Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

To teraz musisz otworzyć komnatę lodu, za pomocą specjalnej różczki którą dostaniesz po znalezieniu jej w otwartych komnatach przez ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otworz drzi w komnacie szlamu i powietrza oraz lodu rozkrec wentylatory tak aby smord szlamu wparowal do komnaty lodu i K@R@SZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 18:29, misioo napisał:

Hej, cały czas mnie nurtuje to czym się różni np. siła 18/00 od 18/77 czy 18/93??


max udźwigiem oraz tym że jak masz lepszą siłę np 18/00 to masz lepsze "narzuty", premie do (chyba) trak0 i obrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 18:36, misioo napisał:

znaczy sie z tych co podałem najlepsza jest 18/00 a najgorsza 18/77 ??


tak, najlepsza jest 18/00 a najgorsza 18/01(ale jej nie podałeś:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 18:36, misioo napisał:

znaczy sie z tych co podałem najlepsza jest 18/00 a najgorsza 18/77 ??

Tak. Te dwie liczby po slashu oznaczają "narzut na siłę". Im wyższy tym lepszy - proste, ale nasuwa się pytanie dlaczego 18/00 jest lepsze niż np. 18/77. Nie wiem tego na pewno, ale najlogiczniejszym wyjaśnieniem jest chyba to, że "00" reprezentuje "100" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 17:19, ROBSONix napisał:

No jakby to uprościc jeste w twierdzy straznika , są cztery komnaty jakiegosc maga powietrza,maga
ognia , maga zimna , maga szlamu. nie wiem jak sie dostac do pozostałych komnat otworzyłem
narazie tylko dwie ( maga powietrza i maga szlamu )

czytać rozrzucone tu i uwdzie kartki, tam ci magowie opisisali jak pozbyć sie konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2006 o 18:49, Mumin napisał:

wyjaśnieniem jest chyba to, że "00" reprezentuje "100" ;-)

zgadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałam przypomnieć sobie grę Baldurs Gate 2 i tym razem przejść ją z modami. Natknęłam się na Szalone Remiksy Riklaunima i spodobał mi się jego opis, niestety nie moge ngdzie go znaleźć. Czy warto go instalować? Czy koś wie skąd go pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na zwiększenie rozdziałki w BG1 ? albo może czy w tym modzie co można połączyć ID2 i BG2 to można to samo zrobić ale połączyć ID2 i BG1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 22:49, Fantomer napisał:

Czy jest jakiś sposób na zwiększenie rozdziałki w BG1 ? albo może czy w tym modzie co można
połączyć ID2 i BG2 to można to samo zrobić ale połączyć ID2 i BG1 ?

Nie, IWD2 i BG1 połączyć nie można, ale można zainstalować mod Tutu, który pozwala grać w BG1 wykorzystując BG2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 22:46, TYHE napisał:


Nie podawaj Biblioteki Riklaunima bo tam download jest zepsuty. Nawet sami o tym napisali.

Monka.s ---> dobry mod(dodatek nieoficjalny) The Darkest Day jest dostępny do ściągnięcia na stronie gram.pl

P.S. A tak wogóle to co baby robią przy grach rpg. Nie uwierzę, że dziewczyneczki grają w takie gry.
Sądze że to jest normalne podszywanie się pod kobiece nick''i męskich graczy. Ha ha ha myślicie że was nie wyczółem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 23:04, Harmegidon napisał:

Nie podawaj Biblioteki Riklaunima bo tam download jest zepsuty. Nawet sami o tym napisali.

hmmm no to trudno, nic więcej nie wiem...
sama nie korzystałam z modów do BG2.

Dnia 19.02.2006 o 23:04, Harmegidon napisał:

P.S. A tak wogóle to co baby robią przy grach rpg. Nie uwierzę, że dziewczyneczki grają w takie
gry.
Sądze że to jest normalne podszywanie się pod kobiece nick''i męskich graczy. Ha ha ha myślicie
że was nie wyczółem.

słuchaj, zwracałam Ci już uwagę.
jeszcze jeden taki tekst i zastanowię się nad karą.
chyba to specjalnie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2006 o 23:04, Harmegidon napisał:

P.S. A tak wogóle to co baby robią przy grach rpg. Nie uwierzę, że dziewczyneczki grają w takie
gry.
Sądze że to jest normalne podszywanie się pod kobiece nick''i męskich graczy. Ha ha ha myślicie
że was nie wyczółem.


Eee, dziewczyneczki? Podszywanie? Uważaj, to niekoniecznie musi byc miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować