Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2006 o 22:24, TYHE napisał:

Wydaje mi się, że jeden mod zdejmuje ograniczenie do 40 lvlu ale jest też zdejmujący do 50
lvlu, np. tutaj http://bsi.gry-online.pl/html/pliki.htm - ???



dzieki :) zaraz to sprawdze
ps. kiedy zobaczylem ze cos moderator do mnie napisal to juz sobie pomyslalem ze cos zlego przeskrobalem i zaraz jakis degradzik bedzie :P a tutaj pomoc z jego strony (to znaczy z jej :] ) thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, jaką niekonwencjonalną postacią postacią teraz zagrać. Proszę o radę. Pewnie będzie Tactics + TDD. I zdejmę limit doświadczenia, ale na pewno nie wezmę ani Ease of Use, ani Item Upgrade. Więc dobrze by była taka postać, co poradzi sobie w Lochach Irka. Wielkie dzięki za propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 00:50, Icestalker napisał:

Tak się zastanawiam, jaką niekonwencjonalną postacią postacią teraz zagrać. Proszę o radę.
Pewnie będzie Tactics + TDD. I zdejmę limit doświadczenia, ale na pewno nie wezmę ani Ease
of Use, ani Item Upgrade. Więc dobrze by była taka postać, co poradzi sobie w Lochach Irka.
Wielkie dzięki za propozycje.


a trojklaswoiec Ci nie pasuje?? gra sie nim super! (no chyba ze grales)
przy okazji fajny jest wojownik mag (ze specjalizacja w kije) fajnie wtedy sie gra kosturem magow. (niewidzialnosc na stale, klasa pancerza wzrasta bron traktowana jako +5 i inne bajery.. a jak Ci sie znudzi to w dodatku kij tarana +10 obrazen jak dobbrze pamietam ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2006 o 01:11, Mistiq napisał:

a trojklaswoiec Ci nie pasuje?? gra sie nim super! (no chyba ze grales)
przy okazji fajny jest wojownik mag (ze specjalizacja w kije) fajnie wtedy sie gra kosturem
magow. (niewidzialnosc na stale, klasa pancerza wzrasta bron traktowana jako +5 i inne bajery..
a jak Ci sie znudzi to w dodatku kij tarana +10 obrazen jak dobbrze pamietam ^_^


Nie wiem czemu, ale trojklasowiec mi nie pasuje. Troche cienka postac, i chcialbym jeszcze ze trzy postaci do druzyny ( Jan, Jaheira(romans), Imoen i Anomen). Zamiast Imoen Joshimo na moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obywatele mam pytanko, otóż gdzie dokładnie moge znalesc taką postać jak CHOLE -podobno jest w lochach Irenicusa , przeszedłem je całe a jej nie ma, oczywiście zainstalowałem odpowiedniego MODA, tak więc proszę o instrukcję ,ewentualnie przesłanie 100% Moda (pl) dodającego tą postać.
Mój adres to : pioter.pl1@wp.pl
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do tajemnej komnaty do której wchodziło się mając figurkę, był w niej Dżin, który dawał ci zadanie przyniesienia "flaszki" i za wykonanie prośby dawał Miecz Chaosu. W tej właśnie komnacie powinna być Chloe walcząca z żywiołakiem powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 14:22, Paladynka napisał:

Wchodzisz do tajemnej komnaty do której wchodziło się mając figurkę, był w niej Dżin, który
dawał ci zadanie przyniesienia "flaszki" i za wykonanie prośby dawał Miecz Chaosu. W tej właśnie
komnacie powinna być Chloe walcząca z żywiołakiem powietrza.


A gdzie znaleźć ten mod ? Szukałam go ale pod podanym adresem go nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm gluie pytanie ale jak przyłączyc sie do bohdi? bo teraz tak wszysyc na tym tacticsie jada no i mnie tez cos wzieło tyle ze nie pamietam i chgce teraz po "dark side" przejsc? wiec jak sie do niej dolączyc zamiast do złodzieji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 20:11, numerraz napisał:

Witam wszytkich,wie ktoś moze skąd moge sciągnąć mod do bg2 Unfinished Business???

Cześć, interesuje Cię wersja polska? Jeśli tak to proponuję ściągnąć v14.
- v14 w pełni spolszczona ( http://www.wiezaramazitha.cba.pl/?go=ubbg2 )
- v15 najnowsza ale niespolszczona do końca ( http://www.pocketplane.net/ub )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 20:31, Solstheim napisał:

Hmm gluie pytanie ale jak przyłączyc sie do bohdi? bo teraz tak wszysyc na tym tacticsie jada
no i mnie tez cos wzieło tyle ze nie pamietam i chgce teraz po "dark side" przejsc? wiec jak
sie do niej dolączyc zamiast do złodzieji?

W pewnym momencie (chyba gdy uzbierasz 15000 złota) przyjdzie do ciebie wysłanniczka wampirzycy - Valen, która powie, że Bodhi zaprasza cię na nocną randke na cmentarzu. Gdy udasz się na to spotkanie zostanie ci zaproponowane przyłączenie do gildii wampirów. Wystarczy je przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu, gdy spotkasz wampirzycę o imieniu Valen, która w jej imieniu zaprosi cię na "romantyczne spotkanie" na cmentarzu. Pogadaj z Bhodi i przystań na jej propozycję współpracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wydaje mi sie zeby ta postac byla cienka ale co kto lubi.
co do pobobru do druzyny to w zasadzie trudno Ci doradzic gdyz sam najlepiej wiesz kogo przylaczyc. (w koncu jak zauwazylem BG2 znasz bardzo dobrze. (ja osobiscie na twoim miejscu bym przylaczal postacie ktore narzadziej sie dolacza (dla urozmaicenia) choc np. w moim przypadku juz takich postaci nie ma (za duzo razy przeszedlem ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 02:47, Mistiq napisał:

no nie wydaje mi sie zeby ta postac byla cienka ale co kto lubi.
co do pobobru do druzyny to w zasadzie trudno Ci doradzic gdyz sam najlepiej wiesz kogo przylaczyc.
(w koncu jak zauwazylem BG2 znasz bardzo dobrze. (ja osobiscie na twoim miejscu bym przylaczal
postacie ktore narzadziej sie dolacza (dla urozmaicenia) choc np. w moim przypadku juz takich
postaci nie ma (za duzo razy przeszedlem ;) pozdrawiam


Dla mnie zostały już tylko złe postaci w takim razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam pytanie do Baldurana. Co z FAQ? wysłalem Ci moją część, a tu ani dudu. Ktoś jeszcze brał udział w projekcie? Macie jakieś informacje?

I jescze pytanie. Jak w

Spoiler

Piekle wybieramy Ciemną Stronę Mocy [TM], to charakter nam spada z praworządnego dobrego na neutralny dobry, a potem chaotyczny dobry, praworządny neutralny... czy też z praw.dbr. na praw.neutr a potem praw.zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 11:01, ninjaska napisał:

I jescze pytanie. Jak w

Spoiler

Piekle wybieramy Ciemną Stronę Mocy [TM], to charakter nam
spada z praworządnego dobrego na neutralny dobry, a potem chaotyczny dobry, praworządny neutralny...
czy też z praw.dbr. na praw.neutr a potem praw.zły?


W miom przypadku wyglądało to tak. Tylko w jednym miejscu postanowiłem zboczyć, ze ścieżki dobra i mój charakterek zmienił się z chaotycznego dobrego na praworządny zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować