Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Mam kolejne pytanie (zresztą ja mam same pytania) Jak w Modzie The Darkest Day, zaczyna się przygodę??? Chodzę po mieście moją ekipą i nic z tego nie wynika. Mam kogoś spotkać, czy gdzieś się udać? POdobno jest ponad 100 nowych czrów przedmiotów, ja nie iwdziałem żadnego. Gdzie te questy, pomóżcie plz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie (zresztą ja mam same pytania) Jak w Modzie The Darkest Day, zaczyna się przygodę??? Chodzę po mieście moją ekipą i nic z tego nie wynika. Mam kogoś spotkać, czy gdzieś się udać? POdobno jest ponad 100 nowych czrów przedmiotów, ja nie iwdziałem żadnego. Gdzie te questy, pomóżcie plz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:26, Balduran122 napisał:

Mam kolejne pytanie (zresztą ja mam same pytania) Jak w Modzie The Darkest Day, zaczyna się
przygodę??? Chodzę po mieście moją ekipą i nic z tego nie wynika. Mam kogoś spotkać, czy gdzieś
się udać? POdobno jest ponad 100 nowych czrów przedmiotów, ja nie iwdziałem żadnego. Gdzie
te questy, pomóżcie plz.


Kiedy zainstalowałeś moda? Jeśli w czasie jednej z rozgrywek, to... lol. Mod TDD zacznie dzaiałać w nowej rozgrywce, a więc musisz zacząć nową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:03, Balduran122 napisał:

CZyli nie pogram sobie moim 17 Magiem? :(

Swoją aktualną postacią? Jak najbardziej jest taka możliwość, ale będę wredny i nie powiem Ci jaka, bo to tylko pozbawiłoby Cię przyjemności z rozgrywki (zbyt potężna postać w stosunku do wyzwań).
Jeśli chcesz w pełni cieszyć się dobrodziejstwami TDD to zacznij nową grę. Baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:57, TYHE napisał:

Mumin, ja nie wiedziałam, że Ty jestes taki okrutny :P

Złośliwy, a nie okrutny :P Ale w dobrej wierze. Nie chciałem mu psuć zabawy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał śmieszne błędy w bg2 + tron bala Naprzykład ja : Grałem faciem i wszyscy mi MUWILI JAK DO KOBIETY albo np jak wchodzi się na ekwipunek to jest tam obrazek postaci ,którą gramy mi się z facia zmieniło na babkę.albo kiedy klikalem na dziennik to komp sie wieszał a (kompa mam dobrego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:50, TYHE napisał:

A nie założyłeś czasem pasa zmiany płci czy czegoś w tym stylu? :)

nie zawsze gram faciem tylko raz kobietą to znaczy teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 19:07, Drak'k napisał:

> A nie założyłeś czasem pasa zmiany płci czy czegoś w tym stylu? :)
nie zawsze gram faciem tylko raz kobietą to znaczy teraz


-?????
-Mógłbyś to wytłumaczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:03, Balduran122 napisał:

CZyli nie pogram sobie moim 17 Magiem? :(



Jestem pewien, że nie poczułbyś takiego rozczarowania, jakbyś przeczytał FAQ i jak rozpocząć grę. Stoi jak wół coś w rodzaju Aby zacząćrozgrywkę w TDD, MUSISZ zacząć nową rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 12:22, Imnaod napisał:

poszukuje modow i dodatkow , mam edycje kolekcjonerska (bg2 , tob , handlarze) , poleci mi
ktos jakas strone oprocz tej oficjalnej http://bg2.cdprojekt.com/ ?

Hmm sądzę że te dwie stronki powinny cię zainteresować.
Biblioteka Riklaum (czy jakoś tak)
http://www.crpg.rk.edu.pl/w/p/baldurs-gate/
Mody Wiedu
http://weidu.org/main.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów Baldur''s Gate!!! Mam pewien problem otóz nie wiem jak zabic Balora?? Prosił bym o szybką pomoc:) Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 14:09, Szponn napisał:

Witam wszystkich fanów Baldur''s Gate!!! Mam pewien problem otóz nie wiem jak zabic Balora??
Prosił bym o szybką pomoc:) Z góry dziękuje.


Witaj. Jako zabójca nie powinieneś mieć z nim problemów. Gdybyś jednak nadal nie dawał sobie rady spróbój przyzwać kilka potworów. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 14:09, Szponn napisał:

Witam wszystkich fanów Baldur''s Gate!!! Mam pewien problem otóz nie wiem jak zabic Balora??
Prosił bym o szybką pomoc:) Z góry dziękuje.


jakie masz postaci ? balora mozna strzepac korbaczem jesli masz poteznego berserkera i gdyby reszta druzyny czyms w niego strzelala , przynajmniej ja tak robilem chociaz cos moze pojsc nietak zawsze mozna wczytac gre i za 5 razem powinno sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem powturzyć to co wczoraj powilam posta SORRY ale nikt prawie nie odpowiadał czy ktoś z was miał śmieszne błędy w bg2 + tron bala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować