Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2015 o 18:44, Lisandro napisał:

To jest gra pobierana przez torrenta, nie steam. Z crackiem.

W takim razie kup ją miast pobierać pirata, cała saga Baldur''s Gate (obie części z dodatkami) są za grosze (wersja klasyczna) lub nieco drożej jeśli wybierasz EE (bo BeamDog rżnie naiwniaków i doi z nich kasę aż miło :P) - nie będziesz mieć problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 18:44, Lisandro napisał:

To jest gra pobierana przez torrenta, nie steam. Z crackiem.

Ech, przykro mi, ale piratom na tym forum podziękujemy. BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dual na 7 - jeżeli chcesz mieć szybciej odblokowaną klasę wojownika,
na 13 - jeżeli chcesz zmaksymalizować bonusy wynikające z klasy wojownika, tj. bonus do trako, obrażeń i dodatkowe ataki w rundzie.

Statystyki standardowo: 18, 18, 18, 17, x, x. Jeżeli nie chce ci się tyle rzucać kośćmi, to siła, kondycja i minimum 17 int najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram w BG2 EE.  Zadanie Kult niewidzialnego oka. Pod koniec zadania złożyłem różdżkę i obserwator się nie pojawił. Wyszedłem do planszy w górę(tam z sarkofagiem i liszem), a tam czarna mapa, wszystko jakby nie zbadane. Rozmowa ze ślepym gosciem jakby pierwszy raz mnie widzial, druga rozmowa już, że powinienem oddać różdżkę itd. Jeden save tylko. Mapy całego świata znikły jakby były nieodkryte. Jedyne co mam odkryte to mapę gdzie miał się pojawić obserwator po złożeniu różdżki. Jestem uwięziony bo wyjść z tego się nie da, drzwi na prawo od wyżej wymienionego ślepca zamknięte jakby mi GAAL jeszcze ich nie otworzył.

 

Użyłem konsoli by teleportować się do Dzielnicy świątyń, okazuje się , że absolutnie wszystko się zresetowało,  po wejsciu do slumsów rozpoczął się rozdział 2. 

 

Co czynić ? Cała gra się wysypała i wszystko fpi*zdu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh..  mam dużo czasu teraz, a zarazem na skutek zepsucia się karty graficznej mam zabytek w PC - GF 6600 ze 128 MB.
Odświeżam sobie starsze gry. I kusi mnie Baldur's Gate. Kilkanaście lat temu przeszedłem dwójkę, z dwa lata temu - jedynkę i mam sejwy. No i kusi zagranie w kontyunacje, aby było ładnie i po bożemu  jedną postacią od Candlekeep po Tron Bhaala.

 

Kusi i przeraża.

Czemu przeraża? A bo pochłonie mnie bardziej niżbym chciał. Zapomnianie Krainy mnie porwą na zbyt długo, jednak poczucie obowiązków pewnych mam na horyzoncie.

Ale przeraża jeszcze przez hm dobór postaci. Włączyłem sobie na youtube filmiki: "Baldur's Gate 2: Postaci i Aktorzy " oraz analogiczny dla jedynki. No i już mnie kusi powrót do jedynki by zobaczyć Quayla. Ale i widmo dwójki przeraża mnie koniecznością doboru. Za dużo NPC, za dużo potencjalnych dialogów i klótni NPC, na które chciałoby się trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę wstyd, ale ja dopiero niedawno zacząłem w jedynkę grac i faktycznie jest meeega wciągająca i nie mogę się już doczekać, żeby zagrać w dwojkę, ale najpierw pierwszą chcę zrobić, więc siedzię po nocach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować