Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2006 o 18:24, Fr4t3r napisał:

> Ułoży mi ktoś kompletną druzyne ale taką żeby postacie miały dobry charakter??
Jak coś to chodze wojownikiem.

Proponuję:
Ty - wojownik
Jan Jansen - złodziej\mag
Keldorn - paladyn
Jaheira - druid\wojownik
Aerie - kapłan\mag
Minsc - łowca

Z czasem wymień Jana na Imoen. W pierwszej linii niech walczą Keldorn i Twoja postać. Minscowi daj dobry łuk, a Jaheirze procę i sejmitar.
To tylko propozycja i pewnie pojawią się inne głosy :D Ja w każdym razie przeszedłem kiedyś Baldurka taka ekipą i było nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 08:35, siwymaster napisał:

> Cóż ja też poszukiwałem polonizacji do dego moda, niestety jeszcze nie wyszedł.
Pytałem
> się starych wyjadaczy na tej stronie ( http://www.crpg.rk.edu.pl/forum/forum_2.html
)oni
> zawsze mówią prawdę.

na bibliotece Rika jest teraz więcej nowych osób niż jak to powiedziałeś starych wyjadaczy,
raczej można ich więcej spotkać na forum CoBu( http://cob.dmkhosting.com/forum/),
a z modem są kłopoty bo to jest największy bubel i niektórzy wątpią w sens tłumaczenia ale
prace nie zostały zawieszone:P:D



kurde nie wiedzialem ze jestesmy tak slawni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 08:35, siwymaster napisał:

na bibliotece Rika jest teraz więcej nowych osób niż jak to powiedziałeś starych wyjadaczy,
raczej można ich więcej spotkać na forum CoBu( http://cob.dmkhosting.com/forum/),
a z modem są kłopoty bo to jest największy bubel i niektórzy wątpią w sens tłumaczenia ale
prace nie zostały zawieszone:P:D


kurde, nie wiedzialem ze jestesmy tacy slawni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 18:31, Vlad Tepes napisał:

Znacie może jakieś ciekawe mody d BG2? Albo np. jakiś programik pozwalający stworzyć nam jakąś
postać i umieścić ja w grze tak aby po rozpoczęciu nasz ''twór'' mógł się przyłączyć do drużyny?
A jeśli ktoś wie cokolwiek na temat wspomnianego wcześniej dodatki "Zew Wichru" to proszę o
kontakt;)


1. zapraszam na http://crpg.com.pl/ jest to strona oraz forum o modach do bg i bg2 i innych gier
2. nie ma takiego programiku, możesz albo zrobić sobie moda dodającego npc albo zacząć gre wieloosobową
3. o Zewie Wichru pisałem kilka postów wyżej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że prace nie zostały zawieszone. Idą powoli, ale idą. Tłumaczy TDD ubywa, ale Gigantus się nie poddaje. Może się uda do wakacji.

Piger -> Hehe, fakt. Słuch o nas nie zaginął :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 21:46, Taschon napisał:

Pewnie, że prace nie zostały zawieszone. Idą powoli, ale idą. Tłumaczy TDD ubywa, ale Gigantus
się nie poddaje. Może się uda do wakacji.

Piger -> Hehe, fakt. Słuch o nas nie zaginął :).


Wlasnie, dawno Cie nie widzialem, gdzie Ty sie podziewasz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 23:27, Sarafan_Knight napisał:

> A jak można zrobić sobie takiego moda dodającego NPC?

Na tej stronce w dziale modowanie silnika Infinity masz praktycznie wszystko co jest Ci potrzebne:
http://www.crpg.rk.edu.pl/


Mam wrażenie że jesteś tam zarejestrowany, jeżeli tak to witaj w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 10:31, Harmegidon napisał:

Mam wrażenie że jesteś tam zarejestrowany, jeżeli tak to witaj w klubie.


Niestety nie jestem. :) A skąd te podejrzenia, jeśli moża wiedzieć? :) Przecież nie ma tam nikogo o nicku Sarafan. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 18:59, walgierz napisał:

Z czasem wymień Jana na Imoen. W pierwszej linii niech walczą Keldorn i Twoja postać. Minscowi
daj dobry łuk, a Jaheirze procę i sejmitar.
To tylko propozycja i pewnie pojawią się inne głosy :D Ja w każdym razie przeszedłem kiedyś
Baldurka taka ekipą i było nieźle.



Imoen w życiu nie wezme jest cieńka jak d**a węża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 15:53, Fr4t3r napisał:

Imoen w życiu nie wezme jest cieńka jak d**a węża


Heh...? Skąd takie przypuszczenia, zazwsze mam ją w dróżynie. I jest bardzo dobrym magiem, o niebo lepsza od Aerie i Jana (którzy skąd inąd są świetnymi kapłanami i zlodziejami :-P). Może nie jest lepsza od Edwina, ale to tylko innych zdanie (nie nawidzę Edwina, nigdy nie mam go w drużynie).

Drużyna którą ja przeszedłem całego "Baldur''s Gate" (czyt. całą serię).
1. Lider - PD mężczyzna krasnolud wojownik 36. Atrybuty: S 18/95, Zr 16, Kon 16, Int 14, Rzt 14, Cha 5 (lol), KP -16 (Zr, Łuska białego smoka, Pierścień Gaxxa, Płaszcz kanałów, Hełm Baldurana, Paweż z mrocznej stali, Pierścień władania ziemią etc). Biegłość: topory (*****), długie miecze (*****), styl walki mieczem i tarczą (**) i ileś gwiazdek w cepach bojowych, chyba 3.
2. Minsc.
3. Keldorn.
4. Imoen.
5. Jan Jansen.
6. Aerie.

PS: o trzecia drużyna którą przeszedłem "Baldur''s Gate" (i jedynke i dwójkę, tj przeniesienie postaci z części pierwszej do drugiej). Ponadto przeszedłem już raz druidem i człowiekiem wojownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy ktoś z was zetknął się z wielgachnym pancerzem (po założeniu wygląda sie chyba jak żelazny golem), który można było zmontować w Tronie Baala z trzech par Panatalonów, któe można było znaleźdź w trakcie gry. Ciekawi mnie czy znacie jeszcze jakieś pokręcone, ale jednocześnie fajne przedmioty, które można znaleźdź w trakcie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz znaleźć Mook? Jest na samym południu mapy, po schodkach w dół. A dom Rayica Gethrasa jest oznaczony na mapie Dzielnicy Portowej.

Piger -> Jak to? Jak zwykle, jestem w CoBie i na BGIFie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować