Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2006 o 16:36, Sarafan_Knight napisał:

> Dlaczego mialbym zartowac??

Nie ma żadnego konta, na które można przesłać na raz 400MB i nie ma takiego, z którego można
wysłać tyle. :)

Chola chola jakto niema....ja mam taki 1100MB wolnego konta ,sa tez shellowe ale platne nawet o wiekszej pojemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:06, Sarafan_Knight napisał:

> Tjaaa + Obłożenie Klątwą Gratis :-] Chociaż ta klątwa to akurat niezbyt duży problem.


Mnie nigdy nie obłożył. :)

hehe mnie tez niczym nie oblozyl oprocz...ciosami:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:24, krapeczek napisał:

...i jeszcze jedno pytanie... czy jest jakakolwiek mozliwosc zmiany charakteru npca? Chodzi
mi o jakis magiczny zwoj, czy tam powiedzmy przeklety pas, lub cos w ta mańke. Nie pamieta
moze ktos? :]

Bojawiem charakteru chyba nieda sie niczym zmienic?niespotkalem sie ,ewentualnie reputacje ;-D jesli popelnisz jakies Faux pas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:24, krapeczek napisał:

...i jeszcze jedno pytanie... czy jest jakakolwiek mozliwosc zmiany charakteru npca? Chodzi
mi o jakis magiczny zwoj, czy tam powiedzmy przeklety pas, lub cos w ta mańke. Nie pamieta
moze ktos? :]

No cóż są co najwyżej zmiany wbudowane w samą grę. Dla przykładu w Tronie Baala można zmienić charakter Viconii na Dobry, podobnie Sarevoka. Jak to sie ma do innych postaci to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z komponentów Tacticsa (bodaj ten ulepszający Północny Las lub Przełęcz Małego Zęba) podobno koliduje z TDD. W sumie to na twoim miejscu bym sobie Chloe odpuścił, a zainstalował np. Solaufeina.
Tak, NPC będą zachowywać się normalnie (ale wiesz, nie graj w MP, tylko przekopiuj save''y do katalogu z save''ami z singla, przynajmniej nie ma opóźnienia pauzy... no chyba, że właśnie to miałeś na myśli, to sorry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:30, wanan napisał:

Chola chola jakto niema....ja mam taki 1100MB wolnego konta ,sa tez shellowe ale platne nawet
o wiekszej pojemnosci


Ale tu chodzi o objętość załączników, które można wysłać w jednym mailu. :) Nie mów mi, że możesz wysłać naraz 1100 MB. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:24, krapeczek napisał:

...i jeszcze jedno pytanie... czy jest jakakolwiek mozliwosc zmiany charakteru npca? Chodzi
mi o jakis magiczny zwoj, czy tam powiedzmy przeklety pas, lub cos w ta mańke. Nie pamieta
moze ktos? :]

w jedynce byl przeklety helm zmiany charakteru, wydaje mi sie, ze on wciaz jest w dwojce. znaczy nie mozna go znalezc, ale da sie go wywolac poprzez konsole do oszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 12:33, Sarafan_Knight napisał:

> Chola chola jakto niema....ja mam taki 1100MB wolnego konta ,sa tez shellowe ale platne
nawet
> o wiekszej pojemnosci

Ale tu chodzi o objętość załączników, które można wysłać w jednym mailu. :) Nie mów mi, że
możesz wysłać naraz 1100 MB. :)

Wiesz co mail na serwerze pocztowym publicznym to rzeczywisvcie- tyle bym nie wysylal ,ale ale mam jeszce drugiego maila studenckiego na serwerze mojej akademi i tam moge wysylac 500mb spoko nawet sam facio z inoarnatyki poinformowal nas ze spokojnie mozna z tych maili wysylac filmy a pojemnosc konta jest nieograniczona/u mnie wszysyc studenci maja takie konta ;-) no a jak ktos chce z publicznego wysylac 300 mb to wspolczuje -ale jest sposob podzileic w WinRarze na kawalki (chyba dzili na pojemnoisc dyskietkowoa czyli 1.44)i wysyalc na raty ale to roboty troche jest i mailai tez z 20....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak by się uparł, to można to podzielić i wysłać. :) W WinRarze można sobie wybrać dowolnie rozmiar woluminu. :) Może być zarówno dyskietkowy, jak i np. 20 MB. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam banalny problem, a niemoge znaleść odpowiedzi :P
Gdzie sie wychodz z miasta Saradush ????
Zabiłem Goromira II Khan''a i musze sie udać na bagna, a niewiem gdzie jest wyjscie z miasta :P:P:P
Chyba jestem slepy :P z góry thx :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chpodzi jej o to ze jak na samym poczatku gry Imoen jest na skraju smierci to odłącza sie od druzyny i ucieka z lochów Irenicusa na powierzchnie. Swoją drogą przygrzmocona zadala beznadziejne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem. Kiedy oberwie krytycznie (tzn. oberwie obrażenie krytyczne) i zostanie jej mało PŻ (<5) to wypowiada pewną kwestię. Mówi, że (Imoen) musi się koniecznie wydostać na powierzchnię i (nie pamiętam dokładnie, mogłem coś przekręcić :D) CHYBA odłącza się od drużyny i ucieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:16, hans olo napisał:

Czy w lochach jest w ogóle coś co mogłoby zagrozić bohaterom? Ja nic takiego nie spotkałem.
A Jaheirę da sie spokojnie wyleczyć.


jak sie załączy mod Tactis to zapewniam ze jest :P. Przebijam sie przez te lochy i przebijam i jest ciezko ;D. A Imoen ucieka w momencie gdy jest na skraju smierci, jako ze nie moze zginac, bo pol fabuly jest oparte na tej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować