Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2006 o 10:34, Worm1 napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie można znaleźć tarcze: "Łaska Ocalenia" ??

Widmo upadłego boga w podziemiach Kultu Niewidzącego Oka podaruje ci tę tarczę jako nagrodę za zwrócenie Różdżki Szczelinowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 10:55, Zakapturzony napisał:

Mam małe pytanie czy Viconia prowadzi romans z elfem , czy tylko z człowiekiem ??

Vicona może prowadzić romans z każdą rasą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 11:19, Goblin13 napisał:

> Mam małe pytanie czy Viconia prowadzi romans z elfem , czy tylko z człowiekiem ??
Vicona może prowadzić romans z każdą rasą :)

Na 100% ? Bo gram elfem magiem i właśnie wczoraj ją uratowałem ( fajnie to brzmi ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2006 o 11:27, Zakapturzony napisał:

Na 100% ? Bo gram elfem magiem i właśnie wczoraj ją uratowałem ( fajnie to brzmi ;P )

no na 100% to nie wiem, jeszcze z nią nie romansowałem :P ale z tego co wyczytałem to na 99,9% romansuje z każdą rasą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 11:32, Goblin13 napisał:


> Na 100% ? Bo gram elfem magiem i właśnie wczoraj ją uratowałem ( fajnie to brzmi ;P )

no na 100% to nie wiem, jeszcze z nią nie romansowałem :P ale z tego co wyczytałem to na 99,9%
romansuje z każdą rasą :)

Raczej na 99% z wyskokich ras tak sobie wyslę ;P Drow i krasnolud :P . Okej dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 11:41, VBone napisał:

Błąd, Viconia nie może romansować z elfem, chyba, że zainstalujesz odpowiedni komponent moda
Ease of Use.

Cholera !!!! No trudno . Gdzie znajdę tego moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 11:45, Zakapturzony napisał:

Cholera !!!! No trudno . Gdzie znajdę tego moda


Google?
www.weidu.org - tutaj też. :<>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było niedomówień.
W czystym BGII (+ToB) Viconia romansuje TYLKO z człowiekiem.
A z modem Easy of Use ogranizenia zanikają, przy zainstalowaniu odpowiednich komponentów można romansować jednoczesnie z Anomenem, Aerie, Viconią i Jaheirą, jednocześnie obrażając je i grając np. kobietą gnomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 12:23, Taschon napisał:

(...)można romansować jednoczesnie z Anomenem, Aerie, Viconią i Jaheirą, jednocześnie obrażając je(...)

Chyba następna osoba, która myśli o Anomenie tak jak ja? :D

>Co do tego drugiego nie jestem tak na 100% pewien, ale wiem, że znika wiele ograniczeń :D
Można wybrać co znika. Jeśli chodzi o romanse to wszytskie ograniczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 12:46, Adham napisał:

Chyba następna osoba, która myśli o Anomenie tak jak ja? :D

Heh, wiem, co masz na mysli, popieram ten pogląd, ale akurat nie o to mi chodziło. Po prostu znika ograniczenie płci, więc kobieta może z kobietą, a facet z facetem (??? Anomenem ??? :D). Nie wiem, jak to się tyczy romansów z modów, ale z tego, co czytałem, romans z Solaufeinem sam w sobie nie bariery płciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 12:23, Taschon napisał:

Żeby nie było niedomówień.
W czystym BGII (+ToB) Viconia romansuje TYLKO z człowiekiem.
A z modem Easy of Use ogranizenia zanikają, przy zainstalowaniu odpowiednich komponentów można
romansować jednoczesnie z Anomenem, Aerie, Viconią i Jaheirą, jednocześnie obrażając je i grając
np. kobietą gnomem.


Tashon, co to za bzdury? Ja posiadam zainsatalowanego BG2 + ToB, gram półelfem magiem i romansuję z Viconią bez problemu, więc nie wiem skąd przyszły Ci do głowy takie informacje (dodam, że mam zainstalowany patch, co pewnie jest tego powodem właśnie).

Chciałem napisać tutaj o możliwości romansowania z 2 kobietkami naraz, ale widzę że skoro istnieje mod EoU, to chyba to się już nikomu nie przyda :). Osobiście romansuję z Viconią, ale za każdym razem gdy przechodzę obok pomarańczowego budynku, w pd-zach części doków, to Jaheira mnie zaczepia i kontynuuje romans, mimo że nie jest w mojej drużynie, odłaczyłem ją i sama tutaj przyszła.

Czy tak powinno być, czy to jest błąd gry? Mimo wszystko takie romansowanie na dłuższą metę nie ma sensu, gdy wypływamy do Brynnlaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 21:37, piotr9k napisał:

Osobiście romansuję z Viconią, ale za każdym razem gdy przechodzę obok pomarańczowego budynku, w pd-zach części doków, to Jaheira mnie zaczepia i kontynuuje romans, mimo że nie jest w mojej drużynie, odłaczyłem ją i sama tutaj przyszła.

Nachalna jest innymi słowy ;)

Dnia 07.08.2006 o 21:37, piotr9k napisał:

Czy tak powinno być, czy to jest błąd gry? Mimo wszystko takie romansowanie na dłuższą metę nie ma sensu, gdy wypływamy do Brynnlaw.

Myślę, że to bug. Jaheira, kiedy się ją spławia, wspomina, że już nigdy nie będzie między nami tak jak było. Znaczy się z romansu nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 21:37, piotr9k napisał:

Tashon, co to za bzdury? Ja posiadam zainsatalowanego BG2 + ToB, gram półelfem magiem i romansuję
z Viconią bez problemu, więc nie wiem skąd przyszły Ci do głowy takie informacje (dodam, że
mam zainstalowany patch, co pewnie jest tego powodem właśnie).

No to jest kilka opcji:
1. Bug
2. Mam błędne informacje, a w to mi ciężko uwierzyć, bo pochodzą one z wielu sprawdzonych i rzetelnych źródeł.
Zresztą co za róznica, po prostu się ciesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam witam!
Ja i moja druzyna poszukujemy jeszcze jednego śmiałka który zdecydowałby się wyruszyc z nami w podroz pop świecie BG 2. Nasz skład to: Bard Fechmistrz, Paladyn Kawaler, Paladyn Łowca Nieumarłych, Czarownik, Nekromanta. Optymalnie potrzebujemy jeszcze kapłana (najlpeiej z wiekierami wiekierą/tarczą, lub młotkami młotkiem/tarczą) Postaci oczywiscie tworzymy od zera a nie importujemy jakas z poprzednich gier (postac musi miec lvl 1 i ''normalne'' staty!) Bardzo proszę złaszac sie jak najszybciej bo dzisiaj chcielibysmy juz rozpoczac rozgrywkę!
Moje gg 2997890
Gramy w Cd-Projektowskie BG 2 + ToB + mody:
Ebg do pobrania z: http://bg2.cdprojekt.com/files/mody/Enhanced_BG2_v1.0.zip
Oraz Item Upgrade do pobrania z http://weidu.org/Weimer-ItemUpgrade-v33.exe
Prosimy o zgłoszenie się jak najszybciej! Bogactwo, chwała i niezapomniane przygody czekają!
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować