Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2008 o 19:33, Pawciu45 napisał:

> Ludzie błagam was pomorzcie mi!!!

1. Najpierw kup se słownik J.Polskiego
2.Wytłumacz o co ci chodzi, bo ja nic z tego nie rozumiem.

Jak byś był w takiej desperacji też byś tak pisał i jeśli nie masz zamiaru pomóc to się nie odzywaj...Noirr dziękuję już przesyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:33, Pawciu45 napisał:

> Ludzie błagam was pomorzcie mi!!!

1. Najpierw kup se słownik J.Polskiego
2.Wytłumacz o co ci chodzi, bo ja nic z tego nie rozumiem.

Panie kup se....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:17, Dalemir napisał:

...


miales problem z globalami, prawdopodobnie ktorys sie nie odpalil, przez co posypala sie reszta... moze cos ci przerwalo rozmowe z amelka? w kazdym razie powprowadzalam potrzebne globale i wszystko dziala jak nalezy, tzn mozesz sie teleportowac na przedpola domu yagashury, tak jak normalnie byc powinno... dalej nie gralem wiec nie wiem czy sie cos posypie ale szczerze watpie... milego grania:D save przeslalem na mejla

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:33, Pawciu45 napisał:

1. Najpierw kup se słownik J.Polskiego


Zdaje się, że tobie też by się przydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 23:16, Noirr napisał:

> ...

miales problem z globalami, prawdopodobnie ktorys sie nie odpalil, przez co posypala sie reszta...
moze cos ci przerwalo rozmowe z amelka? w kazdym razie powprowadzalam potrzebne globale i wszystko
dziala jak nalezy, tzn mozesz sie teleportowac na przedpola domu yagashury, tak jak normalnie
byc powinno... dalej nie gralem wiec nie wiem czy sie cos posypie ale szczerze watpie... milego
grania:D save przeslalem na mejla

pozdro

Super wielgachne dzieki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie pisałem o dźwiękach do Baldura z Icewinda. Jesli ktoś jest zainetresowany , tu jest link do dźwięków czarownika z ID2 pasujących do BG.
www.sendspace.pl/file/q7L98wbE/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie nt. talii mnogich rzeczy, czy ona ma limit użyć? czy może powinno się używać raz na jakiś czas? bo użyłem jej kilka razy zrobiłem save''a i od teraz ciągle wychodzi mi równowaga i znika talia, więc ni ewiem, czy powinienem spróbować ją sprzedać, wwalić, czy może da się ją po jakimś czasie normalnie używać (lub na razie ja mam tylko pecha i tak mi zaczęło nagle losowanie iść)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:50, Aragloin napisał:

Co jest lepsze BG czy Icewind.Chciałbym sobie kupić Iwd a mam BG?


BG jest lepszy od IceWind Dale pod każdym względem.IceWind ma dobrą fabułę, ale cała gra to parcie do przodu i nabijanie XP-ków.Gra się jednak przyjemnie przez przygody, które przeżyjemy po drodze do Odciętej Dłoni.Mam IceWinda 2 i fajnie się w niego gra, choć nie jest to gra, którą przejdziesz więcej niż raz (liniowość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 12:27, Dalemir napisał:

Gorzej bo po północnym lesie nie mam już gdzie iść...


nie uruchomil sie nastepny global (odpowiedzialny za odblokowanie lokacji)... nawet wiem jaki bo wlasnie sprawdzilem... na twoim miejscu przeszedlbym jeszcze raz saradush na szybko, bo calkiem mozliwe ze nastepne skrypty sie tez nie uruchomia i stracisz tylko czas... no chyba ze chcesz zaryzykowac to moge ci przeslac save jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BGIII raczej nie wydadzą - przy premierze BG:TB mówili że jest to zakończenie sagi. Zresztą historia przewodnia tych gier (dziedzictwo Bhaala) rzeczywiście została dokończona.
Jeśli już to można by się raczej pytać czy zamierzają wydać grę osadzoną w realiach Forgotten Realms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 13:16, Karharot napisał:

BGIII raczej nie wydadzą - przy premierze BG:TB mówili że jest to zakończenie sagi. Zresztą
historia przewodnia tych gier (dziedzictwo Bhaala) rzeczywiście została dokończona.

teoretycznie mogą wydać jakiegoś prequela (byle nie z gatunku xxx, czyli zejście baala na ziemię ;) albo opowiedzieć np historię wnuka baala (o ile mnie pamięć nie myli to potomek był przy romansie z aerie), podążającego śladami ojca. Zawsze można też "wstrzelić się" pomiędzy obie części. Problem jest raczej innej natury,a mianowicie czy gra typu baldur (najpierw fabuła potem grafika) spodobała by się współczesnym graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 13:26, sig. napisał:

> BGIII raczej nie wydadzą - przy premierze BG:TB mówili że jest to zakończenie sagi. Zresztą

> historia przewodnia tych gier (dziedzictwo Bhaala) rzeczywiście została dokończona.
teoretycznie mogą wydać jakiegoś prequela (byle nie z gatunku xxx, czyli zejście baala na
ziemię ;) albo opowiedzieć np historię wnuka baala (o ile mnie pamięć nie myli to potomek był
przy romansie z aerie), podążającego śladami ojca. Zawsze można też "wstrzelić się" pomiędzy
obie części. Problem jest raczej innej natury,a mianowicie czy gra typu baldur (najpierw fabuła
potem grafika) spodobała by się współczesnym graczom.

Mnie by się spodobała.BG II nawet dobrze wygląda.Za to nie podoba mi się teraz Fallout 3.(Może by zrobili grafę w stylu NWN(mówię o BG))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. > Mnie by się spodobała.BG II nawet dobrze wygląda.Za to nie podoba mi się teraz Fallout 3.(Może

Dnia 11.01.2008 o 13:28, Aragloin napisał:

by zrobili grafę w stylu NWN(mówię o BG))

NWM? nienagorszy pomysł, ale by trzeba duuuuuużo więcej "klocków" niż tam jest, bo tła tej gry co chwile się powtarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Za to nie podoba mi się teraz Fallout 3.(Może

Dnia 11.01.2008 o 13:28, Aragloin napisał:

by zrobili grafę w stylu NWN(mówię o BG))


Fallouta 3 nawet nie widziałeś na żywo, więc skąd ta ocena?
A co do NWNa to jednak wolę grafikę z BG, a jeszcze bardziej ze Świątyni Pierwotnego Zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowane BGT i chciałem zagrac drużyną zrobioną przez siebie w trybie wieloosobowym , jednak włącza mi sie BG1. Da się to jakoś obejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować