Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Maksymalny poziom postaci w Borderlands 2 na pewno zostanie zwiększony w tym roku

8 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Prezes Gearbox Software, Randy Pitchford, stwierdził, że więcej niż 50 poziomów w Borderlands 2 może negatywnie odbić się na grze. Powiedział jednak, że na pewno maksymalny poziom postaci zostanie zwiększony.

Przeczytaj cały tekst "Maksymalny poziom postaci w Borderlands 2 na pewno zostanie zwiększony w tym roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynce to chyba poziom podnosił się wraz z nowym dodatkiem czy może gry mylę? :P Mimo to wydaje mi się, że 50 poziom to za mało na taką grę. To tak jak z Falloutem 3 gdzie nie ruszając fabuły można było nabić max level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat wyższy poziom zbędny, przeszedłem grę, wykonałem wszystkie zadania i nadal do maksymalnego daleko. W P1 chyba nawet się nie da go wbić. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W jedynce to chyba poziom podnosił się wraz z nowym dodatkiem czy może gry mylę? :P Mimo
> to wydaje mi się, że 50 poziom to za mało na taką grę. To tak jak z Falloutem 3 gdzie
> nie ruszając fabuły można było nabić max level.

W jedynce musiałeś grać new game plus, aby uzyskać maks level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko 16 % graczy osiagnelo level 50 ???? zeby nabic maksymalny level trzeba przejsc 1,5 gry czyli w polowie drugiego przejscia tracimy chec do ponownego ukonczenia gry. Moje osiagi : Axton - level 50, Zero - level 50, obecnie zaczynam gre trzecia postacia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zeżarło mi posta... no nic, raz jeszcze:

W jedynce level cap zwiększano dwukrotnie:
- The Secret Armory of General Knoxx: +11 poziomów (max 61)
- darmowy patch po Claptrap''s New Robot Revolution: +8 (max 58/69)

Ponadto CNRR dodawało nam 2 skill pointy.

Jakoś nic od tego się nie spaliło, nie zawaliło, nie skopało. Coś Gearbox ostatnio ma zły okres. Najpierw Aliens:CM okazuje się niewypałem, teraz taka bajka... Co jest, jak rany?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ring chcę ci przypomnieć, że skille w Jedynce na końcu drzewka nie były aż tak mocne.... Wyobraź sobie np. Zer0 który może rzucić sztyletami, po czym wykończyć wroga, zacząć kolejne Decepti0n, rzucić sztyletami osłabiając wroga........ A to jest tylko pierwsze co przyszło mi na myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować