Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2006 o 13:32, General Kenobi napisał:

o ile dobrze pamietam to musisz przyzwac obojetnie jakiego zwierzaczka i go pochlastac na oltarzu

Nawet nie pochlastać, wystarczy przyzwać jakieś zwierze ot Niedźwiedzia dla przykładu i wysłać go na ołtarz, a wtedy ożyje pięciu wypasionych Czarnych Rycerzy :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz przyzwać zwierzątko (np. czar Przywołanie Zwierzęcia albo różdżka, ewentualnie figurka jeśli masz). Nie trzeba go zabijać, tylko wysłać na ołtarz - samo tam zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Furię Niebios +5 zrobi Ci Cromwell po zainstalowaniu moda ItemUpgrade. Polecam moda, ale tylko w wypadku gdy masz jeszcze drugi mod - Tactics. Jeśli go nie masz to przedmioty wykuwane przez Cromwella będą zbyt potężne i nie będziesz miał zbyt dużej przyjemności z gry (no chyba że uprawiasz power gaming). W końcu co to za przyjemność miażdżyć wszystkich przeciwników jednym palcem? Żadnej satysfakcji z odniesionych zwycięstw...

A Zagłada Hindo jest gdzieś w Twierdzy Strażnika o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 21:49, Sayi Jin napisał:

jakim modem mozna podniesc furie niebios do +5? i gdzie znalezc zaglade hindo?


Zaglade Hindo ma jedna ze statul na pierwszyn poziomie Twierdzy Straznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze ktoś własne opowiadania na podstawie swoic postępów w Baldurze? Ja o tym myślałem ale kto wie co z tego wyniknie... Opowieść o mnichu wymiataczu:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 01:27, Icestalker napisał:

>
> > No to zbieramy ekipę i robimy moda. :D
> a wiesz ze moznaby, ja moge pisac bantery i obmyslac fabule(szczegolnie alternatywna dla
zlych
> postaci(czyli praktycznie wszystko dla TYHE;p;p)
>
>
> Poza tym,ktos skradl nasza potege..i trzeba ja odzyskac...a inni bogowie nie chca nas
dopuscic
> ponownie do tronu, i juz zaczyna sie robic wesolo.

No tak... wesola rzez bogow. TYHE, bogini mordu, morduje Helma, Cyrica, Torma, Talosa (...)
w walce o swoj tron. I wszyscy sa weseli do czasu az Tyhe postanowila zobaczyc co sie stanie,
gdy w miastach bedzie tylko slona woda i o dziwo malo ludzi przystepuje juz do kultu TYHE Brutalnej.
Teraz TYHE wyrusza na ziemie i kasuje cale miasto, zeby bluznierstwo sie nie rozprzestrzenialo.
:DDDDDDD

>A ślady jej przejścia będzie znaczyć CHAOS;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!!

Jak wejsc do tej Tawerny Slonecznego Jeziora w TDD (The Sunlake Inn)?
Jak to jest ukryte w ten sam sposob jak wejscie do strzezonego budynku w Dzielnicy Swiatyn, to ma ktos Sceena.
Please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko. Ostatnio po raz setny grałem w Baldura i kiedy byłem w Podmroku udałem się na drugie piętro karczmy to natknąłem sie na klatke niewolników- maja w opisie de Vir, tak samo jak brzmi nazwa domu Viconi. Nie wiecie czy może z nimi jest związany jakis quest?? Probowałem ich nawet zabić ale to nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 16:12, Harmegidon napisał:

Zrób screena tego, bo zabardzo nie kojarzę :|.



Dzisiaj nie moge dam jutro (okolo 2-giej rano), ale to ta karczma na wodzie w Przeleczy Malego Zeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 15:19, Haerdalis napisał:

Mam takie małe pytanko. Ostatnio po raz setny grałem w Baldura i kiedy byłem w Podmroku udałem
się na drugie piętro karczmy to natknąłem sie na klatke niewolników- maja w opisie de Vir,
tak samo jak brzmi nazwa domu Viconi. Nie wiecie czy może z nimi jest związany jakis quest??
Probowałem ich nawet zabić ale to nic nie daje...


Tez zauwazylem, ale nic chyba sie z tym nie wiaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 16:22, Icestalker napisał:

> Mam takie małe pytanko. Ostatnio po raz setny grałem w Baldura i kiedy byłem w Podmroku
udałem
> się na drugie piętro karczmy to natknąłem sie na klatke niewolników- maja w opisie de
Vir,
> tak samo jak brzmi nazwa domu Viconi. Nie wiecie czy może z nimi jest związany jakis quest??

> Probowałem ich nawet zabić ale to nic nie daje...

Tez zauwazylem, ale nic chyba sie z tym nie wiaze.

Nie wiem jak u Was, ale ja grajac zla postacia mialem dialog w ktorym ktos mowil do Viconi cos w stylu" Twoj dom popadl w nielaske~itd"Copawda viconia nie powiedziala nic..ale moze to czesc jakiegos niedokonczonego questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 10:13, AvatarusPlon napisał:

> >
> > > No to zbieramy ekipę i robimy moda. :D
> > a wiesz ze moznaby, ja moge pisac bantery i obmyslac fabule(szczegolnie alternatywna
dla
> zlych
> > postaci(czyli praktycznie wszystko dla TYHE;p;p)
> >
> >
> > Poza tym,ktos skradl nasza potege..i trzeba ja odzyskac...a inni bogowie nie chca
nas
> dopuscic
> > ponownie do tronu, i juz zaczyna sie robic wesolo.
>
> No tak... wesola rzez bogow. TYHE, bogini mordu, morduje Helma, Cyrica, Torma, Talosa
(...)
> w walce o swoj tron. I wszyscy sa weseli do czasu az Tyhe postanowila zobaczyc co sie
stanie,
> gdy w miastach bedzie tylko slona woda i o dziwo malo ludzi przystepuje juz do kultu TYHE
Brutalnej.
> Teraz TYHE wyrusza na ziemie i kasuje cale miasto, zeby bluznierstwo sie nie rozprzestrzenialo.

> :DDDDDDD
>A ślady jej przejścia będzie znaczyć CHAOS;)))


Z ta słoną wodą.. to.. kiczowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Probuje zebrac Crom Feayr''a (dla Viconii, ofkoz ;]). Dowiedzialem sie, ze trzeba do tego Rekawic Ogrzej Sily czy cus takiego, co to ma niziolek Endu z Kuli Sfer. Da sie to jakos odzyskac, bo questa ukonczylem wczesniej z ta Kula Sfer? A jesli nie, moglibyscie podac jakis sposob na niezbyt uczciwe odzyskanie Rekawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 21:52, Diak0n napisał:

Mam pytanie.
Probuje zebrac Crom Feayr''a (dla Viconii, ofkoz ;]). Dowiedzialem sie, ze trzeba do tego
Rekawic Ogrzej Sily czy cus takiego, co to ma niziolek Endu z Kuli Sfer. Da sie to jakos odzyskac,
bo questa ukonczylem wczesniej z ta Kula Sfer? A jesli nie, moglibyscie podac jakis sposob
na niezbyt uczciwe odzyskanie Rekawic?


No... jak ukończyłeś tego qesta to powinieneś go mieć. Nie zbierasz przedmiotów od martwych wrogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 22:37, Sidal napisał:

> Mam pytanie.
> Probuje zebrac Crom Feayr''a (dla Viconii, ofkoz ;]). Dowiedzialem sie, ze trzeba do
tego
> Rekawic Ogrzej Sily czy cus takiego, co to ma niziolek Endu z Kuli Sfer. Da sie to jakos
odzyskac,
> bo questa ukonczylem wczesniej z ta Kula Sfer? A jesli nie, moglibyscie podac jakis sposob

> na niezbyt uczciwe odzyskanie Rekawic?

No... jak ukończyłeś tego qesta to powinieneś go mieć. Nie zbierasz przedmiotów od martwych
wrogów?


Może po prostu po nim nie zebrałem. A może sprzedałem. Macie jakiś sposób na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zabrałeś ich, lub zabrałeś i gdzieś zostawiłeś to przepadły (przedmioty w BG2 znikają po 24 h).
Ściągnij sobie i zainstaluj Shadow Keeper-a, to edytor savów do BG2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować