Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2006 o 14:54, Icestalker napisał:

Tak sie zastanawialem. Chcialem zrobic quest ze zbroja skorzana i z Adalon. Czy mozna ja "okrasc"
z tej krwi? Wole nie probowac w nieskonczonosc, wiec moze ktos wie, czy jest to mozliwe. Z
gory dziekuje za odpowiedzi.


Nie sądzę, żeby było to możliwe, ale próbuj dalej i podziel sie rezultatami :)
PS to tak jakby próbować okraść Firkragga z Karsomira- no way.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:10, Budo napisał:

> Tak sie zastanawialem. Chcialem zrobic quest ze zbroja skorzana i z Adalon. Czy mozna
ja "okrasc"
> z tej krwi? Wole nie probowac w nieskonczonosc, wiec moze ktos wie, czy jest to mozliwe.
Z
> gory dziekuje za odpowiedzi.

Nie sądzę, żeby było to możliwe, ale próbuj dalej i podziel sie rezultatami :)
PS to tak jakby próbować okraść Firkragga z Karsomira- no way.


Albo Dzina w Targowie... ale udalo mi sie okrasc Rakshase z Gaju Druidow z... jego Glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2006 o 15:19, Icestalker napisał:

>
> Nie sądzę, żeby było to możliwe, ale próbuj dalej i podziel sie rezultatami :)
> PS to tak jakby próbować okraść Firkragga z Karsomira- no way.

Albo Dzina w Targowie... ale udalo mi sie okrasc Rakshase z Gaju Druidow z... jego Glowy.


Nawet wyslalem Screena na Bezpieczna Przystan, tylko jeszcze go nie umiescili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:38, Icestalker napisał:

Co jest potrzebne, zeby ja ulepszyc?


Przeczytaj readme do Item Upgrade (jest w folderze), tam są wypisane wszystkie przedioty jakie można stworzyć i komponenty jakie są potrzebne do ich stworzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:29, Latniak napisał:

> Co jest potrzebne, zeby ja ulepszyc?

Przeczytaj readme do Item Upgrade (jest w folderze), tam są wypisane wszystkie przedioty jakie
można stworzyć i komponenty jakie są potrzebne do ich stworzenia.

Przypomnialem sobie zaraz po tym jak napisalem swojego posta. Oczywiscie: najpierw robie, potem mysle. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2006 o 02:04, Icestalker napisał:

Jesli nie przeszedles TOB to ten post jest Spoilerem:


Jeszcze nie przeszedłem, prawde mówiąc to mam dopiero drugi rozdział CA. Znaczy sie wszystkie zwykłem questy w mieście porobione i przed wycieczka do Brynlaw, postanowiłem pojsc podrasować drużynę i zdobyc jakies wypasione przedmioty do Twierdzy Strażnika. Obecnie mam 3 poziom twierdzy i obecnie mecze sie z 3 demonami w takim pomieszczeniu gdzie mi znikaja WSZYSTKIE CZARY OCHRONNE, i ja nie moge żadnych czarów rzucac, natomiast demony ciagle mnie tłuką strachami, i mi co chwila ktos z druzyny na chwile kapituluje... co bardzo utrudnia skuteczna walke... ale powinienem dzis sobie z gnojami poradzic. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najmocnieszjsza zbroja, hełm, broń, buty, rękawice, pas, itd w BG II i jak je zdobyć?
A tak poza tym czy można jakoś zrobić, aby Khalid był w drużynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:32, Ian Ard napisał:


> Jesli nie przeszedles TOB to ten post jest Spoilerem:

Jeszcze nie przeszedłem, prawde mówiąc to mam dopiero drugi rozdział CA. Znaczy sie wszystkie
zwykłem questy w mieście porobione i przed wycieczka do Brynlaw, postanowiłem pojsc podrasować
drużynę i zdobyc jakies wypasione przedmioty do Twierdzy Strażnika. Obecnie mam 3 poziom twierdzy
i obecnie mecze sie z 3 demonami w takim pomieszczeniu gdzie mi znikaja WSZYSTKIE CZARY OCHRONNE,
i ja nie moge żadnych czarów rzucac, natomiast demony ciagle mnie tłuką strachami, i mi co
chwila ktos z druzyny na chwile kapituluje... co bardzo utrudnia skuteczna walke... ale powinienem
dzis sobie z gnojami poradzic. =]


Podziwiam Cie. Pierwszy raz odwazylem sie wejsc do Twierdzy w Tob-ie. Co prawda wtedy cala Twierdza byla banalna, ale roznica pomiedzy 11-30 lv. jest dosc duza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:34, olcia13 napisał:

Jaka jest najmocnieszjsza zbroja, hełm, broń, buty, rękawice, pas, itd w BG II i jak je zdobyć?
A tak poza tym czy można jakoś zrobić, aby Khalid był w drużynie?


Khalid jest dead i nic na to nie poradzisz. Jak chcesz wiedziec o reszcie to podaj staty swojego kolesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:38, Icestalker napisał:

> Jaka jest najmocnieszjsza zbroja, hełm, broń, buty, rękawice, pas, itd w BG II i jak je
zdobyć?
> A tak poza tym czy można jakoś zrobić, aby Khalid był w drużynie?

Khalid jest dead i nic na to nie poradzisz. Jak chcesz wiedziec o reszcie to podaj staty swojego
kolesia.

staty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 16:41, Sarafan_Knight napisał:

> jedyne co mi się podsuwa na myśl to czy jak ona umrze i się ją wskrzesi to romans się
nie kończy.
> Też mnie zastanawia to że czasami jak Aeire umiera to się włącza filmik na koniec gry
i musze
> wczytywać a czasami się nic nie dzieje

Tak, śmierć i wskrzeszenie może spowodować przerwanie romansu. Jest to niestety błąd w grze,
którego nie poprawiono, jednak nie występuje on zawsze. Co do tego filmika, to może ginie też
Twój główny bohater?


a może mi ktoś powiedzieć gdzie mozna wskrzesić zmarłego towarzysza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 16:31, Darth Tj_deck napisał:

a może mi ktoś powiedzieć gdzie mozna wskrzesić zmarłego towarzysza ??


Praktycznie każda świątynia oferuje taką możliwość. Ponadto jest czar kapłana "Wskrzeszenie" (i jeszcze lepsze "Zmartwychwstanie"), czar Jeheiry "Zew Harfiarzy", a także przedmiot Berło Zmartwychwstania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:10, Budo napisał:

> Tak sie zastanawialem. Chcialem zrobic quest ze zbroja skorzana i z Adalon. Czy mozna
ja "okrasc"
> z tej krwi? Wole nie probowac w nieskonczonosc, wiec moze ktos wie, czy jest to mozliwe.
Z
> gory dziekuje za odpowiedzi.

Nie sądzę, żeby było to możliwe, ale próbuj dalej i podziel sie rezultatami :)
PS to tak jakby próbować okraść Firkragga z Karsomira- no way.



Raczej z łusek he, he. Wątpię, żeby Adalon pozwoliła sobie pobrać krew strzykawką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 16:49, Bukanier napisał:

Raczej z łusek he, he. Wątpię, żeby Adalon pozwoliła sobie pobrać krew strzykawką...

To musiało by być wiertło, albo pocisk przeciwpancerny żeby sie przebić przez łuski :-P. Tak wogóle to są chyba tylko dwa sposoby, albo ją zabić i zabrać krew, albo spróbować znaleźdź kod tego przedmiotu i przywać go sobie z konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem podczas walki z melissaną pokonalem ja 2 razy pobilem tez dwoch ksieciow i wtedy pojawia mi sie u calej druzyny zmeczenie a nie mozna odpoczac prosze niech mi ktos powie jak sie tego czegos pozbyc jesli poczeba czarow lub miksturek to powiedzcie tez gdzie je znalezc mam save''a przed tronem bhaala


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z patchem z strony http://bg2.cdprojekt.com/ chodzi mi dkoładniej o patche do polskiej wersji Baldurs Gate II oraz do dodatku. Prubuje go zainstalować a tu problem dokładniej:
Program nie mógł zaktułalizować istniejącej wersji programu Baldurs Gate Tron Baala
nieznana wersja pliku: no i tu mi pisze gdziem chciałem zainsalować patcha.
Podawałem ścieżkę z głównym katalogiem gry i również setki innych (oczywiście w głównym katalogu Baldura)
Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować