Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2006 o 00:35, Pharaun Mizzrym napisał:

Wiem że tracę sens ale zależy mi na czasie. Pomóżcie i podajcie mi proszę ten kod


www.google.com

MYŚLENIE NIE POWODUJE RAKA I CHORÓB SERCA, JAK PALENIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szybko to tlumaczenie raczej nie wyjdzie... wszyscy chca to zostawic to wszystko wpirdu bo podobno TDD to najbardziej zbugowany mod jakikolwiek widzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 00:35, Pharaun Mizzrym napisał:

Wiem że tracę sens ale zależy mi na czasie. Pomóżcie i podajcie mi proszę ten kod


No dobra. :) Masz ten kod jak chcesz: CLUAConsole:SetGlobal("JaheiraRomance","Global",1)

Za Jaheira wpisz imię tej osoby, z którą masz romans. I tak jak radził kolega powyżej, w Google można bardzo łatwo znaleźć ten kod oraz masę innych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 01:23, TYHE napisał:

nie wiesz? nie pisz , to takie proste.

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&pid=195
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&pid=198
upomnienia nie działają?
to -1.


Proponuję przeczytać tutaj http://bg2.cdprojekt.com/default.asp?id=html\antycheat\antycheat co ciekawego pisze. Bardzo ciekawe i pouczające jak dla mnie.
Jak już chce używać kodów, to przynajmniej niech wysili się trochę i poszuka sam. Przecież to nie jest trudne! Znalezienie tego za pomocą "gugli" zajęło mi niecałe 3 minuty. A on ile na odpowiedź czekał?

Ale nie to ja tu jestem zły, bo nie poprowadziłem biednego za rękę. Przecież to już jest śmieszne i tragiczne :(
Hmm, ale jakoś w moich opiniach sam tu nie jestem, bo kolega co przed Tobą się wpisał też popiera moją opinię, że "guglajka" nie gryzie i w cale nie jest trudna.

Ale gdzie ja mogę mieć rację :/ phi Przecież pani (tak mi się wydaje po nick''u) moderator wie lepiej i jest obrońcą uciemiężonych. Jak ja w ogóle śmiałem mu nie podać tego "czita". Idę spać na balkonie z tego powodu w ramach pokuty- może mi wybaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 00:35, Harmegidon napisał:

Cóż ja też poszukiwałem polonizacji do dego moda, niestety jeszcze nie wyszedł. Pytałem
się starych wyjadaczy na tej stronie ( http://www.crpg.rk.edu.pl/forum/forum_2.html )oni
zawsze mówią prawdę.


na bibliotece Rika jest teraz więcej nowych osób niż jak to powiedziałeś starych wyjadaczy, raczej można ich więcej spotkać na forum CoBu( http://cob.dmkhosting.com/forum/),
a z modem są kłopoty bo to jest największy bubel i niektórzy wątpią w sens tłumaczenia ale prace nie zostały zawieszone:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 15:14, Sarafan_Knight napisał:

> - Lisu
> - Minsc
> - Jaheira
> - Jan
> - Valygar
> - Viconia

Skład praktycznie optymalny. :) Możesz jedynie rozważyć zastąpienie kogoś Edwinem, ale i bez
niego drużyna da sobie świetnie radę. :) Kiedy dojdziesz do TB, to sugeruję zastąpienie Minsca
Sarevokiem.


Hm... Skład został nieco zmodyfikowany. Pozostaje mi znaleźć Edwina i będzie 6 osób. Bo teraz robie questa z Janem i on narazie odszedł więc mam 4 osoby a Minsc i Jaheira zostali spetryfikowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie w ogóle cokolwiek na temat Polskiego dodatki BG2 "Zew Wichru"? Bo podobno sie miał ukazać na lato 2005 roku a tu cisza... Na stronce tego projektu żadnych informacji na ten temat... Czy wyszedl on kiedykolwiek i czy można go jakoś dostac? A jeśli nie to macie jakieś wiadomości na temat czy kiiedykolwiek się on ukaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 15:55, Sarafan_Knight napisał:

> Hm... Skład został nieco zmodyfikowany.

Wiem o tym, bo czytałem poprzednie posty. :)


Ale teraz mam taki skład :

- Lisu
- Valygar
- Korgan
- Jan
- Viconia

i tyle...

A tak a pro po to robie misje dla Arana i nagle zjawia mi się Parisa. Jak ją zniszczyć ? Bo normalne ataki bardzo mało jej zabierają życia a gdy ma Średnie Obrażenia to już 3 z drużyny mi nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 17:40, Lisuu napisał:

A tak a pro po to robie misje dla Arana i nagle zjawia mi się Parisa. Jak ją zniszczyć ? Bo
normalne ataki bardzo mało jej zabierają życia a gdy ma Średnie Obrażenia to już 3 z drużyny
mi nie żyje.


Trzeba ją po prostu rozwalić, mimo że mało obrywa. :) Czary ochronne, przowołania różnych potworów i Przyspieszenie to dobry sposób na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 17:40, Lisuu napisał:

A tak a pro po to robie misje dla Arana i nagle zjawia mi się Parisa. Jak ją zniszczyć ? Bo
normalne ataki bardzo mało jej zabierają życia a gdy ma Średnie Obrażenia to już 3 z drużyny
mi nie żyje.


no właśnie dlatego ja wykonuje wszystkie questy w 2 rozdziale i potem grupka wampirów to nie kłopot beż nawet żadnych czarów ochronnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 16:35, Vlad Tepes napisał:

A wiecie w ogóle cokolwiek na temat Polskiego dodatki BG2 "Zew Wichru"? Bo podobno sie miał
ukazać na lato 2005 roku a tu cisza... Na stronce tego projektu żadnych informacji na ten temat...
Czy wyszedl on kiedykolwiek i czy można go jakoś dostac? A jeśli nie to macie jakieś wiadomości
na temat czy kiiedykolwiek się on ukaże?


nie mam kontaktu z shaggie, nigdzie nie słychać o postepach więc mozemy powiedzieć że ten mod(jak i wiele innych ciekawych) nie zostanie dokończony i trafi do cmentarzyska modów:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 17:44, Sarafan_Knight napisał:

> A tak a pro po to robie misje dla Arana i nagle zjawia mi się Parisa. Jak ją zniszczyć
? Bo
> normalne ataki bardzo mało jej zabierają życia a gdy ma Średnie Obrażenia to już 3 z drużyny

> mi nie żyje.

Trzeba ją po prostu rozwalić, mimo że mało obrywa. :) Czary ochronne, przowołania różnych potworów
i Przyspieszenie to dobry sposób na nią.


Ah.. Dzięki, nawet twój podpis podpowiada by tak czynić (przynajmniej podobne znaczenie). Chyba jednak wróce do Ruin Świątyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 18:21, Fr4t3r napisał:

Ułoży mi ktoś kompletną druzyne ale taką żeby postacie miały dobry charakter??

Jak coś to chodze wojownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakieś ciekawe mody d BG2? Albo np. jakiś programik pozwalający stworzyć nam jakąś postać i umieścić ja w grze tak aby po rozpoczęciu nasz ''twór'' mógł się przyłączyć do drużyny? A jeśli ktoś wie cokolwiek na temat wspomnianego wcześniej dodatki "Zew Wichru" to proszę o kontakt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować