Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2008 o 18:31, dominikańczyk napisał:

Mam problem z pierwszą misją dla Mae''Vara z gildii złodziejów cienia. Mam znaleźć jakiś
amulet pogody ze świątyni Talosa. Jestem z dzielnicy świątyń w świontyni ale nie mogę
tego znaleźć. Gdzie jest ten amulet?


Jeszcze nie jestem specem w tej grze lae z tego co pamiętam ma go kapłanka w świątyni. Zdejmuje go na noc przed snem i wtedy masz możliwość zabrania go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 18:52, Alien1981 napisał:

> Mam problem z pierwszą misją dla Mae''Vara z gildii złodziejów cienia. Mam znaleźć
jakiś
> amulet pogody ze świątyni Talosa. Jestem z dzielnicy świątyń w świontyni ale nie
mogę
> tego znaleźć. Gdzie jest ten amulet?

Jeszcze nie jestem specem w tej grze lae z tego co pamiętam ma go kapłanka w świątyni.
Zdejmuje go na noc przed snem i wtedy masz możliwość zabrania go :)


Jakoś jej nie widziałem.... nie wiesz gdzie może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 19:01, dominikańczyk napisał:

Jakoś jej nie widziałem.... nie wiesz gdzie może być?


Na mapce zaznaczyłem odpwoiednią komnatę. Wieczorem kiedy wszyscy pójdą spać przeszukaj szafkę :)
Mam nadzieje że dobrze pamiętam i nie wprowadzam Cię w błąd ;p

20080406191348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 18:31, dominikańczyk napisał:

Mam problem z pierwszą misją dla Mae''Vara z gildii złodziejów cienia. Mam znaleźć jakiś
amulet pogody ze świątyni Talosa. Jestem z dzielnicy świątyń w świontyni ale nie mogę
tego znaleźć. Gdzie jest ten amulet?



Musisz iść w nocy i wziąć ten amulet z szafki obok śpiącej kapłanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 19:14, Alien1981 napisał:

> Jakoś jej nie widziałem.... nie wiesz gdzie może być?

Na mapce zaznaczyłem odpwoiednią komnatę. Wieczorem kiedy wszyscy pójdą spać przeszukaj
szafkę :)
Mam nadzieje że dobrze pamiętam i nie wprowadzam Cię w błąd ;p


Mało czytelny screen, lepsza rozdzielczość by się przydała.

BTW: Co za drużyna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 01:00, Battlesuit napisał:

BTW: Co za drużyna xD


Przepraszam że pytam ale co Ci się nie podoba w mojej drużynie? :p
Zasadniczo gram w BG 2 od niedawna i jeszcze nie wiem kogo lepiej przygarnąć do ekipy a kogo wogóle nie zaczepiać ;) Poza tym gra mi się w tym składzie bardzo dobrze, nie mam większych problemów z pokonaniem przeciwników tak jak to było w przypadku mojej pierwszej drużyny :D

Przy okazji pytanko ;)
Jeżeli przyłączyłem się do Bohdi a nie do Złodzieji Cienia to nie będe miał możliwości przyłączenia Edwina do swojego teamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 01:00, Battlesuit napisał:

> Mam problem z pierwszą misją dla Mae''Vara z gildii złodziejów cienia. Mam znaleźć
jakiś
> amulet pogody ze świątyni Talosa. Jestem z dzielnicy świątyń w świontyni ale nie
mogę
> tego znaleźć. Gdzie jest ten amulet?


Musisz iść w nocy i wziąć ten amulet z szafki obok śpiącej kapłanki.


Na szczęście tego questa mam już za sobą ale mam problem z tym E... coś tam od którego potem dostaje questy. Czy przyjmując zadanie zabicia faceta to może ktoś odejść z drużyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 07.04.2008 o 19:35, dominikańczyk napisał:

Na szczęście tego questa mam już za sobą ale mam problem z tym E... coś tam od którego
potem dostaje questy. Czy przyjmując zadanie zabicia faceta to może ktoś odejść z drużyny?

Coś tam niektórzy pomarudzą ale nikt nie odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Jak dla mnie drużyna jest prosta:
- Ja (Wojownik/złodziej)
-Viconia
-Korgan
-Edwin

I już mamy team na całą grę. A jeżeli mamy grac dobrymi:
-Ja (Mag/wojownik)
-Keldorn
-Minsc
-Anomen
-Yoshimo
-Jak ktoś się upiera to można dorzucić Aerie/Valygara dla ciekawego questa ;)

A moja ulubiona drużyna to:
-Ja( Wojownik/mag/złodziej) Furia niebios, Crom w drugiej, szata Vecny + 2x pierścien Gaxa, i reszta zależnie od kaprysu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zestawy. Ja też preferuję małe druzyny. Teraz gram w takim zestawie: Ja (mnich), Jaheira, Yoshimo, Edwin. Jesli chcemy grać w pojedynke to najlepszy jest woj/mag/złodz, chociaz samym mnichem tez przeszedłem BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 23:09, Battlesuit napisał:

-Ja( Wojownik/mag/złodziej) Furia niebios, Crom w drugiej, szata Vecny + 2x pierścien
Gaxa, i reszta zależnie od kaprysu ;)


Ja bym w drugą łape dał katanke którą Kuroisan trzyma, to jest dopiero katanka :) Jak się gra z Tacticsem to przydałoby się ulepszyć Furię Niebios do +5, do tego Kuroisan zostawia po sobie bardzo fajny pas (trochę przepakowany, ale cóż, Kuroisan też łatwy nie był)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 23:33, Latniak napisał:

Ja bym w drugą łape dał katanke którą Kuroisan trzyma, to jest dopiero katanka :) Jak
się gra z Tacticsem to przydałoby się ulepszyć Furię Niebios do +5, do tego Kuroisan
zostawia po sobie bardzo fajny pas (trochę przepakowany, ale cóż, Kuroisan też łatwy
nie był)


sanchu rzeczywiscie niezla katanka chociaz na dluzsza mete nie jest tak bardzo przydatna, bo w taku acidic backstab zadziala na niewielu magow tak naprawde, a regen tez nie jest jakis superszybki. jak dla mnie to na poczatku lepiej do drugiej lapy dac zerthowe ostrze daka, potem zmienic na cep bojowy wiekow, croma lub ewentualnie ktoras z broni trombalowych. jesli chodzi o pas to czy to nie byl przypadkiem pas bezwladnej bariery? jesli tak to on jest takze w czystym bg i w sumie jest podstawa wyposazenia:D innego pasa sobie u kuriego nie przypominam chociaz moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 katany nie wchodzą w grę. Musimy mieć coś na golemy i inne paskudztwa.
Ja przeszedłem BG 2 już każdą profesją praktycznie. A samym mnichem sie gra bardzo sympatycznie, strasznie mocna postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 13:57, Battlesuit napisał:

2 katany nie wchodzą w grę. Musimy mieć coś na golemy i inne paskudztwa.


Kaplana w teamie ;]
btw dyskusja nad tym jaka bron jest najlepsza, albo jaka druzyna jest troche bez sensu, ktos moze grac sobie z mazzy, nalia, jaheira i aerie tez byc zadowolonym, chociaz ja takiego teamu bym nie tknal. Wszystko kwestia gustu i preferencji, w zasadzie kazdy npc cos tam potrafi i mozna z niego zrobic dobra postac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak po raz pierwszy przechodziłem II to miałem: Minsca, Jaheirę, Viconię, Aerię,Keldorna,Imoen.Teraaz gram trochę gorszą(w sensie charakteru) postacią , na razie jestem na promenadzie i zobaczę. Może Edwin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2008 o 23:30, Moray napisał:

chociaz samym mnichem tez przeszedłem BG.


Mam rozumiec że grałeś tylko swoją postacią (mnich) nie przyłączając żadnego NPC?
Jeśli tak to jestem pod wrażeniem. Ja grając z drużyną nieraz muszę się napocic by pokonac niektórych przeciwników, najgorzej jest wtedy gdy usuną mi czary obronne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować