Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Te romanse sa na moje oko troszke zbyt szybkie, najlepszy romans z Jaheira jest z tego co wiem ostro zabugowany.. Aerie jest az za prosta, a i Viconia do trudnych nie nalezy (wiem ze malo gram, ale grajac poprzednia druzyna z wojem w roli glownej szybko sie z nia przespalem, a teraz grajac magie jestem blisko snu z viconia..)mozna by je rozbudowac zamiast dodawac nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 18:11, Carmon napisał:

i Viconia do trudnych nie nalezy

pheh, niestety skupiłes się chyba tylko na wskoczeniu do łózka a to jest trudny i nieszczęśliwy romans ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 18:35, Sheltem napisał:

A przy okazji - gdzie (jeśli są) w BG2 znajdują się Złote pantalony? Bo położenie srebnych i brązowych znam.
Od razu mówię, BG1 nie mam, więc do Beregostu nie dotrę.


Przygodę z pantalonami zaczyna się od BG1, Rohamos wskazał już położenie pantalonów. Potem główną postać - posiadająca w ekwipunku złote gacie - przenosi się do BG2 (opcja export/import) i zaczynając przygodę z BG2 na samym początku bodaj w skrytce za obrazem są pantalony.

Ale jest jeszcze inny sposób. Shadowkeeperem możesz edytować "save" i wsadzić sobie do ekwipunku potrzebny przedmiot. Nie ukrywam, że jest to pewnego rodzaju cheat, no ale skoro nie masz BG1... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 18:35, Sheltem napisał:

Tak samo z Nalią - jej porwanie, uwolnienie, mściwy synalek tego gościa co chciał przejąć Twierdzę
Nali,i itp., itd.


eee ona tak zawsze, jest rozkapryszona i lubi zadawać się z pospólstwem...kiedyś natknąłem się na jakąś damę w mieście w dzielnicy chyba rządowej, a akurat miałem ją w drużynie i nieźle jej nawymyślała ;-)

Dnia 12.12.2005 o 18:35, Sheltem napisał:

Podobnie gdy grałem kobietą.
Minsc żalił, że nie obronił swojej wiedźmy, Valygar (ten to znów nawijał o swoich przodkach
magach - a grałem kobietą magiem) czy nawet Edwin (coś tam opowiadał o swojej historii).


ja grałem M- łowcą i Minsc też się żalił dokładnie o tym samym w końcu znalazł sobie nowy obiekt westchnień i obrony..nie jestem jednak pewnien czy to była Aerie czy Imoen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Minsc też się żalił dokładnie o tym samym w końcu znalazł sobie nowy obiekt

Dnia 13.12.2005 o 20:08, jacko napisał:

westchnień i obrony..nie jestem jednak pewnien czy to była Aerie czy Imoen...

O ile pamietam to byla Aerie, teraz gram z Imoen i Minsc nic nie mowi, a jestem w Tronie Bhaal''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 18:22, TYHE napisał:

> i Viconia do trudnych nie nalezy
pheh, niestety skupiłes się chyba tylko na wskoczeniu do łózka a to jest trudny i nieszczęśliwy
romans ;p



Sama historia jest w tym romansie dobra, ale trudny?bez zartow...ale rozwiniety jest calkiem fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 18:22, TYHE napisał:

pheh, niestety skupiłes się chyba tylko na wskoczeniu do łózka a to jest trudny i nieszczęśliwy romans ;p

Przyznaję, że nikt tak nie prawi komplementów jak Viki...
Kilka razy nieźle mnie zbluzgała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 20:31, Carmon napisał:

Sama historia jest w tym romansie dobra, ale trudny?bez zartow...ale rozwiniety jest calkiem
fajnie :)

emocjonalnie , emocjonalnie jest trudny, bo skazany na niepowodzenia a to taka magnetyczna i pociągająca kobieta :''-( tyle że zdemoralizowana :P ale życie miała cięzkie :''-( mimo wszystko zachwycająca w jakiś sposób, dla niej pograłam kawałek facetem żeby zobaczyć co się stanie :''-( mimo wielkiej wyrozumiałości i wiary w jej dobrą stronę skończyło się tak jak musiało :''-(

Viiikiii ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 20:50, walgierz napisał:

Przyznaję, że nikt tak nie prawi komplementów jak Viki...
Kilka razy nieźle mnie zbluzgała :D


pod tą szorstką pokrywą skrywa wrażliwe kochające wnętrze :''-(

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 21:47, Rohamos napisał:

Właśnie, a propo Viconii. Wiecie może jak kończy się romans z nią? Słyszałem coś o dziecku
(na http://bg2.cdprojekt.com była jakaś wzmianka). Any ideas??


Jeśli chodzi o BG2 + TB to faktycznie, po odrzuceniu boskiej mocy, ma się z nią dziecko (chyba syna). Niestety szczęście długo nie trwa, bo:
SPOILER

Jakaś służka Lloth otruła Viconię. Na nieszczęście dla drowów, bo ojciec z synem urządzili sobie krucjaty do Podmroku.

KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 22:02, Sheltem napisał:

Jakaś służka Lloth otruła Viconię. Na nieszczęście dla drowów, bo ojciec z synem urządzili
sobie krucjaty do Podmroku.


chyba maz i syn ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Kudu help gram sobie BG2 cienie amnu dop. zacynam i mamproblem juz na samym poczatku : jak znalesc rieleva , jak sie wogle wydostac z tamtad do tyvh kanałów czy gziekolwiek dalej , wrzystkie drzwi sa jakos magicznie pozamykane i niema gzie isc dalej help !!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 12:07, indipm napisał:

/.../

Witam również :)
No faktycznie jest to początek. Rielev znajduje się w słoju, ogniwo zasilajace jest w tym samym pokoju na stole.
Pokój z kolei znajduje się niedaleko komnaty ze sprzątającym golemem. Przeszukaj dobrze lokację, na pewno nie przeoczysz. Po drodze znajdziesz kilka grupek goblinów.
A wyjść z lochów Irenicusa nie da się tak szybko. Radzę wykonać wszystkie questy i wszędzie zaglądać, a znajdziesz sporo fajnych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 12:07, indipm napisał:

Witam
Kudu help gram sobie BG2 cienie amnu dop. zacynam i mamproblem juz na samym poczatku : jak
znalesc rieleva , jak sie wogle wydostac z tamtad do tyvh kanałów czy gziekolwiek dalej , wrzystkie
drzwi sa jakos magicznie pozamykane i niema gzie isc dalej help !!!!!!!!1

skoro masz szukac rieleva to zapewne znalazles tego golema o ktorym mowil, idz korytarzem do gory i w lewo, tam znajdziasz pozornie pusta komnate, w ktorej do otwarcia jest m.in stol..w pojemniku z lewej strony jest rielev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc
No nie moge tego znalesc moze jakiegos buga mam , przesadowałem wrszytkie pomieszczenie ado ktorych mogłem wejsc milimentr po milimetrze i nic zadnego stołu z zadnym słojem tam nie ma , w pomieszczenoiu z golemem sciekowym nie ma , w pomieszcenou z tymi pojemnikami tez nie ma heeeeeeeeeeelp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:44, indipm napisał:

No nie moge tego znalesc moze jakiegos buga mam , przesadowałem wrszytkie pomieszczenie ado
ktorych mogłem wejsc milimentr po milimetrze i nic zadnego stołu z zadnym słojem tam nie ma
, w pomieszczenoiu z golemem sciekowym nie ma , w pomieszcenou z tymi pojemnikami tez nie ma
heeeeeeeeeeelp :(


Musisz wyjść z pomieszczenia, w którym znajduje się golem, do którego potrzebny jest kamień aktywacyjny i skierować się na północ. Następnie trzeba odbić na wschód (miniesz pomieszczenie, w którym stoją dwa zdeaktywowane golemy) i po krótkiej wędrówce dojdziesz do pokoju z Rielevem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufff dzienki rozwiazanie miałem na czubku nosa dlatego go nie zauwazłem ;)BTW kim jest ten koles przy taliej dzownej obracajacej sie maszynce i jak go mozna zacoiukac bo jak narazie jest niewrazliwy na ataki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wiem czy dobrze pisze, ale chodzi chyba o Kambiona. Najpierw trzeba podejść do tej obkręcającej się masznki i ją kilka razy przekręcić, a wtedy zniknie powłoka ochraniająca przeciwnika i będziesz mógł się go pozbyć ;) . Jednak stu procentowej pewnościi nie mam, bo ostatnio przeszedłem Baldura II po raz pierwszy i nie wszystko najlepiej pamietam :) .

A tak w ogóle to mój pierwszy post :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować