Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2006 o 19:34, Sareavok1 napisał:

Wiecie co - pomyślałem sobie aby zrobić ankietę w tym temacie pt. Twoja ulubiona profesja"
co o tym sądzicie??

Sądzę, że wolę rzeczową dyskusję na temat zad i walet, tfu, wad i zalet, każdej z klas. Poza tym ewentualna ankieta to chyba na Bezpiecznej Przystani (trzeba by z Sarafanem pogadać), bo na forum zdaje się nie ma takiej możliwości. No chyba, że coś mnie ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:34, Sareavok1 napisał:

Wiecie co - pomyślałem sobie aby zrobić ankietę w tym temacie pt. Twoja ulubiona profesja"
co o tym sądzicie??
Ładnie bysmy poprosili jakiegoś admina i by taka zrobił.
Kto by wszedł do tego tematu widziałby na pierwszy rzut oka ankietę.



Wiesz co? Ja się jednak zgadzam z Muminem. Rzeczowa dyskusja pozwala przekonać innych o wadach i zaletach. A tak, to ktoś może palnąć jakieś badziewie, bo tylko jedną postacią grał (na przykład).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 23:55, Icestalker napisał:

Wiesz co? Ja się jednak zgadzam z Muminem. Rzeczowa dyskusja pozwala przekonać innych o wadach
i zaletach. A tak, to ktoś może palnąć jakieś badziewie, bo tylko jedną postacią grał (na przykład).

Na stronie Sarafana byłby to dobry pomysł ale jak wiecie więcej osób zagląda tutaj.
Po za tym można co dwa miesiące takie ankiety zmieniać i może być wiele zapytań co lubimy, co dobre, i jak gramy itp.
P.S.Oczywiście ankieta powinna być jednokrotnego głosowania czyli IP głosującego po zagłosowaniu powinno byc już blokowane aby nie głosował jeszcze raz.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 09:10, Sareavok1 napisał:

Na stronie Sarafana byłby to dobry pomysł ale jak wiecie więcej osób zagląda tutaj.

No to można poprosić o przypięcie u góry każdej strony posta z informacją, że jest ankieta. Ale nie wiem czy jest sens, bo tam też przewija się trochę ludzi (a przynajmniej tak mi się wydaje).

Dnia 03.12.2006 o 09:10, Sareavok1 napisał:

P.S.Oczywiście ankieta powinna być jednokrotnego głosowania czyli IP głosującego po zagłosowaniu
powinno byc już blokowane aby nie głosował jeszcze raz.

Dobra, wszystko ładnie, ale mam jedną wątpliwość (wyrażoną już z resztą w poprzednim poście, ale pozwolę sobie ją powtórzyć nieco wyraźniej), a mianowicie: widziałeś na tym forum jakąkolwiek ankietę? To nie phpBB, gdzie każdy może założyć wątek z ankietą. Jeszcze ani jednej na tym forum nie widziałem, więc wnioskuję, że nie ma możliwości założenia takowej. No chyba, że coś ominąłem, wtedy proszę o wyprowadzenie mnie z błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 12:15, Mroku21 napisał:

Jest, było i będzie :) moim zdaniem nic nie przebije tego cRPG''a.


Ja ta gre przeszedlem z 6 razy o ile pamietam ale tu masz racje BG2 to to super gra z tamtych czasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 12:13, Reaper01 napisał:

Nie wiedzialem ze BG2 jest jeszcze na topie


Bedzie zawsze, bo jest nie do zdarcia, jak piramidy egipiskie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 13:44, Albatross napisał:

> Jak sie zamyka te reklamy z tej strony ?
Polecam przeglądarkę firefox oraz wtyczkę Adblock Plus. Problem z reklamami zniknie.

http://www.firefox.pl
http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/baza_dodatkow/rozszerzenia/inne/adblock_plus

warto też https://addons.mozilla.org/firefox/1136/ automatycznie sciągnie zestaw regułek do adlbocka więc nie trzeba będzie ani sciągać ich ręcznie ani klikać każdej reklamy z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować