Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie


najsilniejsza druzyna to: bez Ciebie Korgan Viki Edwin ( tuttaj pewnie pare osob sie nie zgodzi ale Jan ) i mi to starcza w zupelonosci wogole to ja gram
Ja
Korgan
Viki
Edwin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zostawiam miejsce na jedną osobe jesli gram swoją drużyną bo tak to się staje strasznie nudne. i co jakiś czasy wymieniam ostatniego NPC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 11:36, MoRRil napisał:

Kiedy w czarowięzach musiales główkowac ?? to jest akurat lokacja na jakies 30 minut nie wiecej
:)) ja osobiscie najpierw robie czarowiezy rybki i podmrok a pozniej dopiero zaczynam sie bawic
we wzgorza umar i takie tam questy :) wielka to przyjemnosc jak wszystko od strzala sie rozpada
:) pozdrawi

a questy ktore robisz po tym Bodhi zostawia cie w Lochach? na chodzi o te zagadki wieszmoze i nie sa one meg trudne ale porownujac do innych no to trza troche ruszyc glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 11:37, Harmegidon napisał:

Drużyną samych wojaków itp, ja stworzyłem całą od nowa tak jak to się robi w IWD ;].

o wlasnie swoj czlowiek widze;-)) ja tak samo robilem od nowa cala druzyne ,a tak gwoli scislosci to ZAMIAST zwyklych wojownikow polecam BARDZO Kensai sa niesamowicie i chciaz wydaja sie slabi bo nie moga nosci nic oprocz miecza wymiataja;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie miałem Kensai''a, dałem mu specjalizacje na urzywanie dwóch broni naraz, oraz specjalizację
na katany, miałem przy nim Furię niebios i Ostrze Dakkon''a to ciskał ile wlezie, oczywiście na poziomie normalny.
Także w mojej drużynie nie zabrakło wojaka krasnala i orka barbarzyńcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no KENSAI sa swietnymi wojakami :) szczegolnie Chloe :p na 25 dex i z pasem sily na 19 lub 20 sily do spółki ze mna orkiem barbarzynca z furia niebios i korganem nic nie mogl sie przeciwstawic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po za tym mylisz, się bo zręczność(dextreity) nie wpływa dodatnio, bądź ujemnie na ataki w zwarciu tylko wpływa na ataki dystansowe jak, np. z łuku lub kuszy ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawy pas sily :) chloe jest dosc ciekawa osobka hehe ogolnie jest calkiem niezle zrobiona postacia ze wzgledu na swoje zachowanie w grze :) ale troszke mnie wku...a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amożna zrobić tak przejść BG 1 i mieć już na starcie siłę 19(nie lubie grac półorkiem) Przejść BG2 i Trąbala i w sumie ma się około 25 siły. Potem importnąć postać do podstawki bg2 i przejść grę samą postacją. Powiem szczerze fajna sprawa dla osób znudzonych już tradycyjnym przechodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 11:57, Lumbago napisał:

Amożna zrobić tak przejść BG 1 i mieć już na starcie siłę 19(nie lubie grac półorkiem) Przejść
BG2 i Trąbala i w sumie ma się około 25 siły. Potem importnąć postać do podstawki bg2 i przejść
grę samą postacją. Powiem szczerze fajna sprawa dla osób znudzonych już tradycyjnym przechodzeniem.

Wg mnie takie granie psuje urok, za nudne te kombinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podobało z resztą jak nie osiągniesz za dużego poziomu na TOBie to jest bardzo duże wyzwanie przejść jedną postacją sama grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedna postacia ? to musi byc ciekawe...ale chyba nudne nie? bo wtedy tak grasz zeby przejsc ?? no ale walki same w sobie musze byc niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęsciej gram wojem więc mikstury to podstawa, nie tylko leczące ale te ochronne i np przyspieszenia. Niektórych potworów nie da się rowalić jedna postacją np. nigdy nie udało mi sie zabić Kangaxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no napewno...zreszta pewnie magowie sa dla Ciebie wtedy wyzwaniem przez swoje czary =/ bo wystarczy zeby jeden im siadl i znowu LOAD =/ nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no moze...ale wytlumacz mi jesli tak jest po co dawali tej postaci 2 miecze robili ja Kensai i dali 25 dex skoro to nie mialo by wplywu na ataki w zwarciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 12:10, MoRRil napisał:

no napewno...zreszta pewnie magowie sa dla Ciebie wtedy wyzwaniem przez swoje czary =/ bo wystarczy
zeby jeden im siadl i znowu LOAD =/ nie ?

Ja miałem różdżkę zmartwychwstania i nie wczytywałem load.
P.S. Grałem, też całym składem magicznym - mam wrażenie, że powyżej 18 poziomu lepiej mi się nimi grało niż wojakami ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować