności gracza :))
Oczywiście prócz takiego sposobu można się tam dostać z kryjówki lisza lub bodajrze otrzymać klucz od naszego starego znajomego dezertera - Havariana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 18:16, Carmon napisał:

Mozesz takze sprobowac trybu zgodnosci z systemem win 95 albo 98, wbrew pozorom czasem dziala:)


a tak offtopic, mam takie cos jak proces bezczynnosci systemu i to mi zjada do 98 % procesora..jak
to wylaczyc albo chociaz uspokoic?

zająć czymś system? windows by nie scierpiał jesli by choć troche wolnej mocy obliczeniowej zostało, wiec nadwyżki wykorszutuje nie robiący absolutnie nic proces bezczynnosci systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 22:36, Pharaun Mizzrym napisał:

Mam pytanko co do romansu z Anomenem. Jak mam postępować ?? Bo ciągle się chwali i mówi jakieś
bzdury...

Lol, strasznie podobne nicki mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 22:36, Pharaun Mizzrym napisał:

Mam pytanko co do romansu z Anomenem. Jak mam postępować ?? Bo ciągle się chwali i mówi jakieś
bzdury...


Trzeba to niestety przecierpieć i mu cały czas przytakiwać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam do was pewne pytanie. Co sądzicie o "Imoen Romance" tym który pozwala na romansowanie z jakby nie patrzeć swoją siostrą. Tu właśnie rodzi sie pewne ale. Nio bo Imoen ma połowe genów Boskich, o ile wogóle bogowiemają geny :-/ Więc czy można uznawać Imoen za biologiczną siostrę bohatera.
Mnie to nie obchodzi, jednym z marzeń było by móc objąć Imoen i chronić ją przed światem. Przed Sarevokiem, przed Irenicusem, ostatecznie przed Melisanną. Chciałem by na zawsze została przy mnie, stając się bogiem uczyniłbym ją swoją arcykapłanką, a gdybym mógł swoim chempionem. Jako człowiek razem z nią wędrowałbym po świecie. Ciesząc się jej wesołym śmiechem i ścierając się razem z nią z wszelkimi zagrożeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Yoshimo - zdaje mi się, że jeśli gramy w sam Tron Bhaala, to da się go przywołać. Zdaje mi się, że kiedyś mi się udało. Jak gramy od Cieni Amn, to legalnie się tego zrobić chyba nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 22:56, Vel Grozny napisał:

Co do Yoshimo - zdaje mi się, że jeśli gramy w sam Tron Bhaala, to da się go przywołać. Zdaje
mi się, że kiedyś mi się udało. Jak gramy od Cieni Amn, to legalnie się tego zrobić chyba nie
da.


Tego nie sprawdzałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspomnial tu ktoś o ImoenRomance. To jakiś mod , tak ?? Hmm- a jest w wersji PL ?? - jak ta kto skąd go pobrać najszybciej ?? A co do nicków - rzeczywiście podobienstwo jest bardzo duże :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam do was pytanie ! Jakie postacie byście mi radzili mieć w drużynie ( nas stan 2 rozdziału ) i nie zapominając że Yoshimo i Anomen nie żyją , oraz że teraz mam w drużynie :
- Mnie czyli Lisu
- Minsc
- Jaheira
- Aeria (moge się pomylić lekko z imieniem)
- Korgan

Dlatego jeśli możecie to doradźcie mi czy brać sobie mrocznego elfa którego chcą spalić, czy też gnoma lub kogoś innego kogo jeszcze nie znalazłem w całym Amn.

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 07:57, Lisuu napisał:

Witam !

Mam do was pytanie ! Jakie postacie byście mi radzili mieć w drużynie ( nas stan 2 rozdziału
) i nie zapominając że Yoshimo i Anomen nie żyją , oraz że teraz mam w drużynie :


hmmmmm a jaką klasą Ty grasz??ja bym Ci radził wywalić albo Aerie albo Korgana bo później może między
nimi dojść do poważnego konfliktu i mogą się nawet pozabijać :)
w Twojej drużynie nie widzę zjodzieja który byłby bardzo przydatny w więc radziłbym Ci wziąść Jana
który jest nienajgorszym złodziejem a w dodatku dobrym magiem :)
i byłoby chyba na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 08:47, Goblin13 napisał:

> Witam !
>
> Mam do was pytanie ! Jakie postacie byście mi radzili mieć w drużynie ( nas stan 2 rozdziału

> ) i nie zapominając że Yoshimo i Anomen nie żyją , oraz że teraz mam w drużynie :

hmmmmm a jaką klasą Ty grasz??ja bym Ci radził wywalić albo Aerie albo Korgana bo później może
między
nimi dojść do poważnego konfliktu i mogą się nawet pozabijać :)
w Twojej drużynie nie widzę zjodzieja który byłby bardzo przydatny w więc radziłbym Ci wziąść
Jana
który jest nienajgorszym złodziejem a w dodatku dobrym magiem :)
i byłoby chyba na tyle :)



Klasa ma to Mag , zwykły Mag . A co do wywalenia to z obydwoma postaciami mam questa więc nie wiem czy teraz czy po wykonaniu. A jak już to kogo ?

P.S
Jan to ten Gnom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Lisu mag
2 Minsc łowca
3 Jaheira druid
4 Aerie mag/kapłan
5 Jan Jansen mag/złodziej (tak ten gnom)

hmmm ciekawe, przy 5 osobach masz własciwie dosc potencjału: woj, 3 magow, 2 uzdrowicieli, 1 złodziej.
mozesz ale nie musisz dobrac kogos dobrego lub neutralnego i wymienic potem na Imoen. moze kogos do walki kontaktowej, np. Mazzy?
Viconia - świetna postać, ale jest zła a Ty masz ''dobrą'' drużynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 10:00, Lisuu napisał:

Klasa ma to Mag , zwykły Mag . A co do wywalenia to z obydwoma postaciami mam questa więc nie wiem czy teraz czy po wykonaniu. A jak już to kogo ?

Wywal po queście. Może jeszcze się nie pozabijają.
A proponuję pozbyć się Aerie. Jest słodka, ale męcząca. No i jak bedziesz miał Jana Jansena, to trzeci mag w drużynie nie jest konieczny. Ja bym jeszcze dobrał Viconię, wywalił Jaheirę i przyjął Edwina (maga).

Dnia 28.01.2006 o 10:00, Lisuu napisał:

P.S Jan to ten Gnom ?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Aerie. Jest słodka
tak, szczególnie udziec.... trochę jak konina... ;P

wiesz, wywalmy jeszcze Lisu wstawmy kogoś złego i będzie ok ;-)
sprowadzasz go na Ciemną Stronę! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 10:54, TYHE napisał:

wiesz, wywalmy jeszcze Lisu wstawmy kogoś złego i będzie ok ;) sprowadzasz go na Ciemną Stronę! ;D

<dysząc spod kasku w kształcie nocnika>
Cicho! ;)
Mój plan miał szanse się powieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować