Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2009 o 15:58, GanD napisał:

Ani w pierwszy ani w drugi nie grałem, więc na moją opinię nie masz co liczyć. Czekaj
na wypowiedzi innych osób albo poszukaj na innych forach.


A mógłbyś mnie przekierować na linka gdzie mogę ściągnąć Xana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 17:05, Piotrbov napisał:

> Ani w pierwszy ani w drugi nie grałem, więc na moją opinię nie masz co liczyć. Czekaj

> na wypowiedzi innych osób albo poszukaj na innych forach.

A mógłbyś mnie przekierować na linka gdzie mogę ściągnąć Xana?


Jest na Wieży Ramazitha - http://bg2.gram.pl ale niestety ftp gramowy padł (nie dość że był wolny to teraz całkowicie go wyłączyli, a na maile nie odpowiadają).

Ściągniesz go zatem stąd - http://www.pocketplane.net/xan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam złodzieja na 20 lvl''u i nie mogę co awans wybrać tych dodatkwych umiejętność typu młyniec, zionięcie smoka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej chodzi zaś o to, by postać przekroczyła granicę 3000000 punktów doświadczenia. Dopiero na poziomie, przy osiągnięciu którego będzie miała wspomnianą ilość (lub więcej) ikspeków, będzie mogła wybierać umiejętności wysokiego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 21:56, Karharot napisał:

Złodziej zaczyna zdobywać te umiejętności od 24 poziomu (aby wyrównać to że tak szybko
awansuje).

A już się bałem, że gra mi się popsuła. Nie wiem ale dziwne się rzeczy czasem dzieją.
Kiedy grałem po sieci to obok wejścia do gildi w dokach od czasu do czasu pojawiało się coraz więcej geniuszy klonów tego który nam zleca zadanie w lochach Irenicusa. Dziś sobie byłem w lochach Firkraga i zaatakowały mnie jakieś nienaturalne Łakowilki co miały regenerację tak szybką że czyniły je prawie nieśmiertelne. Musiałem je kritikalami ciosów w plecy (hity po 130) wykończyć bo nie było innej możliwości a przedtem jeszcze musiałem sie uporać z rojem wampirów co zwykle było ich tam dwa bądź jeden albo... albo gra nie jest w 100 % taka sama mimo że się ją przechodzi kolejny raz. Zauważyłem też że kiedy wyłącze SI to mój koleś lepiej celuje.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 23:15, TetraGramaton napisał:

Dziś sobie byłem w lochach Firkraga i zaatakowały mnie jakieś nienaturalne Łakowilki

>co miały regenerację tak szybką że czyniły je prawie nieśmiertelne. Musiałem je kritikalami

Dnia 04.09.2009 o 23:15, TetraGramaton napisał:

ciosów w plecy (hity po 130) wykończyć bo nie było innej możliwości

Nie były to przypadkiem większe łakowilki? Z tego co pamiętam to ta sfora którą się znajdywało w lochach Firkraaga zawsze była dość wredna, najlepiej przeciwko nim spisują się czary typu "instant kill" bo wtedy ich regeneracja niewiele im pomaga.

Dnia 04.09.2009 o 23:15, TetraGramaton napisał:

a przedtem jeszcze musiałem sie uporać z rojem wampirów co zwykle było ich tam dwa bądź jeden

Ja ich tam zawsze znajduje z 7 lub więcej. Wampiry są łatwymi przeciwnikami bo są niezwykle podatne na magię śmierci, pojedynczy mag z Szatą Vekny i Kosturem Magów potrafi bez żadnych problemów wykosić je wszystkie (ta taktyka sprawdza się przeciwko wszystkim wampirom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 23:34, Ichibanboshi-kun napisał:

A może jest kto chętny do partyjki przez neta?

Ja mógłbym z chęcią ale najlepiej żeby był jeszcze ktoś chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 23:40, Fouton napisał:

> A może jest kto chętny do partyjki przez neta?
Ja mógłbym z chęcią ale najlepiej żeby był jeszcze ktoś chętny.


No to czadzior, jest już nas troje, to się zgadamy jeszcz dokładnie ju.. później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 23:34, Ichibanboshi-kun napisał:

A może jest kto chętny do partyjki przez neta?

Wszyscy są chętni do czasu a potem tylko widać takie zdania:
Nie mam czasu. Muszę się uczyć jutro na sprawdzian. Dziś mi sie nie chce. Aaaa coś mi wypadło. Pracuję.
Dziś nie gramy bo nie ma tych a tych, tego a tego kolesia. Idę na imprezę. Już mi sie odechciało grać. itd.
*Grę po sieci jeszcze trzeba dograć, połączenie, wersje, hosting.
To nie jest takie proste jak gra na singlu. Dlatego się siarciście wkurwiłem i powiedziałem sobie: " Nigdy już nie zagram przez neta w BG."


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 07:57, TetraGramaton napisał:

...


Ja spokojnie mam czas do pazdziernika, reszta jak mi sie zdaje tez. Wszystko zalezy od ludzi. Ostatnio (ze 3 lata temu;)) gralismy z kumplem chyba przez miesiac codziennie wieczorami, zabawa byla przednia. Gry oczywiscie musza byc spatchowane, polaczenie zalatwi hamachi. Jak nie wyjdzie to nie wyjdzie, ale sprobowac warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 12:23, Noirr napisał:

> ...

Ja spokojnie mam czas do pazdziernika, reszta jak mi sie zdaje tez. Wszystko zalezy od
ludzi. Ostatnio (ze 3 lata temu;)) gralismy z kumplem chyba przez miesiac codziennie
wieczorami, zabawa byla przednia. Gry oczywiscie musza byc spatchowane, polaczenie zalatwi
hamachi. Jak nie wyjdzie to nie wyjdzie, ale sprobowac warto.

A przeszliście chociaż samo AMN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:49, TetraGramaton napisał:

A przeszliście chociaż samo AMN ?


Jest proste przecież :) Ostanio graliśmy sobie w ID 2, następnie w NWN2, wystarczy się odpowiednio dograć

A no i skejp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 14:21, Ichibanboshi-kun napisał:

> A przeszliście chociaż samo AMN ?
>

Jest proste przecież :) Ostanio graliśmy sobie w ID 2, następnie w NWN2, wystarczy się
odpowiednio dograć

A no i skejp

...ale teraz jest szkoła i sądzę, że nici z grania. W słowach to ślicznie wygląda ale... sam wiem bo byłem organizatorem. Nie pracuję i nie chodzę do szkoły mam czasu w...pod dostatkiem.
Jeśli jesteście rzeczywiście tak zorganizowani to może kogoś jeszcze chcielibyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 17:46, Abi_Dalzim napisał:

Nie grałem nigdy przez neta w RPG-i. Fajniejsza rozrywka niż solo?

Jeśli idzie o BG to IMO nie, raz próbowałem i zupełnie nie przypadło mi do gustu. Przy MMO być może wygląda to jednak inaczej (nie wiem bo nie próbowałem)

Dnia 05.09.2009 o 17:46, Abi_Dalzim napisał:

P.S. Skąd to: "Duża rodzina Dango Dango Dango Dango Dango"?

Z Clannada (anime i VN) :)
http://www.youtube.com/watch?v=VmSjrr0XQNw
(jakby co to to jest ED, grafika samego anime wygląda zupełnie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować