Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2006 o 13:06, Mudra napisał:

Jak dla mnie róg jest cieniutki. tzn. na początku się przydaje ale w ogólnym rozrachunku wychodzi
na minus i nie wrto (wg mnie) inwestować weń bejul..cośtam; zwłaszcza że kamyk ten przydaje
się przy ulepszaniu jakiejś broni
(Furia Niebios lub Dzienna Gwiazda) u Cromwela.

Na pewno nie do Furii Niebios (serce demona, różdżka błyskawic, 20 000sz) ani nie do Dziennej Gwiazdy (4x zwój ochrony przed nieumarłymi (zielony), 2x święcona woda, 2x gwiezdny szafir, 15 000sz). Beluryl jest potrzebny tylko do ulepszenia Tarczy Harmonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w rozwiazaniu zadania: "Pomóż Korganowi odzyskać Ksiege Kazy" Po zbadaniu grobowca musaiłem odwiedzić dom Pilama, no i wchodze do jego domu, a tam tylko 3 osoby martwe i nic wiecej ,a w dzieniku nie pojawił sie nowy wpis i niewiem gdzie mam jej szukac(ksiagi) i co zrobic ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i nie wiem, czy jako nowej wypada mi pouczac kogos wyższego stopniem ode mnie, ale na przyszlosc dokladniej czytaj co mówią twoje postacie... ;] Korgan wspominał ze jego dawni kompani zawsze przebywali na dachu diadenu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogran to najlepsza postac w grze wg mnie. szczegolnie pózniej wymiatacz jak jest wg was najlepszy topór dla niego ? i czy bez modu tez moge ulepszyc furie niebios ? czy tylko w tactics mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe no to sie zgadzamy...nie bo wyzej był taki post i sie zastanawilem jak to jest grasz cos po necie ?? bo widze ze chetnych nie ma :( razem stworzymy potężną złą druzyne hehe jak cos to 4534100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm to zrobimy tak...napisz do mnie na gadu jutro bo dzisaj mnie juz nie bedzie bo moj wstretny brat siedzi i mi przeszkadza 4534100 to Cie naucze ale to samo praktycznie jak na singlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zostawilam ci wiadomosc jeszcze jutro sie odezwe;] i razem stworzymy taką złą ekipe, ze niech sie paladyni schowaja ;] Korgan i jego teksty rządzą! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 18:46, MoRRil napisał:

Kogran to najlepsza postac w grze wg mnie. szczegolnie pózniej wymiatacz jak jest wg was najlepszy
topór dla niego ? i czy bez modu tez moge ulepszyc furie niebios ? czy tylko w tactics
mozna?

Dobry jest też ren topór w warowni D''Arnis- u Nalii. A najleprzy to ten z TB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czy bez modu tez moge ulepszyc furie niebios ? czy tylko w tactics

Dnia 31.05.2006 o 18:46, MoRRil napisał:

mozna?

Bez moda nie można jej ulepszyć. Musisz zainstalować ItemUpgrade, aby móc to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 13:06, Mudra napisał:

> A z tym rogiem i bejlurem to coś fajnego wychodzi, bo i to i to sprzedałem i nie wiem
czy teraz
> tego szukać?

Jak dla mnie róg jest cieniutki. tzn. na początku się przydaje ale w ogólnym rozrachunku wychodzi
na minus i nie wrto (wg mnie) inwestować weń bejul..cośtam; zwłaszcza że kamyk ten przydaje
się przy ulepszaniu jakiejś broni
(Furia Niebios lub Dzienna Gwiazda) u Cromwela.

Srebrny róg Walhalii
"Srebrny róg jest w dz. mostów w jednym z budynków. Róg ulepsza Maher, którego znaleźć można na Promenadzie Waukee.
W komnatach Walhalli spoczywają najmężniejsi wojownicy. Ich służba na wojnie w trakcie życia sprawiła, że po śmierci dostali się na honorowe pozycje. Jako część swej służby muszą oni udać się na usługi każdego, kto zadmie w róg Walhalli. Róg ten przyzwie berserkera siódmego poziomu, który przez minutę będzie walczył dla wzywającego. Można go użyć raz dziennie."
Żelany róg Walhalii
"Komponenty: Potrzebny jest Beljuryn. Jeden jest na Wzgórzach Umar, drugi w siedzibie Firkraaga. Cienki przedmiot.
W komnatach Walhalli spoczywają najmężniejsi wojownicy. Ich służba na wojnie w trakcie życia sprawiła, że po śmierci dostali się na honorowe pozycje. Jako część swej służby muszą oni udać się na usługi każdego, kto zadmie w róg Walhalli. Róg ten przyzwie berserkera dziewiątego poziomu, który przez minutę będzie walczył dla wzywającego. Można go użyć raz dziennie."
Opis pochodzi ze strony www.crpg.rk.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 18:46, MoRRil napisał:

Kogran to najlepsza postac w grze wg mnie. szczegolnie pózniej wymiatacz jak jest wg was najlepszy
topór dla niego ? i czy bez modu tez moge ulepszyc furie niebios ? czy tylko w tactics
mozna?

Nie zrozumiałeś mnie - Furię Niebios (i inne przedmioty również) ulepsza się nie w Tactics tylko w ItemUpgrade. Potrzebujesz tego drugiego moda, żeby Cromwell (względnie Cespenar) mógł Ci ulepszyć cokolwiek (poza złożeniem "standardowych" przedmiotów). Zasugerowałem tylko, że jeśli chcesz grać z ItemUpgrade to powinieneś (ale nie musisz) zainstalować też Tactics, a to dlatego, że ItemUpgrade daje bardzo, ale to bardzo potężne narzędzia zagłady, a przeciwnicy zostają tacy sami, więc będzie Ci za łatwo. Trochę tak jakby Jagiełło zabrał pod Grunwald eskadrę śmigłowców Apache z pełnym uzbrojeniem. Za to jeśli zainstalujesz również Tactics, to sprawa przedstawia się zupełnie inaczej, bo będziesz już miał przeciwników godnych tego, by razić ich np. Furią Niebios +5 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 20:39, Czarna Lady napisał:

topór z warowni?? ten lodowy łupieżca czy jakoś tak??a to nie jest bron dystansowa??

Nie, służy do walki w zwarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 16:51, MoRRil napisał:

zła druzyna jest bardzo dobra sam taka gram...
ja barbarzynca pol ork
Korgan ( to ten kranoslud z miedzianego diademu)
Viki
Edwin
dobra druzyna i dosc silna bo zbalansowana ja bym zagrał wojownikiem albo kims wspomagajacym
woja bo masz i b dobrego kapłana i dobrego maga wiec wg mnie wojownik


Dzięka....chyba zagram kimś takim...własnie tak myślałem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 17:16, Czarna Lady napisał:

ja wybralam dla siebie zlodzieja a do tego korgana viki i edwina


Dzięka, ale nie chce mi się grać już złodziełem...Rajcowało mnie to na początku jak miałem Gildię.. ;) Ale chyba sobie podaruje..to nie moja działka..wolę magów i wojowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja tym bardziej;] ale po prostu chciałam pomoc bo druzyna bez dobrego łotrzyka...cóz daleko nie zajdzie.. a sama zlodziejem bylam tylko raz... srednio sie nimi gra. wole zbrojnych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować