Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Cernd może nosić tylko jedną zbroję, jest to zbroja z łusek białego smoka. Jest to chyba błąd gry bo zmiennokształtny nie może nosic żadnych zbroi. Tak samo jest w przypadku łucznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 22:44, Moray napisał:

Cernd może nosić tylko jedną zbroję, jest to zbroja z łusek białego smoka. Jest to chyba
błąd gry bo zmiennokształtny nie może nosic żadnych zbroi. Tak samo jest w przypadku
łucznika.


w przypadku zbroi z bialego smoka nie sa to jedyne przegiecia, bo ta zbroja moze byc tez noszona przez wieloklasowych magow i zlodziei i nie ogranicza ich umiejetnosci. lucznik moze nosic dowolna niemetalowa zbroje, zmiennoksztalty rzeczywiscie nie powinien moc nosic zadnej, chociaz moze szate ucznia ktora daje kp3:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, że paldadyni i zlodzieje nie mogą przyłąłczyć się do Bodhi. Złodziej z pewnością nie może ale ja grałem raz paladynem i pracowałem dla Bodhi, żeby było śmieszniej mój paladyn był łowcą nieumarłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 12:36, Aragloin napisał:

Jakoś teraz odpoczywam od TB.A będzie Elminster i Volo w Tronie Bhaala?

Będą, będą! Volo jest w karczmie w Saradush a Elminstra spotkamy po wyjściu z enklawy Abazigala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą obydwaj, choć jedynie epizodycznie (tak samo zresztą jak w BG1).

-> Moray
Ja napisałem o paladynie i złodzieju. Być może faktycznie pomieszało mi się i to że Bodhi nie przyjmuje złodziei przełożyło mi się też na paladynów.
Swoją drogą dla paladyna praca dla wampirów powinna być prostą drogą do upadku i niczego więcej. No, ale w Sferach zdarzały się dziwniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz dobre cRPG z wciągającą fabułą oraz ciekawymi questami i nie przeszkadza Ci że nie ma w tej grze najnowszych graficznych fajerwerków (choć moim zdanie grafika wcale nie robi wrażenia przestarzałej) to z pewnością warto. Tym bardziej że w sklepie gram.pl można teraz kupić całą sagę za marne grosze (a zabawy będziesz miał na paręset godzin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:12, Karharot napisał:

Jeśli lubisz dobre cRPG z wciągającą fabułą oraz ciekawymi questami i nie przeszkadza
Ci że nie ma w tej grze najnowszych graficznych fajerwerków (choć moim zdanie grafika
wcale nie robi wrażenia przestarzałej) to z pewnością warto. Tym bardziej że w sklepie
gram.pl można teraz kupić całą sagę za marne grosze (a zabawy będziesz miał na paręset
godzin).

Dzyieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwrot "odjechane RPG" bardziej pasowałby chyba do Planescape: Torment który również powinien zostać wymieniony przy tej okazji gdyż jest kolejną z gier zrobionych na silniku Infinity (czyli tym z BG i IWD).
Na początek jednak lepiej jest zacząć od BG bo to najbardziej zbalansowana z tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, który moment jest najlepszy na dowiedziny w Twierdzy Strażnika,Przed walkąz Irenicusem? Czy może po ? A może jeszcze poźniej? Hm ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:41, patryk1605 napisał:

Powiedzcie mi, który moment jest najlepszy na dowiedziny w Twierdzy Strażnika,Przed walkąz
Irenicusem? Czy może po ? A może jeszcze poźniej? Hm ? ;>


jak dla mnie, to zaraz po wykonaniu zadan w athkatli (czyli bez targowa, wzgorz itp) albo przed wyplynieciem do brynnlaw. przed samym irenicusem to w wiekszosci bedzie bulka z maslem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:31, Karharot napisał:

Zwrot "odjechane RPG" bardziej pasowałby chyba do Planescape: Torment który również powinien
zostać wymieniony przy tej okazji gdyż jest kolejną z gier zrobionych na silniku Infinity
(czyli tym z BG i IWD).
Na początek jednak lepiej jest zacząć od BG bo to najbardziej zbalansowana z tych gier.

No tak Planscape, jak mogłem zapomnieć. Taak to jest dobiero wypas. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:05, Karharot napisał:

Swoją drogą dla paladyna praca dla wampirów powinna być prostą drogą do upadku i niczego
więcej. No, ale w Sferach zdarzały się dziwniejsze rzeczy.

a dla złodziei to niby masowo pracują? w tym momencie niestety nie ma drogi dla dobrych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:03, Moray napisał:

> Jakoś teraz odpoczywam od TB.A będzie Elminster i Volo w Tronie Bhaala?
Będą, będą! Volo jest w karczmie w Saradush a Elminstra spotkamy po wyjściu z enklawy
Abazigala.

KURDĘ!Saradush przeszedłem i go wcale nie spotkałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 11:11, Karharot napisał:

Siedział sobie w osobnym pokoiku w karczmie. Jeśli możesz jeszcze wrócić do Saradush
to na pewno wciąż tam jest.

będąc w jednej z enklaw?Chyba nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 11:13, Aragloin napisał:

> Siedział sobie w osobnym pokoiku w karczmie. Jeśli możesz jeszcze wrócić do Saradush

> to na pewno wciąż tam jest.
będąc w jednej z enklaw?Chyba nie możliwe



no juz niemozwlie bo saradush zniszcone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować