Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2008 o 12:44, Moray napisał:

A prześlij screenshot''a, bo chciałbym zobaczyc czy to ta sama sytuacja.

Dobra rozproszenie magii i wszystko ok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby odblokowac drugie zakończenie musisz z kimś prowadzić romans i zdecydowac się przejąć całą esencję Bhaala.
Zostaniesz wtedy dobrym bóstwem. Linka niestety nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 18:21, Moray napisał:

Żeby odblokowac drugie zakończenie musisz z kimś prowadzić romans i zdecydowac się przejąć
całą esencję Bhaala.
Zostaniesz wtedy dobrym bóstwem. Linka niestety nie mam.

Warto wiedzieć... więc romans z Viconią jak najbardziej trzeba ukończyć, ale niestety charakter trzeba jej zmienić :/ (ja zły praw. ) na jaki jej zminie tak Btw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zmienić jej charakter na Neutralny. Chyba nie jest to jednak konieczne - w pewnym momencie rozpocznie ona dyskusję w której zapyta się czy chciałbyś aby zmieniła swoje postępowanie, możesz wtedy odmówić choć przyznam się że nigdy tego nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 19:23, Karharot napisał:

Możesz zmienić jej charakter na Neutralny. Chyba nie jest to jednak konieczne - w pewnym
momencie rozpocznie ona dyskusję w której zapyta się czy chciałbyś aby zmieniła swoje
postępowanie, możesz wtedy odmówić choć przyznam się że nigdy tego nie próbowałem.

Ale mówisz o ToBie ? ;) ja ogólnie nie wiem czy dam rade wykonać te gadki z nią, bo coś ochoty na nie nie mam ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o TB. Wcześniej nie da się zmienić jej charakteru.
Co do jej osobowości... No cóż, nie chciałbym mieć takiej znajomej:) W grze jednak romans z nią jest miejscami nawet zabawny, z pewnością podobał mi się bardziej niż pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha Viconia ma niezłe teksty! A co do zmiany charakteru to nie trzeba go zmieniać, żeby obejrzeć to zakończenie.
Wystarczy tylko romans. Zakończenia są trzy: 1)dobre bóstwo 2)złe bóstwo 3)śmiertelnik
Nasz charakter też nie jest istotny. Ja byłem neutralny zły, a i tak stałem się dobrym bóstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neutralny zly to najlepszy charakter do grania w bg. Prawo ci wisi- mozesz je lamac lub postepowac zgodnie z nim zaleznie od tego co ci pasuje. A to ze jestes zly doskonale usprawiedliwia sepienie kasy, przedmiotow i expa na kazdym kroku (a kto ich nie chce?). Pozatym zla postac kiedy jej pasuje moze zachowywac sie dobrze, moze pomagac (kto by nie pomogl, jesli nagroda jest wystarczajaca?). Szkoda tylko, ze bez modow to mozesz o przyjemnym graniu zla druzyna pomarzyc. Reputacja 3 i juz masz przechlapane, no moze bez tacticsa to da sie jeszcze nawet troche na zakonie "pofarmic", ale komu sie chce co chwila uganiac po miescie za banda pajacow w metalowych gaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie charakter nie wpływa za bardzo na rozgrywkę... poza tam uzyskiwaniem jakiejś tam reputacji.. teraz gram złym teamem, ale co do questów to jeden pies tylko wybieramy te złe rozwiązanie lub neutralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:29, bartog123 napisał:

Ogólnie charakter nie wpływa za bardzo na rozgrywkę... poza tam uzyskiwaniem jakiejś
tam reputacji.. teraz gram złym teamem, ale co do questów to jeden pies tylko wybieramy
te złe rozwiązanie lub neutralne.


mozna grac tak, a mozna sie tez troszke wczuwac w odgrywanie postaci/druzyny, tak sie gra bardzo przyjemnie, kiedy zastanawiasz sie co by twoja postac na to powiedziala, a nie co bys ty powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę od razu stworzyć postać która ma charakter odpowiadający mojemu. Dzięki temu nie muszę się zastanawiać co moja postać by zrobiła tylko robię to co sam uważam za właściwe (Kill them all, and let God sort them out):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 14:24, Karharot napisał:

Ja wolę od razu stworzyć postać która ma charakter odpowiadający mojemu. Dzięki temu
nie muszę się zastanawiać co moja postać by zrobiła tylko robię to co sam uważam za właściwe
(Kill them all, and let God sort them out):D


Balbym sie spotkac cie na ulicy, jesli masz taki charakter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja tez dobieram charakter postaci zgodny z moim własnym. Zazwyczaj jestem praworządny neutralny.
He he ale i tak zmieniam na NZ w piekle, szkoda mi tracić punkt zręczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:24, Moray napisał:

W sumie ja tez dobieram charakter postaci zgodny z moim własnym. Zazwyczaj jestem praworządny
neutralny.
He he ale i tak zmieniam na NZ w piekle, szkoda mi tracić punkt zręczności.

Jednak trochę to głupie, że nawet jeśli tylko raz wybraliśmy ścieżkę zła, charakter od razu się zmienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za to w piekle i w chwili gdy nie mamy własnej duszy. W takich momentach trzeba uważać co się robi bo ktoś na pewno patrzy i ocenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2008 o 10:37, Sand Wraith napisał:

Jednak trochę to głupie, że nawet jeśli tylko raz wybraliśmy ścieżkę zła, charakter od
razu się zmienia ...

Ale te piekło jest takim już podsumowaniem całej gry. Wtedy wiadomo czego pragniesz. Ocalić siebie czy innych. Wcześniej takiego trudnego wyboru nie było. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis do mnie dotarla pewna rzecz. Sejminar to nie sejmitar. ;) Caly czas czytalem sejmitar jako sejminar i dopiero dzis przeczytalem to troche dokladniej. Tez mieliscie podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dzis do mnie dotarla pewna rzecz. Sejminar to nie sejmitar. ;) Caly czas czytalem sejmitar
> jako sejminar i dopiero dzis przeczytalem to troche dokladniej. Tez mieliscie podobna
> sytuacje?

Ja zawsze zle czytalem athkatla, chyba jakos athkalia, nigdy sie wlasciwie nawet nie przyjzalem jak to sie napraawde nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:37, Abomek42 napisał:

Dzis do mnie dotarla pewna rzecz. Sejminar to nie sejmitar. ;) Caly czas czytalem sejmitar
jako sejminar i dopiero dzis przeczytalem to troche dokladniej. Tez mieliscie podobna
sytuacje?


Tak... twój post mnie uświadomił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować